Akretim Trkdili ve Edebiyat blm

ilaydahey

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2008
2.910
457
puan falan yazmıyo açıklamalarda barajı geçince tercih yapılabilir yazıyo bu bölümü açık öğretimden okursam diğerlerinden farkı olurmu öğretmen olmak için bişey alınıyodu şimdi unuttum o nasıl alıncak yani öğretmen olabilirmiyim çooook acilll

canım öğretmen olman için formasyon alman gerekiyor.Açıköğretim diğre üniversitelerle denk yani hiçbir farkı olmuyor.

canım benim ya sağol bide bi kaç yorumda açıköğretimde formasyon alınmıyo falan diye okudum öyle bişey var mı ki ille edebiyat fakültesi olması mı lazım bu bölümü açtıysalar onu düşünmeleri lazım ama dimi

canım ben 8 yıllık edebiyat ogretmeniyim acıkogretımde bizim bolümümüz olduguna sasırdım.birde fen edebiyat bolümleri artık formasyon vermiyor bitirince sanırım ales diye bir sınav var onu kazanıp 1.5 yıl daha okuyorsun.

canım bu konuda bi bilgim yok çevrende dershane varsa rehber öğretmenlerden yardım al vakit kaybetmeden.

bugün okullar kapalı yarında tercih yapamıyorum pazartesiye kaldı pazartesi 3 ağustos son gün diyo o gün yapılabiliyo dimi

sağol canım bugünde polislik mulakatlarındaydım yoruldum bayağ ama deydi onuda geçtim şimdi pmyo sınavına hazırlanıcam

aöf edebiyatı sordun mu hocalarına nasıl oluyomuş çıkınca aynı fen edebiyat gibi yüksek lisanstan sonra öğretmenik yapılabiliyo mu eğer öyleyse bende ikinci üniversite olarak okumak istiyorum da

aöf edebiyatı sordun mu hocalarına nasıl oluyomuş çıkınca aynı fen edebiyat gibi yüksek lisanstan sonra öğretmenik yapılabiliyo mu eğer öyleyse bende ikinci üniversite olarak okumak istiyorum da

evet örgünden hiç bi farkı yokmuş alese girebiliyomuşsun tek dez avantajı eski türkçeyi osmanlıcayı kendi kendi çalışmakmış

evet örgünden hiç bi farkı yokmuş alese girebiliyomuşsun tek dez avantajı eski türkçeyi osmanlıcayı kendi kendi çalışmakmış

zormuş be gözünü korkutmayımda inşallah polislik olur senin için haber et bizede sonuçları

cok sacma bir şey edebiyat fakültesinde TDE okuyanların anası ağlıyor. ben biliyorum . almıslar bu bolümü aöf e koymuslar resmen hakarettir bu. ama zaten herkes okuyamaz millet kolay sanıyor. bırakırlar yarıda . yakında tıp içinde aöf yaparlar

bende maliye okuyorum ama bizim bölümler senelerdir aöf de bizimde canımız çıkıyo okumak için millet bizle eşit çıktığını sanıyo aöf den bitirince ama iş görüşmelerinde bu dikkate alınıyo zaten eğitim bilgilerinde yazıyo aöf olduğu diplolmada yazmasa bile

X