Onursuzca yaplan bir hareket mi olur ?

jelly_bon

OffYineKapaliTümKapilar
Kayıtlı Üye
5 Temmuz 2009
86
0
Kizlar sözlümden ayrilmistim,ve görücü usülü ile biriyle tanistim,görüstük konustuk ve anlastik.Allah nasip ederse agustosun sonuna dogru nisanlanmayi düsünüyoruz,ben eski sözlüme nisanlanacagimi haber vermek istiyorum,ona bir mail gibi birsey yazmak istiyorum,bak ben nisanlaniyorum,senden sonraki acilan boslugu doldurdum demek istiyorum,sizce yalnismi olur bu hareketim,ama yapmak istiyorum,ne kaybettigini görsün,biraz basini duvarlara vursun istiyorum...sengözlerimebaksanab

Son düzenleyen: Moderatör:
yanlıs olur suan birlikte oldugun kişiyede bana kalırsa saygısızlık yapmıs olursun hala eski erkek arkadasında aklın falanmı kaldı senin

kesinlikle yanlış olur.resmen hala onu önemsediğini düşünür.asla yapma bana sorarsan

Aklim hala onda ama geri dönmesini istemiyorum,sadece pisman olsun...

ama aklın hala ondaysa onu kafandan silmeden neden sözlendin ve nişanlanıyorsun. unut sil sonra hayatına birini sok.
çivi çiviyi söker düşüncesi hem sana hemde sözlüne çok zarar verir...

Hayırlısı olsun canım RABBıM ARTIK MUTLULUK VERSıN HAKETTıĞıNı VERSıN SANA.. Gelelim soruna bence atma yazma bişi canım zaten elbet birilerinden duyar bi şekilde ne gerek var onu önemsiyormuş gibi birde mail atıp haberdar ediceksinki bırak duymasın senin mailini hakediyormu o insan?? birde şu tarafdan düşün " aynı durum şimdi nişanlanacığın kişi için geçerli olsa ve o kız arkadaşına mail atsa ben nişanlanıyorum die nasıl karşılarsın bu durumu?? hala onu düşünüyo unutamamış diye düşünmezmisin yarın öbür gün bi şekilde öğrensen?
Bence sen eski defteri kapat uyuyan devi uyandırma geleceğine ve şimdi yanında olduğun kişiye bak sahip olduklarınla mutlu olmasını bil eskileri karıştırma artık tatlım..

ama aklın hala ondaysa onu kafandan silmeden neden sözlendin ve nişanlanıyorsun. unut sil sonra hayatına birini sok.
çivi çiviyi söker düşüncesi hem sana hemde sözlüne çok zarar verir...

Haklisin ama ben asik olmaya tövbe ettim,hayirli bir kismetse olur dedim,konustuk ve bana uygun oldugunu düsünerekten kabul ettim.Aklim ötekinde ama asla geri dönsün istemem,ama yinede hirs midir nedir bilmem,kendi kendine keske onu birakmasaydim desin...

Hayırlısı olsun canım RABBıM ARTIK MUTLULUK VERSıN HAKETTıĞıNı VERSıN SANA.. Gelelim soruna bence atma yazma bişi canım zaten elbet birilerinden duyar bi şekilde ne gerek var onu önemsiyormuş gibi birde mail atıp haberdar ediceksinki bırak duymasın senin mailini hakediyormu o insan?? birde şu tarafdan düşün " aynı durum şimdi nişanlanacığın kişi için geçerli olsa ve o kız arkadaşına mail atsa ben nişanlanıyorum die nasıl karşılarsın bu durumu?? hala onu düşünüyo unutamamış diye düşünmezmisin yarın öbür gün bi şekilde öğrensen?
Bence sen eski defteri kapat uyuyan devi uyandırma geleceğine ve şimdi yanında olduğun kişiye bak sahip olduklarınla mutlu olmasını bil eskileri karıştırma artık tatlım..

Canim bende düsündüm bütün bunlari ama icimde birsey var ona haber ver,senden senin agzindan duysun diyor.

evet evet mail at.hatta düğününe de çağır.....dermişim.saçmalama.en iyi intikam ilgisizliktir

Haklisin ama ben asik olmaya tövbe ettim,hayirli bir kismetse olur dedim,konustuk ve bana uygun oldugunu düsünerekten kabul ettim.Aklim ötekinde ama asla geri dönsün istemem,ama yinede hirs midir nedir bilmem,kendi kendine keske onu birakmasaydim desin...

hayırlı bi kısmet deyipde evlenilirmi bana gore olmaz sevmedigin sadece sana uygun oldugunu dusundugun biriyle olursan aklın hep eskisinde kalır ve suan birlikte oldugun insanada haksızlık yapmıs olursun bence biraz daha dusun

şuan senin düşündüğünü bende düşünüyordum bende uzun süreli bi ilişdien yeni çıktım ve bende hep benden haberdar olsun mutlu olduğumu sansın iyi olduğumu takmadığımı düşünsün diyerek hep faceebokta onun görüceğini bile bile değişik iletiler yazmaya başladım.. ama sonradan düşündümki bölelikle kendimi kandırmaktan başka yaptığım hiç bişi yok evet bende onun bana dönmesin istemiyorum uzatsa elini hadi belinay gel affet dese tutmicam o eli çok iyi biliyorum ama işte bişiler varki hala beni düşünsün benim iyi olduğumu farzetsin die bişiler dürtüyordu beni ve çocukca şeyler yaptım.. nezamnki burda bazı arkadaşlarımla konuşmam oldu ve ablamla dün gece birebir yapış olduğum bi konuşma oldu işte ozaman AKLIM YERıNE GELDı kalbimle değil mantığımla hareket ediyorum artık...

hayırlı bi kısmet deyipde evlenilirmi bana gore olmaz sevmedigin sadece sana uygun oldugunu dusundugun biriyle olursan aklın hep eskisinde kalır ve suan birlikte oldugun insanada haksızlık yapmıs olursun bence biraz daha dusun

Ben ilk sözlümü ailemin karsi gelmesine ragmen onunla sözlendim,cünkü isi gücü yoktu,ailem izin vermedi.Onu kendim sectim,ve beni askerlikten döndülten sonra terk etti,bende birdaha kendim birini bulupta tekrar ailemi zor duruma düsürmek istemiyorum,hani ilerde kari koca olunca,bir evi paylasinca insan mutlaka sever karsilikli,buna inaniyorum.

şuan senin düşündüğünü bende düşünüyordum bende uzun süreli bi ilişdien yeni çıktım ve bende hep benden haberdar olsun mutlu olduğumu sansın iyi olduğumu takmadığımı düşünsün diyerek hep faceebokta onun görüceğini bile bile değişik iletiler yazmaya başladım.. ama sonradan düşündümki bölelikle kendimi kandırmaktan başka yaptığım hiç bişi yok evet bende onun bana dönmesin istemiyorum uzatsa elini hadi belinay gel affet dese tutmicam o eli çok iyi biliyorum ama işte bişiler varki hala beni düşünsün benim iyi olduğumu farzetsin die bişiler dürtüyordu beni ve çocukca şeyler yaptım.. nezamnki burda bazı arkadaşlarımla konuşmam oldu ve ablamla dün gece birebir yapış olduğum bi konuşma oldu işte ozaman AKLIM YERİNE GELDİ kalbimle değil mantığımla hareket ediyorum artık...

Canim senin hikayenin takipcisiyim zaten.Iste bende aynen senin gibi benim mutlu oldugumu bilsin istiyorum.

boşver canımm sen artık farklı bir yola girdin artık sorumluluğun var ve bi adım atarken artık 2 kere düşünmelisin önce kendini sonra nişanlanacığın insanı.. ÖNEMSEME ıLGıLENME SAKIN MAıL ATMA ANLAŞTIKMI? BAK CıDDEN BEN 1.5 AY ıÇERSııNDE FACEEBOKTA ıLETı YAZARAK ÇOCUKCA SAÇMA SAPAN ŞEYLER YAPMIŞIM NE OLUR ARTIK SENDE MANTIĞINI DıNLE..

boşver canımm sen artık farklı bir yola girdin artık sorumluluğun var ve bi adım atarken artık 2 kere düşünmelisin önce kendini sonra nişanlanacığın insanı.. ÖNEMSEME İLGİLENME SAKIN MAİL ATMA ANLAŞTIKMI? BAK CİDDEN BEN 1.5 AY İÇERSİİNDE FACEEBOKTA İLETİ YAZARAK ÇOCUKCA SAÇMA SAPAN ŞEYLER YAPMIŞIM NE OLUR ARTIK SENDE MANTIĞINI DİNLE..

Sanirim onu hala sevdigim icin maili göndermek istiyorum,böylelikle onun beni terk etmesini ona geri ödetecegimi düsünüyorum galiba,vazgecmek en iyisi galiba.elbet haberi olacaktir,ayni mahallede kaliyoruz sonucta...

Ben ilk sözlümü ailemin karsi gelmesine ragmen onunla sözlendim,cünkü isi gücü yoktu,ailem izin vermedi.Onu kendim sectim,ve beni askerlikten döndülten sonra terk etti,bende birdaha kendim birini bulupta tekrar ailemi zor duruma düsürmek istemiyorum,hani ilerde kari koca olunca,bir evi paylasinca insan mutlaka sever karsilikli,buna inaniyorum.

senin fikrin senin hayatın ama ben bir omur boyu yasayacagım kisiyi ileride sevebilme ihtimalini dusunerek bu yola girmezdim

Sanirim onu hala sevdigim icin maili göndermek istiyorum,böylelikle onun beni terk etmesini ona geri ödetecegimi düsünüyorum galiba,vazgecmek en iyisi galiba.elbet haberi olacaktir,ayni mahallede kaliyoruz sonucta...

ee bi geçmişlik var yaşanmışlık var bende hala seviyorum sevmiyorum desem yaalan olur ama artık benden haber alamicak olması ona en büyük ceza olucak canım arkadaşım.. ve sana bişi sölimi sakın akıl vermek gibi algılama nacizane benim fikrim.. eğer birini seviyorsan ve hala unutamamışsan sakın birr ilişkiye adım atma sırf acı çeksin intikam alim die bir evlilik yapma arkadaşım..

Haa bu arada konun başlığında sorduğun souyla alakalı olarak .
bence eski erkek arkadaşına haber vermekten ziyada hala onu severken başkasıyla evlilik planı kurmak onursuzca ( aman hakaret olarak algılamayın,siz kullandığınız için kullandım bu kelimeyi)

evlenmeyi düşündüğün bu kişinin de aklı hala başkasında olarak senle evlenmesi sana nasıl hissettirir.

Çok acımasızca birşey bu kimse bunu hak etmez ya

biteli bir kac ay oldu,aklimin onda olmasi normal bence,beklemedigim bir anda terk edildigim icin olsa gerek,ama sevgi varmi bende var maalesef...Ama ben yinede mantigimla hareket ederek,es adayimi sectim bile,gerisi bosda,ben bu mail konusunda gidip geliyorum...

X