Halı yıkama makinesi kullanan varmı bide hangisini önerirsiniz

serpilgkbdk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Eylül 2008
94
4
38
Arkadaşlar ben çalışan biriyim küçükte bebeğim var tam hareketli zamanı halım koltuklarımda hep açık renkte halı yıkama makinesi alıyım diyorum temizlik için her yer leke içinde içim rahat etmiyor ama kimi öneriyor kimi önermiyor koltuklarımda çok iyi bir marka değildi bu yüzde üzerindeki lekeyi silsemde su lekesi kalıyor çok kötü kirli gibi. Altı sünger olunca çok kötü oldu kızım su döküyor onun izi bile kalıyor ne yapcam ya sizler kullanıyormusunuz memnunmusunuz makinenizden hangisini önerirsiniz

slm cnm ...bende yeni aldım.şu ihlasınkinden çok pahalı ama değer inanki.ben çok memnunum.daha önce halıları süpürmeden önce fırçayla saçları toplayıp öle süpürürdüm.bu ihlasınki herşeyi yalayıp yutuyor.tavsiyemdir.sevgiyle kal...

ben fakirin plastik gövdelisinden almıştım ilk senesinde her yanı döküldü kırıldı.çekişi çok iyi ama malı iyi değilmiş onun için tavsiye etmem.çelik gövdelisini al diycem ama benim makinemin başlıkları su püskürtme yerleri felan kırıldı gövdesinden bir sorunum yok.eğer paraya kıyarsan tomas yada ihlasınkini al kullananlar çok memnun çünki.koltukların içinde belki hoşlanmıyorsundur ama şık gösterişli koltuk ortüleri diktirirsen kirlenme temizleme sorunun epey ortadan kalkar.

Arnica marka galı yıkama makinam memnunum bundan önceki arçelikti o da iiydi

teşekkürler arkadaşlar bende ihlasın iyi diye duymuştum ama şikayet.var. comda incelediğimde ihlasında parçalarının çok çabuk kırıldığını okudum ordakilerde tavsiye etmediler ama yinede gidip bir bakıcam daha görmedim belki hoşuma giderse alırım acaba deneme gibi bişeyler yaparlarmıki çünkü ihlasın ürünlerini tanıtmak için eve gelip denediklerini ve gösterdiklerini duymuştum çok pahalı olduğu için araştırayım ona göre alayım dedim sonra memnun kalmazsam ne yaparım onu ben neyse hayırlısı olsun

ıhlas pazarlama elemanı bize gelip deneme yaptı,ailece bayıldık makinaya.Thomas iki katı fiyatında ihlasın.Toz da almayı sağlayan aparatı var ya makinanın ben en çok o parçasını sevdim.Fiyatı biraz yüksek olduğu için alamadılar ama çeyiz için süpürge alınması gerekse bana ihlasın robotunu aldırırım hiç tereddüt etmeden.

arkadaşlar bende halı yıkama mak almak ıstıyorum.ama karar veremıyorum acaba ıhlasın su temızlık robotundanmı alsam dıye.ama sımdılık okadar verecek param yok bır ıkı sene sonra ancak.ama buarada da halıları yıkamam lazım. uygun ama ıyı olan bı marka bılıyormusunuz. cevap verırsenız sevınırm.yenıyım sıtede pek arkadsım yok

ya bide halı yıkama kullanan arkadaşlar halılar nasıl temiz oluyomu
kuruması nasıl
yıkarken zor oluyomu
bide bunlara cevap verirseniz ne güzel olur
bende düşünüyorumda

amaan bence uğraşmaya değmez valla halıları on saat sula sonra çekmeye çalış

en iyisi halı yıkama servislerine vermek

zaten bu aralar sayıları gitgide artıo fiyatları da aşağıya çekiolar

roventa süper bence kullanımı kolay dayanıklı hafif yormuyor insanı ....3 arkadaş aynı marka kullaıyoruz bir arkadaşım 6 yıldır kullanıyor aynı makinayı

merhaba karanfilli hanım.sizin kullandığınız halı yıkama makinesi rowentanın hangi modeli acaba ben de almayı düşünüyorm

X