Evimde kertenkele var!!!!

bence kayınvaliden pskolojik desteği kendisi alsın bunu normal karşıladığı için-tatlicadiarzu-
ne demek insandan korkar onlar!iyi o zaman alıyım koynumda yatırıyım onları ay zavallılarım:teselli:gamyoncuiremsu
yok hanımefendicim yok:eek:lmaz:siz gayet normalsiniz,bunu normal karşılayanlar anormal kanımca:nazar:eğer çıkma imkanınız varsa taşının hiç bu zahmete girmeyin nasıl başa çıkarım die..bu korku ile ne banyo yapılır,ne uyunur,ne evde yemek yenir..evde yaşanmazki bu stresle:sm_confused:

kesinlikle sana katılıyorum.hiçde normal birşey değil bu.
insandan korkarlarmış falan.onların benden değil benim onlardan korkmam önemli.bende çok korkarım bu tür hayvanlardan.hatta her türlü sürüngen hayvandan.onlar kendine baksın.bence anormal olan onlar.biz normal bir kitleyiz
bencede eğer imkanın varsa taşının hayatım.bende böyle bir evde rahat edemezdim.insan her dakika endişeyle yaşayamazki.
mutlu olamaz bir kere herşeyden önce.

bence kayınvaliden pskolojik desteği kendisi alsın bunu normal karşıladığı için-tatlicadiarzu-
ne demek insandan korkar onlar!iyi o zaman alıyım koynumda yatırıyım onları ay zavallılarım:teselli:gamyoncuiremsu
yok hanımefendicim yok:eek:lmaz:siz gayet normalsiniz,bunu normal karşılayanlar anormal kanımca:nazar:eğer çıkma imkanınız varsa taşının hiç bu zahmete girmeyin nasıl başa çıkarım die..bu korku ile ne banyo yapılır,ne uyunur,ne evde yemek yenir..evde yaşanmazki bu stresle:sm_confused:

kesinlikle sana katılıyorum.hiçde normal birşey değil bu.
insandan korkarlarmış falan.onların benden değil benim onlardan korkmam önemli.bende çok korkarım bu tür hayvanlardan.hatta her türlü sürüngen hayvandan.onlar kendine baksın.bence anormal olan onlar.biz normal bir kitleyiz
bencede eğer imkanın varsa taşının hayatım.bende böyle bir evde rahat edemezdim.insan her dakika endişeyle yaşayamazki.
mutlu olamaz bir kere herşeyden önce.

Kızlar ağzına sağlık ne güzel söylüyorsunuz.geçen hafta sonu ev baktık.Bu evi krediyle aldıımız için kirası uygun bir şey aradık. Hem buranın krdisi hem kira ağır olmasın diye. Taa beykentte sima kent diye bir yere kadar gittik. Yok anacım benim evim kertenkeleler hariç çok güzel.Bizde evde geniş çaplı bir tadilat kararıo aldık.Aslında zaten yaptırmayı düşündüğümüz şeylerdi ama şimdi çamlara sineklik yapılması çatının elden geçmesi gibi teferruatlarda eklendi.Bir firma geldi 40 gün süre verdi bu zamana içinde ev dışında bir yerlerde kalmamız gerekiyormuş zaten. bu masraf ve bu kadar işten sonra inşallah bir daha kertenkele veya böcek falan görmem arkadaşlar. Bu arada yapışkan aldım koydum etrafa galiba yapışkanın kokusundan kaçıyorlar.Bir tane bile yakalayamamış eşim henüz.
.

Sabah sabah cok tedirgin oldum canim. Kasinti da tuttu simdi :KK43:(

Yeni eve tasinsaniz da artik baya bir rahat hissedemeyeceksin kendini gibime geliyor.

Tasinmak yerine önce pencereleri saglam bir sineklik ile kaplasaniz, eve de söyle köklü bi ilaclama, iyice emin olmak icin.

X