Kaynak, Postiş, Çıtçıt, Peruk sentetik postiş maşa yapmak?

Kurkmantolu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2008
3.951
531
36
tanesi 15 liradan 2 çıtçıtlı 3 adet 60cm uzunlugunda postiş aldım fiyatta kazıklandımmı bilmiyorum ama çok istiyordum almayı vaktımde yoktu aldım çıktım.. maşa yapılabilirmi diye sordum ılık maşa yapabilirsin dedi ama sormayı unuttugum bişey var maşaya başlamadan önce postişe jöle köpük vs. bişey sürmem gerekiyormu ? bilgi verirseniz sevinirim..

Sentetik saça asla içinde alkol olan herhangi bir ürünün temas etmemesi gerekiyor. Saç sprayi, parfüm, içinde alkol olan jöle,köpük,bakım kremi... Maşa yapmamanı tavsiye ederim ayrıca, istediğin sonucu kesinlikle alamazsın ve çok zarar verdiğinden ilk hali gibi de kullanamazsın..

gzellergzeli bnce çıtçıtı maşaya sarmana gerek yok illa kıvırtmak istiyosan saç köpükleri var onlarla sar bi gece beklet ve sonra aç

sentetik saçlar kalite kalite....maşa uygulanabilen saçlarda kalite kalite..özellikle çoğu bayan aldığı sentetik saçlara maşa uygulanabilen alıyor belirtiliyor ve kullanma talimatında özellikle yazan kuralları uygulamak yerine kendi bildiği yöntemlerle o saçı mahvediyor..özensizce kullanan bayanlar çoğu zaman bu durumu saçta hata bulmakta arıyor..dediğim gibi sentetik saçta kalite kalite..ancak sentetik saçlara..asla ve asla saç şekilllendirici ürünler kullanmayın ki kullanma talimatı verilmesi lazım saçı aldığınız yerden..ve maşa yapılabilen saçlar için özellikle aldığınız yerde uygulama yaptırın..ki mutlaka bir düzleştirici ve saç maşası bulunacaktır onlarda...yanınızda denetin ısısına bakın ondan sonra içinize sinerse alın....

mrb kızlar ben 3 gün önce sentetik postiş aldım. yıkanabileceği düzleştirici maşa ve fön kullanılabileceği yazıyordu. ben günlük kullanım için istiodum ve abartılı görüntüsünden kurtulması için 140 derecede düzleştirdim. bi sorun yaşamadım çok doğal duruyolar. sanki gerçek saç gibi. ama tam olarak nasıl bakım yapabileceğimi bilemiyorum. hergün taramak gerekirmi karışmasını engellemek için yada taramak kalitesini bozarmı ? kaç günde bir yıkamalıyım ? bana yardımcı olursanız çok sevinirimm :KK69:

arkadaşım banyoya girerken saç kremi sürüp su dolu bi kabın içinde bırakıp banyodan çıkarken durulayarak temizliğini yaptığını anlatmıştı.belki işine yarar bu bilgi arkadaşım :KK34:

X