Sayfa: 12/15 İlkİlk ... 21011121314 ... SonSon
Toplam 144 adet sonuctan sayfa basi 111 ile 120 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Elektrik Süpürgesi İle Selülit Giderme Ve İncelme..

1. Konu Sahibi : SipidiGonzales #111
    Giriş tarihi
    Aug 2009
    Edit: sorumlu bölge değil sorunlu bölge olacak:D telden girince nete böyle oluyor ışte:)

2. Konu Sahibi : SipidiGonzales #112
    Giriş tarihi
    Aug 2007
    Alıntı nurefsun kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Bugünkü programı izledim de, orda da bu yöntemden iyi sonuç alınacağını söyledi doktor...portakal, biberiye jojoba buğday ve ozon yağlarından birer kapak ekleyerek yağ hazırlıyoruz sonrada kabak lifi ya da kese ile kızarana kadar sorumlu bölgeye masaj yapıyoruz yağları sürüp yukarı doğru yine masaj..daha sonra da elektrik süpürgesinin düşük ayarıyla masaj yanlış anlamadıysam programda böyle anlatıldı...burda önemli olan sorumlu bölgedeki kan akışını hızlandırmakmış...umarım yardımcı olmuşumdur:)
    teşekkürler merakımı giderdin canım
    birde varisi olanlar kullanmasın sorunlu bölgelere dedi doktor

3. Konu Sahibi : SipidiGonzales #113

..

valla baya mantıklı geldi bana denemek lazım :)

4. Konu Sahibi : SipidiGonzales #114
    son derece mantikli
    kliniklerde kullanilan lpg vakumlu bir alet ve o da ayni islemi yapmiyor mu
    tek fark onu egitimini alan kisiler uyguluyor

5. Konu Sahibi : SipidiGonzales #115

selülit

ne krem ne tedavi ne de başka birşey selülitin gayet ucuz ve kesin bir çözümü var oda SU.... bu gün sabah uyandıgımda aynalara inanamadım bu bi gerçek 1 haftadır düzenli olarak su içiyorum farkı keske görebilseniz süperrr :):)

6. Konu Sahibi : SipidiGonzales #116
    ben denedim ama popom morardı yaa çorabı giydim süpürge ile çektim.... çorabı bir çıkardım mor izleri kaldı sonra 10 dk sonra morluklar ovalayınca geçti neden öle oldu anlamadımm kan toplandı galibaa.........

benim gibi olanlar varmı deneyiptee

7. Konu Sahibi : SipidiGonzales #117
    Canım bende denemiştim, elektrikli süpürgeyi en düşük ayarına geitrmen lazım çok fazla çektiği için oraya kan toplanıyor dediğin gibi... Bizim süpürgede çok güçlü maşallah yapamadım ama bu aralar bozuldu çekim gücü düştü :) Başlasam iyi olur fırsat bu fırsat :))

8. Konu Sahibi : SipidiGonzales #118
    Alıntı denizderya123 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    ben denedim ama popom morardı yaa çorabı giydim süpürge ile çektim.... çorabı bir çıkardım mor izleri kaldı sonra 10 dk sonra morluklar ovalayınca geçti neden öle oldu anlamadımm kan toplandı galibaa.........

benim gibi olanlar varmı deneyiptee
    Ben de denemiştim masaj yapamıyorum bari böyle yaparım diye. Sonra bir morardı ki sorma. Günlerce gezdim öyle mor mor. Allahtan kıştı da deniz, güneş bikini olayına morluklarla eşlik etmedim. Ne akla hizmetse, ben dokunsam morarır. Öyle de hassas bi damar yapım var. Artık nasıl abarttıysam.

9. Konu Sahibi : SipidiGonzales #119
    Mantıklı aslında şu sıra xxx sitelerde vakum terapi aletleri satılıyor,aynı mantık... eğer yapabiliyorsanız şu süpürge makinelerinin yedek uçları vardır ya hani ince uzun olan, onlardan birini ateşte ısıttığınız bir kontrol kalemi ile minik minik delin (ince uçlu matkapta olur)ki hava alsın, bu sayede bacağınıza tam manası ile yapışmayacağı için morarma olmuyor...
    Dünyanın sorunu, akıllılar hep kuşku içindeyken aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır...

10. Konu Sahibi : SipidiGonzales #120
    Alıntı KilicBaligi kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Mantıklı aslında şu sıra xxx sitelerde vakum terapi aletleri satılıyor,aynı mantık... eğer yapabiliyorsanız şu süpürge makinelerinin yedek uçları vardır ya hani ince uzun olan, onlardan birini ateşte ısıttığınız bir kontrol kalemi ile minik minik delin (ince uçlu matkapta olur)ki hava alsın, bu sayede bacağınıza tam manası ile yapışmayacağı için morarma olmuyor...
    fikir süper

Sayfa: 12/15 İlkİlk ... 21011121314 ... SonSon