Popüler Konu Elma Diyeti Deneyimlerimiz

bu arad hedefim 55 ama ben tr ye gidene kadar etrafimdakileri sok etmek isdiyorumm ins olacak buda tmm kizlar kendimi üzmücem ve tam gaz devam

Maşşşşşşalllahhhhhh :nazar::hooray::dance::sm_cool::enbuyukkk:
bunlarda mutluluk gözyaşları senağlama
herkesin kilo vermesine sevindim, bende yapmayı düşünüyorum ama benim vermek istediğim 2 - 3 kilom var o yüzden çok katı olmicam, ara öğünlere elmayı dahil edicem. Akrep gibi yapcam yani :nazar:

herkese günaydın a.s.
aysee.akrep,arda-alya,pelince hepinizi cani gönülden kutluyorum
alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis adınıza çok sevindim
akrepcim çizelgeni değiştirmemişsin ben olsam önce onu hallederdim delikafadulden
bu sabah itibariyle bende başladım hadi bakim hayırlısı :Saruboceq:

offff yaaaamafoldumben
8 gun gctı bugun 9. gun
baslangıç kilom 72 300
demin tartıldım 68.800olmuşum=((( nden veeremedim çok kilo bilmiyorum of yaa offf:a015:
hepinizi tebrik ederim kızlar ne güzel vermişsiniz kiloları öpüyorum:)

Maşşşşşşalllahhhhhh :nazar::hooray::dance::sm_cool::enbuyukkk:
bunlarda mutluluk gözyaşları senağlama
herkesin kilo vermesine sevindim, bende yapmayı düşünüyorum ama benim vermek istediğim 2 - 3 kilom var o yüzden çok katı olmicam, ara öğünlere elmayı dahil edicem. Akrep gibi yapcam yani :nazar:

cok saol cnm

herkese günaydın a.s.
akrepcim çizelgeni değiştirmemişsin ben olsam önce onu hallederdim delikafadulden

saol cnm

offff yaaaamafoldumben
8 gun gctı bugun 9. gun
baslangıç kilom 72 300
demin tartıldım 68.800olmuşum=((( nden veeremedim çok kilo bilmiyorum of yaa offf:a015:

olsun cnm sende güzel kilo vermisin demekki ikimizinde metobolizmasi yavas herhall

kren herkesi tebrik ediyorum .ben salı günü başlamıştım.Diyete hiç bir gün tam olarak uyamadım.Ama yeşil çayımı içtim .Elmamı ölçüye uymasa da yedim.EVde yaptığım bütün yemeklerden de ölçülü bir şekilde yedim.107 kiloydum.Şu an 104.5 2.5 kilo gitmiş.sizler kadar vermedim .Ama yine de çok mutluyum.Dikkat edilirse veriliyor şu baş belası kilolar.

akrep arkadaşım valla görünce şok oldum kıss beni geçtin helal olsun sana bende yapıcam ramazana kadar 1 haftada ne verirsem kardır süpersin tekrar tebrikler hadi foto koyda görelim çok merak ettim yaaa

günaydinlarr
mafoldumbenmafoldumben yaaaaaaaaaaaaa herkes ne güzel kilolar vermis ben nie bu kadar az verdim ya kafayi siyirmak üzereyim valla aglicam yaa hatta agliyorummm offf offf hic disina cikmadim dietin ama gide gide koskoca 6 gündee 4 kilo off herkes nerdeyse hergün 1 kilo vermiss acba benim metabolizmam mi yavas deli olucam yaa 75 dim 71 oldum ve cumartesi baslamisdim diyete

canım neden üzülüyosun 6 günde 4 kilo vermişsin süper bence

evet canm zaten zor kilo veren bi insanım olsun arda-alyacım hiç yoktan iyidir napalım öpüyorum sizizemuszemus

anladım canım valla tebrık ederım p.tesı bende baslıcam ramazandan snra nişanım var 168 boyunda 81 kg yım bende kendı çabalarımla 11 kg verdım hazıran basından beri

saol canım benim opuyorumnanaktan

aysecigimmm
akrepcigim vepelincecimm hepinizi ayakdaaalkisalkisalkisalkisalkisalkis bravo ya sizeee off ben nie sizin kadar veremedim aysecim biz senle ayni gün baslamisdik yanilmiyosam ama bravo size tekrar

evet canım aynı gün başladık ama herkesin metabolizma hızı değişir sıkma canını aynen devam et Şeniz

herkese günaydın a.s.

teşekkürler canım opuyorumnanaktan

bugün elma diyetinin 7.gününe girmiş bulunuyorum..
başlangıç kilom : 96.200
şuanki kilom : 90.800
verdiğim kilo : 5.400

55,6
öceki kilo 64
şimdi 55.6
toplam 8.4 kilo vermişiimmm:lepi:
Bu arada ben de yazayım 2 günlük diyet sonucum 1.3 kg seksiciğimyani başlangıç 66 şu an 64.7 hedef 56 haftaya inşallah 61 falan dersem yeter bana akrebi aşamayız biz :kedi:

günaydinlarr
mafoldumbenmafoldumben yaaaaaaaaaaaaa herkes ne güzel kilolar vermis ben nie bu kadar az verdim ya kafayi siyirmak üzereyim valla aglicam yaa hatta agliyorummm offf offf hic disina cikmadim dietin ama gide gide koskoca 6 gündee 4 kilo off herkes nerdeyse hergün 1 kilo vermiss acba benim metabolizmam mi yavas deli olucam yaa 75 dim 71 oldum ve cumartesi baslamisdim diyete
offff yaaaamafoldumben
8 gun gctı bugun 9. gun
baslangıç kilom 72 300
kren herkesi tebrik ediyorum .ben salı günü başlamıştım.Diyete hiç bir gün tam olarak uyamadım.Ama yeşil çayımı içtim .Elmamı ölçüye uymasa da yedim.EVde yaptığım bütün yemeklerden de ölçülü bir şekilde yedim.107 kiloydum.Şu an 104.5 2.5 kilo gitmiş.sizler kadar vermedim .Ama yine de çok mutluyum.Dikkat edilirse veriliyor şu baş belası kilolar.
hepınızı gönulden tebrık edıyorum kızlar harıkasınızopuyorumnanaktan:nazar:
az kılo veren arkadaslarda uzulmesın bence metabolızma yavas olabılır ve vucut dıyete alısıyor olabılır bence tum sonuclaar harıka...bence ıkıncı hafta daha ıyı sonuclar olacaktırropuyorumnanaktan:enbuyukkk:

hepınızı gönulden tebrık edıyorum kızlar harıkasınızopuyorumnanaktan:nazar:
az kılo veren arkadaslarda uzulmesın bence metabolızma yavas olabılır ve vucut dıyete alısıyor olabılır bence tum sonuclaar harıka...bence ıkıncı hafta daha ıyı sonuclar olacaktırropuyorumnanaktan:enbuyukkk:

teşekkürler tatlım opuyorumnanaktan

canım neden üzülüyosun 6 günde 4 kilo vermişsin süper bence

cok saol cnm eet iyi ama sizler kadar cok veremedm yinede olsun tam gaz devam yilmak yok

evet canm zaten zor kilo veren bi insanım olsun arda-alyacım hiç yoktan iyidir napalım öpüyorum sizizemuszemus

eet cnm hicyokdan iyidir valla neyse azimliyiz biz vericezz kaydirigubbakcemile5

herkese günaydın a.s.

teşekkürler şekerim benim...

çizelgemi değiştirmeye fırsatım olmadı ancak akşama değiştirebilirim belki şeker...

hem azıcık göriim bişii olmaz mazi olmuş kilomu dimiii şeker...

twilight11 tesekürler tatliskommm

eet aysecim ya bizim sexy yok ortalikda bakalim o kac kilo verdi kesin bi bomba daha patlatir

merhaba arkadaşlar,az veya çok tüm kilo veren arkadaşları tebrik ediyorum...çok imrendim.benimde bu ilk günüm.sizin verdiğiniz kiloları görünce çok azimlendim...hiç bir güzel yemek ilgimi çekmiyor.gelecek haftayı düşünüyorum ve başaracağım inanıyorum...güle güle kilolarrrr

X