Popüler Konu Elma Diyeti Deneyimlerimiz

Bu gün gözüm dönmüş gibi yedim yarın bu diyete başlayacağım. İlk defa duydum umarım hakkını veririm yarından itibaren yazıcam :))

Mrb kizlar,
bu diyet acayip ise yariyor, dort gun yaptim uc kilo verdim. bugun yine baslayacam, sizleri haberdar ederim.
gorusmek uzere

Bu gün ilk günüm kahvaltımı yaptım elmaları yemeye başladım sonucu merak ediyorum 66 kilo olarak başladım güne. Boyum 173 bakalım ne kadar gidecek

Sanırım konuya bir ben yazıyorum ama bunu paylaşmak istedim 1. Günün sonunda uyanıp tartıldıgımda 1.4kilonun gittiğini gördümm :)

Sanırım konuya bir ben yazıyorum ama bunu paylaşmak istedim 1. Günün sonunda uyanıp tartıldıgımda 1.4kilonun gittiğini gördümm :)

harikasın , mükemmel bir başlangıç olmuş.
ben diyeti yapamasam da topiği takip ediyorum.
4 aylık bebeğim var emziriryorum.
ben de bugün diyet yapmaya başladım ama bunu yaparsam dayanamam, ben sabah ve akşam ölçülü yiyip öğlenleri sadece yeşil elma yemeyi düşündüm. bakalım işe yarayacak mı, bu arada şeker ve unu tamamen kestim.
günlük kilo verimini paylaşırsan zevkle takip ederim.
bu arada jillian Michael de yapmaya başladım level1 deyim.
spor yapmaya 30 dk ayırabilirsen harika bi program.
diyetle denersen harika sonuçlar alabilirisin.

harikasın , mükemmel bir başlangıç olmuş.
ben diyeti yapamasam da topiği takip ediyorum.
4 aylık bebeğim var emziriryorum.
ben de bugün diyet yapmaya başladım ama bunu yaparsam dayanamam, ben sabah ve akşam ölçülü yiyip öğlenleri sadece yeşil elma yemeyi düşündüm. bakalım işe yarayacak mı, bu arada şeker ve unu tamamen kestim.
günlük kilo verimini paylaşırsan zevkle takip ederim.
bu arada jillian Michael de yapmaya başladım level1 deyim.
spor yapmaya 30 dk ayırabilirsen harika bi program.
diyetle denersen harika sonuçlar alabilirisin.

Dediğin programa hemen bakacağım. Telefonuma 7min workout indirdim onunla zaman geçiriyordum spora yürüyüşe pek vaktim olmuyor :) bnde kendi kendime yazdığımı düşünüyordum gün gün devam edeceğim. Açıkcası ilk gün beni çok zorladı çok acıktım halsizlik falan oldu. Ama bu gün mesala dün bu saatlerde çok açtım şimdi açlık yok ve gerçekten de enerjiğim yeşil çayımı suyumu düzgün bi şekilde içtim. Uzmanların önerdiği gibi sabahları iki haşlanmış yumurta ve kepek ekmeği çayda içtim bi parçada peynir yedim farklı olarak :) bakalım sabah giden bi kilo olacak mı :26:

Yeşil çay bende öyle bir sorun yapmadı tuvalete çıkmam da hiç sorun yok.
2. Günün bitiminde 600gr gitmiş toplamda 2 kilo gitti durmak yok devam :)

Dediğin programa hemen bakacağım. Telefonuma 7min workout indirdim onunla zaman geçiriyordum spora yürüyüşe pek vaktim olmuyor :) bnde kendi kendime yazdığımı düşünüyordum gün gün devam edeceğim. Açıkcası ilk gün beni çok zorladı çok acıktım halsizlik falan oldu. Ama bu gün mesala dün bu saatlerde çok açtım şimdi açlık yok ve gerçekten de enerjiğim yeşil çayımı suyumu düzgün bi şekilde içtim. Uzmanların önerdiği gibi sabahları iki haşlanmış yumurta ve kepek ekmeği çayda içtim bi parçada peynir yedim farklı olarak :) bakalım sabah giden bi kilo olacak mı :26:

odi bugün tartı ne kadar eksildi?
ben 500 gr vermişim, çoğu sudur ama olsun :KK52:

Dün diyete devam edemedim arkadaşımın ameliyatı falan derken sabah nesfit öğlen çorba akşama doğru bi çorba daha arada kraker akşam yine nesfit yedim sadece 200gr almışım yarından itibaren yine başlaycağım :)

Arkadaşlar merhaba bende aranıza katılmak istiyorum.. :)
6 Mayıs günü benim için çook önemli olan bir mülakata giricem ve kilo vermem lazım. Yazdıklarınızı bir süredir takip ediyorum, ve elmalarımı aldım yarın başlıyorum bende :)
İnşallah hep birlikte başarıya ulaşırız ve hayallerimiz gerçek olur :)

Merhaba topik aktif değil ama yine de yazmak istedim.Bu diyete bugün başladım.Vermem gereken çok fazla kilom var 1 hafta deneyeceğim.Eğer olumlu sonuçlar alırsam tam 1 hafta sonra tekrar paylaşırım.

Merhaba topik aktif değil ama yine de yazmak istedim.Bu diyete bugün başladım.Vermem gereken çok fazla kilom var 1 hafta deneyeceğim.Eğer olumlu sonuçlar alırsam tam 1 hafta sonra tekrar paylaşırım.

Anlaşılan herkes kilolarını vermiş bi senle ben mi kaldık :)) Ben şu anda 68 kiloyum, 3 gündür diyetteyim. Gündüz iyiyim de gece canım tatlı istiyor :KK43: kendimi durduramıyorum. Sen kaç kilosun ?

kızlar ben de bugün buna başladım sabah kahvaltıda
2 dilim tam buğday ekmeği
light peynir
4 zeytin
salatalık
o zamandan beri de 3 elma yedim iki bardak da yeşil çay içtim ben devam edicem bu arada 35 dk yürüdüm ve 15 dkda bisiklet sürdüm umarım hepimiz hedefimize ulaşırız benim hedefim baya uzakta olsa da yapılmayacak bir şey değil diyeti yapanlar baya baya vermişler inceledim umarım biz de inceliriz :KK16:

X