Selülit Elektrik Süpürgesi İle Selülit Giderme Ve İncelme..

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

SipidiGonzales

Guru
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2009
753
3
merhaba kızlar, bu yöntemle selülit giderme ve incelme olduğunu bir kaç yerde okumuştum, benimde aklıma yattı yani, sonuçta bir sürü para bayılıp buna benzer işlemlri güzelliik merkezlerinde yapıyorlar.. ne dersiniz hep birlikte başlayalımmı? birbirimize destek olursak bence başarabilirz:lepi: bu arada aranızda deneyen varmı hiç?

merhaba kızlar, bu yöntemle selülit giderme ve incelme olduğunu bir kaç yerde okumuştum, benimde aklıma yattı yani, sonuçta bir sürü para bayılıp buna benzer işlemlri güzelliik merkezlerinde yapıyorlar.. ne dersiniz hep birlikte başlayalımmı? birbirimize destek olursak bence başarabilirz:lepi: bu arada aranızda deneyen varmı hiç?
nasıl yapılıo anlat bari biraz yeni duydum kız
hihoyyyt

borusunu bacagimizami yapistirip acacakmiyiz süpürgeyi böylece süpürge selüliti cekip götürecekmi

valla şöyle yazıyordu internette.. önce güzel bir krem sonraüstüne ince kilotlu çorap, sonrada süpürgenin en kısık ayarında aşağı yukarı masaj yapacağız.. tabi süpürgenin borusunu felan çıkartıp şu plastik yeri ile, günde 15 dk. lık masajla iyi sonuç veriyormuş.. bilemiyorum yani..

arkadaslar ztn aynı mantık.birde masaj gercekten cok etkılıymıs arkadaslar!!!!!!!!bence denemek lazım bakarsınız para vermeden inceliriz:))) sıkıldım artık işe yaramayan şeylere para vermekten!!!

ya o kadar mikroplar tozlarda yutulacakmı.. yöntem mantıklı gelsede sağlık bakımızdan benim aklıma yatmadı desem

:uhm: :uhm:

benim süpürgem sulu her kullanımdan sonra filitreleri ve deposu yıkandığı için mikrop açısından pek takmıcam ve hemen başlıcam aklıma yattı kaydirigubbakcemile2
ama süpürgemin en düşük ayarı bile halıya yapışıyor en yükseğini hiç kullanmama gerek kalmıyor bakalım bacaktaki selülitlere nasıl etki edicek sositososito

ama çorap giymeyi unutmayın kızlar direk tene değerse çok kötü yapışabilir:) ben bir kere denedim çıplak tende kaydırmasıda zor oluyor:) haydi kızlar çekin şu selülitleri ve yağlarııııııııııııııııııııııııı yupppppiiiiiiiiiiiiiiiiiii

süpersin arzu peri calsell in aynısı ve daha güçlü vakum yapıyo ben geçen sene duymuştum ama bir kere denedim senin dediğin gibi canımı acıttı çıplak tende sonra calsell i aldım ama düzenli kullanamadım para vermeden iyi bir yöntem birde şu kave limon bence selüliti de yok ediyo :içelim: vede sıkılaştırıyo çatlak için daa kesin sonuçlar alamasamda selülitler yok oldu diyebilirim aklınızda bulunsun arkadaşlar hepimize selülitsiz sütün gibi bacaklar diliyorum

kız alemsiniz valla çok hoş bir metot kaydirigubbakcemile alkisalkisalkis

kahve-limonu burada okumuştum geçende...iki sefer yapabildim daha, az yaptığım için etkisini henüz göremedim haliyle...benim dizlerimin arkasında gitgide aşağıya doğru inen koca çatlaklar var, sanırsın fay hattı! kısa etek giyemez oldum, adım hacıya çıkacak...o neyse de, e şimdi diyorsunuz ki çatlağa iyi gelmez selülite iyi gelir öyle mi? e neyse o da var bende nasıl olsa...

başta komik görünüyor ama aslında çok da mantıksız değil..ben çocukken, yüz felci geçiren teyzeme bu yöntemi uydurmuştum, yüzün iyileşecek diye..çok gaddarmışım ama çocukluk işte, güya şaka yapıyordum...inanmazsınız faydası da oldu! -tatlicadiarzu-

evet banada başta komik felmişti kızlar hatta bunu ilk matrax ta duymuştum belki bilirsiniz zeki kayahan coşkunun programı:) orda dinleyicilerine süpürgeyle liposuction yaptırıyordu göya.. çok gülmüştüm ama sonra ciddi ciddi internette görünce mantıklı geldi :) c.n.y sende süpersin bende 2 gün önce kahve limon acaba selüitlere iyi gelirmi diye düşünüyordum, seninkiler ne kadar zamanda gitti ve kaç günde bir yapıyordun?

X