Popüler Konu Elma Diyeti Deneyimlerimiz

arkadaşlar ben elma yediğim zaman çok çabuk acıkıyorum midemden sesler çıkmaya başlıycak,dayanabilirmiyim:uhm:

Benim bir arkadaşımda elma yiyerek çok fazla zayıflamıştı ama bazı bünyelerde tokluğa değil acıkmaya sebep oluyor bende de mesela minelne arkadaşımdaki gibi oluyor hemen acıkıyorum ...Elma sirkesini falan uzmanlarda öneriyor mesela elmanın kendisi bide posalı falan bağırsaklar açısından da iyi..Yanında ekstradan protein amaçlı haftada 2 kere katı yumurta ve günde yarım bardak yağsız süt içilebilir o da kalsiyum olması bakımından..Onun dışında kepek ekmeği ve bol su+yeşil çay gayet yerinde bir tercih..Yapabilcek bünyede olanlar denesinler ben bu şekilde zayıflayanı gördüm valla..

cok hizli kilo kaybettigi zaman insanin yüzü cöküyormus..yani cirkinlestiriyormus yüzü..umarim öyle birsey olmaz..gaza geldim bende 2 hafta boyunca bu diyeti yapcam..yarin elma alcam..ama ben ilk haftadan direk sporla yapcamm..

bugun 8 gun ve 10.300kg verdim

okudukça yapsammı diye düşüürken bu mesaj kesinlikle yapma kararı almamı sağladı..
8 günde 10 kilokafamçokkarıştı ufff 10 kilo versem süppper olur
tamam yarın başlıyorum ve dolabimda yeşil elmam hazır ve nazır beni bekliyooorzemuszemus

cok hizli kilo kaybettigi zaman insanin yüzü cöküyormus..yani cirkinlestiriyormus yüzü..umarim öyle birsey olmaz..gaza geldim bende 2 hafta boyunca bu diyeti yapcam..yarin elma alcam..ama ben ilk haftadan direk sporla yapcamm..

canım bol elma yediğin için çökmez yüz..aksine parlatır elma
sporuda yapma bence önce vücut alışsın sadece elmayla ve az beslenmeye...
kendinifazla yorarsan çabuk pes edersin..

anamm ne gaza geldim şimdi..
hem mutlu olucam hem elma yicem..eee kim tutar giden kiloları o zamankaydirigubbakcemile2

yok canim tam tersi yuzdeki sislik gidiyor yuzumdeki hatlar cikti orataya hem elma cok saglikli bir meyva

canım bol elma yediğin için çökmez yüz..aksine parlatır elma
sporuda yapma bence önce vücut alışsın sadece elmayla ve az beslenmeye...
kendinifazla yorarsan çabuk pes edersin..

canim beni de arkadasim gaza getirdi ve zaten onu gorunce oyle soka ogradimki anatamam hadi benim 30kilom fazlam vardi ama onun 75kglosu gelde soka girme o yapti biz haydi haydi yapariz hem allahin verdi bu elma taha adem ve hava annamizdan bize miraz

cok cok eskiden asirlar once bukadar yemekmi vardi ozamanki insanlarda tek besin yiyorlardi ve eski topraklar hepsi zayifdi insan dusunurse cok mantikli allhin verdi niymet hem saglikli hem guzelistirici hemde ucuz :teytey::nazar:

ya nasıl yapasım gelio anlatmam. 8 günde 10 kilo vermiş arkadaşımz ne güzel. tebrik ediorum seni sexybebek.
ama yeşil elma pek de ucuz değil diye biliodum,ucuzladı mı ki :S

kiz akrep ne yapiyon sen burda bakim hani diyet yapmiycaktin sen yakaladim seni kaydirigubbakcemile3

tam ben yakaladım dicekken sen demişsinkaydirigubbakcemile3
kız ben takımda kimsecikleri bulamazken sen varmısın takıma neden uğramıyon bakiim
nasıl yapılmaz ki baksana 8 günde 10 kilo vermiş arkadaş
diğer yaptıklarım da sadece ben değil diğer yapan rkadaşlarda verememişti ama bu başka sanırım
eh deneyip görücez kaydirigubbakcemile3

tam ben yakaladım dicekken sen demişsinkaydirigubbakcemile3
kız ben takımda kimsecikleri bulamazken sen varmısın takıma neden uğramıyon bakiim
nasıl yapılmaz ki baksana 8 günde 10 kilo vermiş arkadaş
diğer yaptıklarım da sadece ben değil diğer yapan rkadaşlarda verememişti ama bu başka sanırım
eh deneyip görücez kaydirigubbakcemile3

caniim ya diyet yapmadigim icn icimden yazmak gelmiyo tatil dönüyü aranizdayim yine

X