Miratech gebelik testi

Allegra

Rüya'm gerçek oldu :)
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2009
758
14
Selam kızlar,

Adetim 4 gün gecikti ve bazı başka hamilelik belirtileri daha var - gerçi onlara çok güvenemiyorum, psikolojik ya da bşka sebeplere bağlı da olabilecek şeyler (bel ve kasık ağrısı, yorgunluk gibi). Meraktan çatlamak üzereyim, geçen hafta boyunca tatildeydik ve küçük bir tatil beldesinde ancak Miratech diye bana biraz uyduruk gözüken bir test bulabildim. Testi yaptım 2 çizgi gördüm diyemem ama sanki silik bir ikinci çizgi vardı, emin olamıyorum. Bu testi önceden kullanananınız var mı? En erken ne zaman sonuç verir?

Bugün eve döndük ama pazar olduğundan tüm eczaneler kapalı, yarını beklemek çok zor geliyor :sinifsinif:
Hadi lütfen bir şeyler yazın banaa :sm_confused:

olabilir canım neden olmasın.adetin gecikmiş.ben adet günümden 5gün önce öğrendim,o dandik testlerden.yarın alırsın bir tane daha bakarsın.dua ediyorum senin için :)) ben çok bilirim nöbetçi eczane aradığımı bu testlerden oyüzden hep 3 tane alırdım.arka arkaya yapardım.hamile kaldığımda da 3 kere yaptım :))

olabilir canım neden olmasın.adetin gecikmiş.ben adet günümden 5gün önce öğrendim,o dandik testlerden.yarın alırsın bir tane daha bakarsın.dua ediyorum senin için :)) ben çok bilirim nöbetçi eczane aradığımı bu testlerden oyüzden hep 3 tane alırdım.arka arkaya yapardım.hamile kaldığımda da 3 kere yaptım :))

Teşekkürler canım. Yani çok heveslenmek de istemiyorum daha önce hayal kırıklığı yaşadım çünkü. Ama şu silik çizgi olayı kafamı karıştırdı... Acaba halisülasyon muydu ki onu bile düşündüm kaydirigubbakcemile3

Dediğin gibi en iyisi almışken birkaç tane almak sanırım, ya da üşenmeyip gidip kandan baktırmak... Öfff ne zor şeymiş beklemek yaa, henüz üçüncü denememiz ama bana yıllar geçmiş gibi geliyor... Hadi hemen yarın olsun da öğreneyim :Saruboceq:

tamam canım öğren buraya da yaz olur mu merak ettim bak ben şimdi.inşallah hamişsindir.

Predictor test yaptım az önce negatif çıktı
Hem de bembeyaz test kısmı, silik çizgiden eser yok...
Bu ay da olmadı yaaaa üffff

Predictor test yaptım az önce negatif çıktı
Hem de bembeyaz test kısmı, silik çizgiden eser yok...
Bu ay da olmadı yaaaa üffff

canim uzulmeeee...benim de adetim yarin olmasi gerekiyor...insallah olmaz.bugun test aldim,erken biliyorum ama iste...negatif cikti uzuldum...ama hala biraz umudum var....internetde okumustum ki,bu testler en dogru cevabi 1 hafta sonra veriyormusss...insallah sen de hamilesin canim...

canim uzulmeeee...benim de adetim yarin olmasi gerekiyor...insallah olmaz.bugun test aldim,erken biliyorum ama iste...negatif cikti uzuldum...ama hala biraz umudum var....internetde okumustum ki,bu testler en dogru cevabi 1 hafta sonra veriyormusss...insallah sen de hamilesin canim...

Canım sağol, benim adet tarihim 5 gün geçti, zaten normalde de uzun bi periyodum var (35 gün kadar) bi de bu gecikmeler ve negatif sonuçlarla bir sonraki yumurtlama tarihi attıkça atıyor. Nisan başı başladık denemelere Ağustos oldu benim daha 3. denemem :bbo:
Yarın kan testi de yaptırıp kesin negatifi gördükten sonra doktora gidicem bakalım kist mi var ne var bi baktırıcam.
Ama umarım sen pozitif sonucu alırsın. Sonucu sen de yaz burdan a.s.

Kızlaaaaaaaarrr hamileyiiimmm!!! :sm_cool:
Az önce kan testi sonucumu öğrendim, inanamıyorum hala hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt
Demek ki uyduruk dediğimiz 5 TLlik Miratech bilmiş 31TLlik Predictor bilememişşş :CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:

Kızlaaaaaaaarrr hamileyiiimmm!!! :sm_cool:
Az önce kan testi sonucumu öğrendim, inanamıyorum hala hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt
Demek ki uyduruk dediğimiz 5 TLlik Miratech bilmiş 31TLlik Predictor bilememişşş :CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:

canımmm çok sevindim allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşş...:darısı benim ve isteyen herkesin başınaaa.s.a.s.

buradan da tebrik ediim dedim!! :nazar:

ben de bu ay miratech aliim bari kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2

Teşekkürler kızlaarr opuyorumnanaktan
KK bana uğurlu geldi, sizler de :nazar:
Sizlerin de en kısa sürede güzel haberlerinizi alıcaz inşallah, darısı başınıza a.s.
Allah isteyen herkese versin inşallah :ecrin_bebek:

bende miratech marka test yaptım ama adetime daha 3 gün varken ama renksiz çok silik annemin yakın gözlüğüyle anca görülen bi ikinci çizgi çıktı...bu neyin nesi bugün de yine test aldım yaptım negatif yani tek çizgi çıktı ben anlamadım ya adetime 2 gün var haziranın 4 ünde kirlenmem lazım 3 aydır bebek isitiyoruz nolur bişi söleyin :-sbilmiyorumkismile

bende ocak ayında adetime 4 gün varken miratech marka testle hamiş olduğumu öğrendimm ucuz ama doğru çıkıyo bu testlerr

selam canlarım bu miratechi bende akşam alıcam ucuz zaten denicem ama adetime 5 gün var bugün itibariyle.sizce ne kadar doğru çıkar hımm??
iyi haber alabilirmiyim?

selam kızlar bu test hakkında bir sorum olucak. yarım saatten sonraki sonuçları değerlendirmeyin diyor. ama yarım saatten sonra ikinci çizgi çıktı bende 2 testtede böyle olanlar var mı varsa yazarlarsa sevinirim. ben forumda okuyorumda 2 saat bekletenler var testi sonuç alanlar. hangisi daha doru bir sonuç verir ?

X