Popüler Konu Elma Diyeti Deneyimlerimiz

Ouw! KaşarLı tostLar falan canın çok çekdiyse azıcık ucundan alsaydın yhaw hepsini mi yedin olsun canın saoLsun yarın başLarsın kaydirigubbakcemile5 .. Zeyno canım ye bişi oLmaz kendni oduLLendirmişsin.Bende 1 küçük çikoLata yedim 21 kaLori noLcak... kaydirigubbakcemile2

Papatya noLdu canım? :1ninca:

kızlaaaaaaaaaaar yahu bu diyet süper bişey vallahi bişey yiyesm gelmiyor dünden beri..zorla halley yedim ya varmı böyle bişeylaelaelaelaelaeve dün başladım bugün itibariyle 2 kilo vermiş bulunmaktayım yarabbim ne güzel bir diyettir buuuuuuuuuuuhihoyyytyemin ediyorum 1 günde sıkılaştı vücudum... acaba içtiğim karışımdanmı oldu ne? bugün nişanlım gördüde korsemi giydin dedi ya sinir şey:)))neyse söylediği iyi bişey olmasada bana o kadar güzel bir iltifat gibi geldiki Allahımmmm düğüne kadar manken gibi olucam inşallahhhhhhhhh:roflol:

Son düzenleme:
inşallah canım kılo verrmene sevındım gercekten guzel bı dıyet ılk once agır gelebeılecegını sandım ama gayet ıyı gidiyor. tebrık ederım arkadasımmalkisalkisalkis

inşallah canım kılo verrmene sevındım gercekten guzel bı dıyet ılk once agır gelebeılecegını sandım ama gayet ıyı gidiyor. tebrık ederım arkadasımmalkisalkisalkis

evet bende ilk başta yapamam dedim ama hiçte zor değildi ilk günü geçirince gerisi kolay geliyor demekki..teşekkür ederim arkadaşım hepberaber zayıflıycaz inşallahkaydirigubbakcemile5
sexybebek sağol arkadaşım bizimle paylaştığın için bu diyeti:1hug:

woww !!!!! süpersin yha günde 2 kiLo spor faLan yaptın mı canım ?

hayır canım yapmadım..bu sıcakta vallahi elim kolum kalkmıyor ne yalan söyleyimnaniknanik ben sabah 2 dilim esmer ekmek yanında 1 dilim peynir 5 zeytin domates salatalık yiyorum 2 gündür..acıktıkçada meyve ve salatalık yiyorum bu meyvenin içinde elmada var karpuzda kavunda üzümde şeftalide ama toplasan hepsi 750 gram falan gelir..bunların arasında birde 2 lt en az su birde hani topiklerde mucizevi zayıflama iksiri var biliyosunuzdur hani elmalı tarcınlı limonlu karabiber karanfilli ..ben ona birde beşibiryerde ekledim dünden beri ondan içiyorum..vallahi sabah uyandığımda şaşırdım kendime sıkılamışım resmen..
bu arada resimlerimi çekicem inşallah ..birkaçgün öncesi ve sonrası olarak ekleyeceğim buraya farkı sizde görürsünüz inşallah..:1hug:

hayır 2.günüm canım..bu arada diyetteyim diyede kendinizi kasmayın ben geçen hafta başalmıştım başka bi diyete ..sürekli aklımda diyette olduğum vardı ve 2.gün pes ettim ne gördüysem yedim.ama 2 gündür aklıma getirmiyorum bu benim yaşam biçimim olacak diyorum vede inan aklıma gelmiyor yemek yemediğim.yanımda her ne kadar nişanlım BURGER MENÜÜÜÜ yesede:gitme::içelim:

hepinizi tebrik edyorum valla. tamam artık bu yeni yorumlardan sonra yarın sabah kahvaltı yapıp markete gidiyorum elma almaya ben de yazarım bakalım bi değişiklk olursa sositososito

sağol zeynocum sanada iyi akşamlar..opuyorumnanaktan

tiptoniq sakınnnn yeme sakın aman bunca zaman yedikte ne ldu varsın şimdide yemeyelim değilmiyerimseniben

evet benım görümcemde elma yıyerek kılo vermış kendısı tekrar tekrar söylüyor ama ben akıllı neden yapmadıysamm

çokk teşekkür ederim arkadaşım aklımı başıma getırdıgın içinnn

X