Saç Rengi ve Saç Boyama Röfleli saçlarımızın resimlerini burda paylaşalım!!

crispyyyi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2008
79
0
Kızlar ben saçlarıma röfle yaptırıyorum ama tonunu değiştirmek istiyorum,röfleleli saçlarımızın resimlerini burada paylaşırsak fikir edinmiş oluruz ne dersiniz? ilk ben koyuyorum resmimi hihoyyyt
fotoraf0770.jpg

bu arada benim saçlarım böyle idi 1 hafta önce kazaya kurban gitti vede kahve yapmak zorunda kaldım saçalrımın dipleri gelmişti boyandı turuncu oldu o yüzden ama içim yanıyor saçlarım için o renge getirmek için 3 senemi verdim ama ..........

saçlarının rengi güzel ama keşke yüzünü de gösterseydin o zaman daha iyi yorum yapardım kaşlarla falan uyumlu mu diye,
sarıda kötü olan tek şey, diplerden koyu renk çıkması senin doğal saçların bayağı bir koyu belli ki. 1 cm i geçince çok sırıtır.

bu da bnm röflem:)
gerçi koyu kahveye dönmeye düşünüyorum ama emin değilim siz nediosunuz kzlar :S CADIARZU

Eklentiler

• $100_1468.jpg
    $100_1468.jpg
    7,6 KB · Görüntüleme: 106
HAE:

canım çok hoşmuş kendin hangi renkle elde ediyordunki bu rengi?a.s.

tarçınlı kurabiye saç renginde modelide şahane tam benlik ne renk bu

12/0 koleston kullanıyordum. ama kendi saç rengimde koyu bir renk değil,açık küllü kumral normalde. 12/0 ile bu rengi elde ediyordum ben:KK61:
teşekkürler bu arada:78: artık sarı değiller ama olsun

benimde saçım röfleli ama bayağı bi uzadı dibi geldi gerçi dibini sırıtmasın diye loreal 7 viyana kumrala kendim boyadım evde şuan kararsızım koyumu yapsam yoksa röfledemi kalsam ama ben tek renk seviyorum yani tek sarı olucak arada koyu renkler olmasın istiyorum ama o zamanda çok mu sırıtır bilemiyorum şuan resmim yok inşallah bi ara koyarım

X