Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları anakucağı..

OLACAKLARDANSORUMLUOLMAM

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2008
5.968
4
39
merhaba annişler haftaya anakucağı alınacak
aslında kratın anakucağına karar vermiştim ama bugün tesadüfen elime aldım ve çok ağır geldi bir de bebeğin içinde olduğunu düşününce benim için kaldırılması imkansız gibi..
kullandığınız anakucaklarının ağırlıkları nedir memnun kalanlar yazabilirmi?
en hafif anakucağını arıyorum..

canım anakucağı derken otokoltuğu olanlardanmı bahsediyorsun eğer öyleyse
bende cihicco var oda çok ağır malesef hangisi hafifdir bilemem ama ben sana ev tipi
ana kucağı almanı tavsiye ederim hem içinde bebek daha rahat ediyor hemde önünde oyuncakları
oluyor bebeği oyalıyor bir süre bende ikiside var ve kızım en çok normal anakucağında rahat ediyor

bende de chicco nun oto koltugu olarak kullanılabilen ana kucagı var ama cok ağır hakikaten. gecen güm maxi cosi nin cabrio fix ana kucagını aldım elime çok hafif, kuş gibiydi. 3.25 kg. ağırlığı. chicco nunki 4.20 kg. bakmanı tavsiye ederim.

aybikecim zaten genelde babalar taşıyor dışarda annelere pek kalmıyor
daha doğrusu sen bebeğin çantasını taşımakla meşgul oluyorsun
hafifini bende görmedim henüz :)
ama bende ev içinde almanı tavsiye ederim ev tipi olanlar ev içinde çok rahat oluyor
hangi odaya gitsen yanında taşıyabiliyorsun bebeğini rahat edersin
ağırda olsa diğeride dışarda arabada çok rahat oluyor :)

ben maxi cosi aldım
bildiğim kadarıyla anakucağına gerçekten en yakın dizayn maxi cosinin.
başka markayla kyaslamadım ama hafif yani.elime alınca hiç ağır gelmiyor bana

bnmkide pierre cardin ve inanlımaz ağır bide içine oğluşum binince kaldırması zor oluyo sezeryanla doğum yaptığım için kaldırmaktanda korkuyordum önceleri şimdi şimdi kaldırıyorum ama bırakınca kollarımda hal kalmıyo ve içide çok derin hala içine yastık koyarak yatırıyorum bebeğimi ama bi iyi önü var hem otokoltuğu oluyo hemde pusete monte edilebiliyo

bnmkide pierre cardin ve inanlımaz ağır bide içine oğluşum binince kaldırması zor oluyo sezeryanla doğum yaptığım için kaldırmaktanda korkuyordum önceleri şimdi şimdi kaldırıyorum ama bırakınca kollarımda hal kalmıyo ve içide çok derin hala içine yastık koyarak yatırıyorum bebeğimi ama bi iyi önü var hem otokoltuğu oluyo hemde pusete monte edilebiliyo

Bu iyi bir özellikmi sence. Ben çok kararızım bu konuda. Bugüne kadar o şekilde bebeğini gezdiren birini görmedim. Benimde işime yararmı merak ediyorum. Kraftın bir modelini beğenmiştim bu şekilde ama emin olamıyorum almalımıyım almamalıyım.???

şimdi sağlik ocağindan yazıyorum..laptopum teknik servisde ..resmi şuan için eklemem zor gibi canım..ama markası jenny cok hafif..arabayada monte ediliyor ve sallanıyorda..bende sen gibi hafif arayanlardanım..

şimdi sağlik ocağindan yazıyorum..laptopum teknik servisde ..resmi şuan için eklemem zor gibi canım..ama markası jenny cok hafif..arabayada monte ediliyor ve sallanıyorda..bende sen gibi hafif arayanlardanım..

canım googlede arattım 3.5 kg muş buysa dediğin
renk seçenekleride var fiyatı inanılmaz uygun 69 tl

bu mudur?

arabaya takılabiliyor olmasına bence dikkat edin ben uzun bir süre böyle kullandım e çok güsel bi özellik çokda memnun kaldım..bende kraft ın travel sistemi var ve arabadanda anakucağındanda çok memnunum..hem otokoltuğuda oluyor yolculuğa güvenle çıkıyorum...benim koltuğum ele alınca jennyden daha ağır ama daha güvenli olduğunu düşünüyorum ben jenny markasını pek beğenmedim açıkçası ama yinede karar sizin.......kraftın matrix modelini kullanıyorum....

hem otokoltugu hem anakucagı olandanmı aldınız yoksa ayrı ayrı olandanmı.oto koltugu sabitlenenmı daha mantıklı yoks acıkarılıp takılanmı kızlar. off bende cok kararsızım ama maxı cosıye aklım yattı gıbı

X