Burun ucunu Ameliyatsz kaldrma diye bir ey

dudaklarıda ameliyat sırası aradan çıkarayım dimikaydirigubbakcemile3 ah canım kemik yapım incede etli kısmı beni deli ediyor:)düşme olayı olmazsa bide süper olur:)çok güvendiğim bir doktorum var umarım bu kış halledicem hepsini toptan artık ne şekil olur ameliyat mı igne mi konuşup karar vericez kesin birşeyler yaptıran birinden duysam daha iyi olucaktı tabi

evet ben yaptırdım, burun ucumu kaldırttırdım bir de kemeri doldurarak yok etti doktor, kalıcı ya da geçici yapılabiliyor. Ben geçici olanı seçmiştim, hyalauronik asitle dolgu. 2 yıl oldu hala tamamen eski haline gelmedi burun ucum gayet güzel görünüyor:) Ama ben şimdi konuyu kökten halletmeye karar verdim estetik ameliyat olacağım. Dolguyla da bir kaç gün yüzünüz şişiyor, sonuçta iğne ile yüzünüze bir şey enjekte ediliyor ama ameliyat kadar şişmiyor tabi. Ben haftasonu yaptırıp işe gitmiştim, hatta toplantı vardı yüzümde bir değişiklik var ama ne diye baya bi şaşırmışlardı, çözemediler çünkü 2 günde estetik desen değil, nedir? diye baya bi afallamışlardı:KK53:

gülse birsel de dolgu ile düzelttirmiş burnunu ama ameliyat daha kesin çözüm bence de

X