Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları anakucağı..

biz kraftın tek anakucağını aldık...hiç kullanamıyoruz..bebeğim 50 günlük içinde iki büklüm rahat edemiyor...huzursuzlanıyor...destek minderi aldım altına serdim..bu seferde kayıyor aşağı sinirleri bozuluyor...ağlamaya başlıyor...çok pişmanım...annemin komşusu onlara gittiğimizde chiccosunu vrdi geçici o kadar beğendim ki...gece bile bebeğim içinde yattı..

maxi cosi cabriofix'de ağır bence ben de onu kullanıyorum. 1-2 kez dışında hiç elimizde taşımadık. Bebeği kucağıma onu elime alıyorum daha rahat oluyor. Daha önce benzer bir konu geçmişti de sanırım babyhope marka hafifti

Bu iyi bir özellikmi sence. Ben çok kararızım bu konuda. Bugüne kadar o şekilde bebeğini gezdiren birini görmedim. Benimde işime yararmı merak ediyorum. Kraftın bir modelini beğenmiştim bu şekilde ama emin olamıyorum almalımıyım almamalıyım.???

Bende de MotherCare marka Trenton Deluxe puset ve pusete monte edilen ana kucağı var. Bebeğim 3,5 aylık ve pusette yatmıyor ama ana kucağını pusete monte edince orda gayet güzel oturuyor. Hemde anakucağını arabada oto koltuğu şeklinde kullanıyorum. Puset ve ana kucağı biraz ağır ama kullanış açısından çok memnunum a.s.

bende kraft ın anakucagını almayı düşünüyordum ama burdaki yazılanları okyunca vazgectım.
peki hangı marka anakucagı daha kullanıslı kıslar?bu konuda tecrubesı olanlar bızımle paylasırsa cok sevınırız.

benım hıc bır ısıme yaramadı acıkcası oylece duruyor 1-2 kere anca kullanmısızdır. arabada zaten kucagımda oluyor dısarda hem onu hem cocugu tasıyamam arabasında gezıyor. hee arabanın ıcıne koyarım dıyorsanız arabaya yatırın dırek ne gerek var buna. bu benım fıkrım ben bosuna almısım çok kullananlar da olabilir ama benim bi işime yaramadı.

Ben oto koltuğu olarak Peg Perego Prima Viaggio Tri-fix aldım, doğduğu günden itibaren rahatlıkla kullanıyoruz, hem oto koltuğu olarak kullandık, hemde şehir içi gezmelerimizde bebek arabasına monte ederek kullandık... Arka kısmı bebek büyüdükçe ayarlanıyor, 5 nokta emniyet kemeri var, baş için destek kısmı var ve oldukça güvenli... Ancak 5 kg...

Ben ev tipi ana kucağı almadım, onlar bana çok yere yakın geldi, bahçede rahatlıkla kullanamayacağımı düşündüm o sebeple, fisher price'ın cradle swing'lerinden starlight papasan'ı aldım... Çok ama çok memnun kaldım...

ben ev tipi fisher price anakucağı aldım en önemli ihtiyaç buymuş anladım hala kullanıyorum,evde yalnızım ve bebeğimi güvenle içinde bırakabiliyorum.
bebek arabası yatar pozisyona geldiği için taşıma koltuklarının bi fonksiyonu olmuyor ancak araba için oto koltuğu olarak alınmasında fayda var tabiki
benim eşim doğumdan sonra araba için almış kraftın taşıma koltuğunu ağırlığı önemli olmuyor bu şekilde,onuda hala kullanıyorum arabada memnunum.
taşıma konusuna gelince ne kadar hafif alırsanız alın bebek büyüyor 1-2 ay içinde 5-6 kilo oluyor zaten böylece taşıması gerçekten zor oluyor..

yahu bende ana kucağı 0-6 aylık oto koltuğu olanından bahsediyosan
kendine ait aaban varsa al yoksa hiç gerekli bişi deil..
bnm arabam war die aldım çünkü kızımla yalnız çıktığımda rahat uyuması ve durması için..
ama taşıma amaçlı hiç kullanmadım arabadan indiğim anda ya kucağımdaydı yada arabasında..
eşimin arabasına almadık çünkü o kullanırken ben kucağımda tutuyodum kızımı..
üstelik en fazla 9 kullanıyosun
sonra oturulan oto koltuğundan alıyosun..

ben 6 ay kadar maxi.cosi kullandim agirligi sadece 3 kilo..

benim oglusum biraz tontis oldugu icin yalniz tasirken cok zorlanmistim ama ucak yolculuklarinda falan

inanailmaz kurtarici oluyor insana.

arkadaslarin cogu gerekli diil demis ama bence cok önemli bisi..

arabaya anakucagi olmadan bindirilmiyor cocuklar güvenlik acisinda.

ben icine ekstradan ince yastik koyup belini yükseltmistim ve gittigim

heryere götürdüm..hem ebegim kucakta yorulmadi koltugunda kendini güvende hissetti,

hemde rahati icinde.bebegimi hic kucagimda tutmadim ben arabada,buna israrlakarsiyim zaten.

biraz agirca olsada onlarin güvenligi icin kesinlikle deger.

ben buna benzer aldım jenny diye bir marka cok hafif fiyatıda uygun 79 ytl..

Biz de Jenny aldık. Baktıklarımızın arasında en hafifiydi.
Fiyat olarak da en uygunu... 55TL verdik. İnşallah kullanmaya başlayınca da memnun kalırız.

7_5_5688k.jpg

5916.jpg

buldum ama geç buldum sanırım almışsın bile .. bez bebek anakucağı:KK17:
Özellikleri:
Ana kucağı-bebek taşıma-Oto koltuğu olarak 3 fonksiyonlu kullanım özelliği
Kafa koruma ünitesi
Emniyet kemerli Sallanma ve sabitlenme özelliği Otonuzun emniyet kemeri ile aracınıza sabitleme
18 aya kadar kullanım

Fonksiyonları:
- Bebeğinizin güvenli bir şekilde seyehat etmesini sağlayan bir ürün

ve çokk uygun 39TL .. hem çok cici hem uygun .. ya bebek te yürümeye başlayınca unutuyo bunu ve bence en güzeli uygun olanını almaktır yani 100den yukarısı fazla geliyo bana doğrusu .)

X