Çok takıntılıyım bir çare lütfen

bayan1903

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2009
1.827
3
ya ben başak kadınıyım ve malesef burcum dolayısıyla o kadar takıntılıym ki anlatamam önceden bu kadar değildi son zamanlarda iyice kötü oldu erkek arkadaşımla hiç sorun olmamasına rağmen ben hep acaba şuna kırılmış mıdır şöyle söylemesemiydim demekten bıktım içimde hep bi sıkıntı var son bir aydır bu durumdayım erkek arkadaşımla hiçbir sorunumuz yok ve birbirimizi çok seviyoruz ama niye böyle yapıyorum bilmiyorum onun yanındayken çok mutluyum eve geldiğimde somurtmaya başlıyorum kızlar sizce bunu neden yapıyorum ve nasıl atlatabilirim?

canım sende rahat ol.........hepimizin bazen gereksiz takıntıları olur.......
bu takıntılar hem senin hemde karşı tarafı rahatsız eder durur..........
o yüzden rahat ol.........
fazlada herşeyi sorun edip kafaya takma.........yada bir yardım al uzman birinden..........
ama ne olursa olsun birazda iş sende bitiyor..........
kim düşüne düşüne çözüm bulup işini hallettiki..........
koyvergitsin de ...........
kendine teselli ver.......sorun etme.........

canım vallahi şu aralar ben de onu yapmaya çalışıyorum yeneceğim inşallah en güvendiğim kişilere danıştığımda da cevapları şu oluyo: kızım sendeki şans kimde var rahat sana batıyo diyolar ama bu huyumu yenmem lazım:KK43:

ya ben başak kadınıyım ve malesef burcum dolayısıyla o kadar takıntılıym ki anlatamam önceden bu kadar değildi son zamanlarda iyice kötü oldu erkek arkadaşımla hiç sorun olmamasına rağmen ben hep acaba şuna kırılmış mıdır şöyle söylemesemiydim demekten bıktım içimde hep bi sıkıntı var son bir aydır bu durumdayım erkek arkadaşımla hiçbir sorunumuz yok ve birbirimizi çok seviyoruz ama niye böyle yapıyorum bilmiyorum onun yanındayken çok mutluyum eve geldiğimde somurtmaya başlıyorum kızlar sizce bunu neden yapıyorum ve nasıl atlatabilirim?

Arkadaşım hiç canını sıkma sen sadece bu dönem;ii giden ilişkinde kaybetme korkusu yaşıyorsun;ama psikolojik olarak ama erkek arkadaşının tutumundan.Eve geldiğinde somurtman ise ya onunla konuştuklarının kafana takılmasından ya da evde daraldığından diye düşünüyorum.En basit çözümü erkek arkadaşınla konuşup;ona ilişkide açık olmayı istediğini ;kırıldığında vs mutlaka sana söylemesini rica et;böylece hem o birşey olduğunda sana açılabileceğine dair güven duygusu yaşar hemde sen sorun olup olmadığını anlamış olursun.Hiç sıkma canını ;hepimiz yaşıyoruz böyle düşünceleri;önemli olan takıntı yapıp canını sıkmaman..a.s.

haklısın canım ben de senin gibi düşünüyorum bence bunlara sebep olan benim kaybetme korkum ama dediklerini uygulayacağım sanırım en doğru yol bu

diğer arkadaşlardan da yorumlarını bekliyorum şimdiden teşekkürler kızlar :)

canım benim bi ara bende öyleydim beraber hoş güzel vakit geçiriyoduk tam eve gelcez daha yolda başlıyordum huysuzluğa ondan ayrılcam diye....bu takıntı bende de vardı baktımki bu ilişkimize zarar verecek çareyi şunda buldum.erkek arkadaşıma dedim bak senden ayrılınca huysuzlaşıyorum aksi oluyorum bu bize zarar verecek sen en iyisi beni eve bıraksan bile beni hiç yalnız bırakma ara sor istediğimde görüşelim sağolsun cok yardımcı oldu ve sorunumuz kalmadı suan cok iyiyiz bu hafta nişanımız var her akşam beraberiz zaten şimdide bıkmaktan korkuyorumdelikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

canım benim senin adına çok sevindim allah mesut etsin biz de şu an tatil dolayısıyla ben evdeyim o çalışıyo nadir görüşebiliyoruz sanırım bende biraz da onun huysuzluğu var:) inşallah okullar açıldığında eski halime dönerim çünkü o zaman her gün göörüşüyorduk sanırım biraz da bu alışkanlık beni bu hale getirdi :)

olur canım bazen öyle şeyler bende başak kadınıyım,bazen takıntı oluyo ama eminim herkeste vardır,düşünmemeye çalış zamanla geçer boşverrrr

evet hayatım alışkanlık cok kötü bişey....bence başka şeylerle uğraş onu aklına getirme...yada aklına cok estiğinde huysuzluk yapmak yerine aç sesini duy sakın huysuzluk yapma ilişkiniz zarar görür tatlım...iyi dileklerin içinde teşekkürler.a.s.

canım rica ederim bence de benim biraz surat asmak yerine özveride bulunmam lazım sanırım çünkü malum işyerinde konuşamıyoruz konuştuğumuz zaman da surat asmak yerine moral kazanmalıyım sanırım :) bu durumda herşey biraz da olsa yoluna girer herhalde inşallahh

takıntılı olanlarda topu hep mi burçlara atar kötü olan huylar hep burçtan gelir zaten:kahve:
ben anlayamıyorum benim burcum şu o yüzden böyleyim gibi lafları
ama napiiim ben yengeç burcuyuuum, kovaa burcuyuuuum vs. fln neyse anlayamıyorum
sende biraz rahat ol hayat öyle geçmez

canım ben zaten bütün topu burcuma atmıyorum ki sen yanlış anladın sanırım benim kişiliğim zaten bu ben normalde de her konuda takıntılı bir insanımdır ama bunda burcumun da etkisi var böyle daha açıklayıcı oldu sanırım :)

X