kötüyüm iste sevmiyor beni :(

simsiyah8

Sebepsiz Fırtına
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2008
54
0
35
biraz rahatlamak için sizinle paylaşmak istedim...
bugün erkek arkadaşımla kavga ettik içim çok sıkılıyor şu saat oldu aramadı beni rahat mı batıyo bana bilmiuorum aslında ortada bi şey yoktu :uhm: canım gülüm konuşuyoduk işte klavye sesi duydum kime yazdın dedim önl değil dedi neyse söylettim sonunda arkadaşlardan biri işletiyo niye sesin çıkmıyor falan diyorlar dedi CADIARZU emin misin dedim başka şey söylemiş olmasınlar dedim sen dedi bana güvenmiyorsunda bilmem ne bi sürü bağırıp çağırdı bana sustum bende :gitme: kapattık msnde gördüm konuşmak istediğinde ara yazmış bugün görüşmek istemiyorum dedim :eek:klava: şu saat oldu bi arayım napıyo demedi bende görüşmeyelim dedim arayamıyorum napıcam ben ya bi daha hiç aramassa ayrılırsa benden korkoyorum senağlama senağlama senağlama

tatlım güvensiz davranmana bozulmuştur hatanı anlamanı bekliyordur kesin.ayrılık o kadar kolay değil de sen neden üsteledin gerçekten güvenini sarscak bişey mi yaşadın..

bugün görüşmeyelim demişsin o da aramıyor işte:kahve:

geçer geçer...ufak tefek atışmalar olur öyle

eğer başarabilirsen gfürüşmeyelim dediğin halde arayan sen olma derim ben.tabi ki soracaksın kimle konuştunu ya da buna benzer soruları.

hakkikaten biz kaınları anlamak zor. hem görüşmek istemiyoruz der. sonrada hala aramadı diye stem ederiz.vallaha ben kadın olmama rağmen dayanamıyoruz bu nazlara erkekler ne yapsın yaa

kusura bakma canım ama çok sıkboğaz etmişsin çocuğu sinirlenmekte haklı bence,biraz daha rahat olmayı dene..

sen ara kardeşim nasılsın de normal konuşursa ne ala yok trip atarsa haksızlık ettim sana de. ne olacak incilerin mi dökülecek. seviyorum dediğiniz insanla ne yarışı bu

tatlım güvensiz davranmana bozulmuştur hatanı anlamanı bekliyordur kesin.ayrılık o kadar kolay değil de sen neden üsteledin gerçekten güvenini sarscak bişey mi yaşadın..

yaşadım evet bilmiyorum bu güvenle ilgili mi ama o ilk kız arkadaşını çok sevmiş bi sekilde ayrılmışlar sonra kız vuruldu vefat etti 1 seneye yakn oluyor o bu duruma çok üzüldü ben belli etmedm ama herhalde dedim o boşluğu doldurmak için seviyor beni o yüzden güvenemiorm işte haksız mıyım bu olay iyice takıntı oldu bende :1no2:

eskisevgilisi yaşıyor olsaydı güvensizlik duymana hak verebilirdik belki... olmayan hatta acı birşekilde kaybedilen eski sevgiliyi mi kıskanıyorsun yani...

görüşmekistemiyorum demişsin ; üstelik konuşmak istersen haber ver diyen o olmuş... daha ne istiyorsun...

valla aslında böyle köpek gibi davranmak lazım erkeklere... anlayışlı ve iyi niyetli olanların nasılsa kıymetleri bilinmiyor ...

bari böyle davranıyorsun ; üzülme...

yaşadım evet bilmiyorum bu güvenle ilgili mi ama o ilk kız arkadaşını çok sevmiş bi sekilde ayrılmışlar sonra kız vuruldu vefat etti 1 seneye yakn oluyor o bu duruma çok üzüldü ben belli etmedm ama herhalde dedim o boşluğu doldurmak için seviyor beni o yüzden güvenemiorm işte haksız mıyım bu olay iyice takıntı oldu bende :1no2:

haksızsın benneyaptımki-tatlicadiarzu-
aksine onun boşluğunu dolduramaması gerekirdi değil mi :nazar:
ayrıca ölüyü de kıskanma be canım gamyoncuiremsu

bence bu durumda sadece iç sesine güvenmelisin şuan kız hayattta bile değil Allah rahmet eylesinn.. sen hissediyorsun seni gerçekten seviyor mu yoksa seviyorMUŞ gibi mi yapıyor..aslında biliyorsun bir bayan hisseder aslında tek problemin yukarıda yazdıkların değil bana göre..iyi düşün kendini dinlevereliniortak

eskisevgilisi yaşıyor olsaydı güvensizlik duymana hak verebilirdik belki... olmayan hatta acı birşekilde kaybedilen eski sevgiliyi mi kıskanıyorsun yani...

görüşmekistemiyorum demişsin ; üstelik konuşmak istersen haber ver diyen o olmuş... daha ne istiyorsun...

valla aslında böyle köpek gibi davranmak lazım erkeklere... anlayışlı ve iyi niyetli olanların nasılsa kıymetleri bilinmiyor ...

bari böyle davranıyorsun ; üzülme...

canım haksız olduğumun farkındayım ama benim neler yaşadığımı bilmiyorsun sorun güvensizlikte değil aslında tamamen bi takıntı oluştu bende bu konuda kendimi düzeltemiyorum onada hiç belli etmiyorum zaten ayrıca köpek gb davranmıyorum ki ben hep alttan alıyorum ama bugünde böyle oldu işte bunu bende istemezdim..

gorusmek ıstemıyorum demışsın oda aramamış cok normal
ee o araamadı madem sen ara bırak gurur yapmayı
hem öncekı sayfalar senı ılgılendrmesın takılma oralara
allah rahmet eylesın zaten kız yasamıyo
brak böle kucuk seylerı sorun etmeyı
daha ne zorluklar olcak hayatında :umursamaz:

kardeş artık bi karar versen diyorum..bugün görüşmek istemiyorum demişsin ona ,oda aramıyor işte...madem korkuyorsun böyle tripler yapma ona...

canım haksız olduğumun farkındayım ama benim neler yaşadığımı bilmiyorsun sorun güvensizlikte değil aslında tamamen bi takıntı oluştu bende bu konuda kendimi düzeltemiyorum onada hiç belli etmiyorum zaten ayrıca köpek gb davranmıyorum ki ben hep alttan alıyorum ama bugünde böyle oldu işte bunu bende istemezdim..

hep alttan da alma canım arasıra dişini göster yoksa bu tür yola gelmez:bbo: rahatsız olduğun konularda konuş rahatla dicem ama senin bi eski kız arkadaşın vardı ya hani şu ölen ben taktım ona falan gibi bir konuşma geçerse de çocuk senin psikolojik sorunların olduğunu düşünebilirrr..

ona bu olaydan dolayı guvenmemezlik nıe edıorsun kı ne yanı eskı sevgılısı olunce uzulmeseydı mı ona guvencektın o zaman da ınsanlıgını sorgulamıcak mıydın ? ona guvenmemenın nedenı senı aldatması, gezıp tozması olsa anlıcam da yani bunun için guvenmemezlik etme haksızlık yapmış olursun... yerimseniben seni sevmiyor olmasa sence ara der mıydı senı onemsediği besbelli :KK70: bence sen ara ve ona onu cok sevdıgınden bole oldugunu soyle yerimseniben sana dıorum da bende aslı yok yere herseye taktıgım oluorr onemlı olan anlayıp sadece gulumsemek :kedi:eek: yuzden bence al telefonu elıne ve ara onu...eee ne demiş şair Can Yücel gurur kaybedenlerin acizlerin maskesiymiş sevgı dolu yureklerin gururu olmazmışşş.. e hadi ne duruosunnnnn opuyorumnanaktan

tavsiyeleriniz için çok teşekkürler aradı biraz önce konuştuk bana hak verdiğini söyledi bende ona hak verdim mutluyum :lepi: hihoyyyt

bence bu durumda sadece iç sesine güvenmelisin şuan kız hayattta bile değil Allah rahmet eylesinn.. sen hissediyorsun seni gerçekten seviyor mu yoksa seviyorMUŞ gibi mi yapıyor..aslında biliyorsun bir bayan hisseder aslında tek problemin yukarıda yazdıkların değil bana göre..iyi düşün kendini dinlevereliniortak

tşk ederm beni en iyi sen anladın a.s. evet tek problem bu söylediklerim değil ama hepsini burda anlatmakta olmuyor napalm artık bi şekilde düzene girecek şu iç sesimi bi anlasam herşeyi çözücm ztn bi öle diyo bi böle dengesiz işte :eek:klava:

X