Sevgiliniz kendi aramızda altın yüzük takalım derse?

nergiz80

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2009
97
0
arkadaşlar çok üzgünüm gerçekden 1 yıldır çıktığım kişi kendi aramızda sözlenelim dedi.bende ben altın yüzük takacak olursam aile arasında takmak isterim dedim.bana çok kızdı benim hayallerimi yıktın dedi.şuanda elimdeki gümüş yüzüğünde anlamı yokmuş ou anladım dedi.bende toplumun bir değerleri var dedim senin ailen şuanda bana karşı dedim.ben bir kere takmak isterim çıkmamak üzere dedim.sen beni tanımamıssın anladığım kadarıyla bu kadar zmaan dedi.ve tel kapattı suratıma arkadaşlar sizden yarıdm istiyorum sizce yanlış br şeymi dedim lütfen yardım çok sevyorum onu çok.

kendi aranızda yüzük takmanız neyi değiştirecek ki canım erkek arkadaşının da hayali bu olmamalı bence.

bırak kapatsın
triplere bak beyefendideki
delikanlı olan adam gibi çıkar ailesinin karşısına onları ikna eder ve gelir seni ailenden Allahın izniyle isterler ondan sonra takılır yüzük takılacaksa...
arada bi resmiyet olmadan takılan yüzük olayına feci kılım ben...
yavrucum çok istiyosan gel beni iste anamdan babamdan ne bu yüzük merakı yani...
pehh, sinir bozucu :kahve:

sen de üste çıkmayı bilememişin be anam
desene benim kalbimin de ruhumun da sana ait oldugunu millete yüzükle mi ispat edicez?
yüzüğü takınca parmağima daha mı çok sevmiş olucam seni?
bu erkekler kendini ne sanıyo ya....

ya nedir bu yüzük takıntısı yha.altın yada gümüş farketmez.aileler bilmeden yapılan bişeyin hiç bi anlamı yok bence

zemuszemusYazınızı yüzümde bir gülümse ve geçmişi hatırlayarak okudum .yılar önce sevgiliyken eşimle bizde aramızda yüzük takmıştık( sanki ne oluyorsa) ozmanlar doğru ve çok hoş bir hareket olarak gelmişti.Aradan yıllar geçti ve şimdi aynı zmanda bir anneyim yaşadıklarımı unutmadım ancak şimdi başka pencerelerdden bakabiliyorum .Evladım bunu yapsa sanırım gerçekten kırılırdım.Şuanda çokta doğru olmadığı kanısındayım .
bence doğru olabı yapmışsınız sevgilinizin sizi anlaması gerekir.O böle bir hayal kurmuş ve istemiş olabilir ancak siz istemiyorsunuz buda doğal saygı duyması gerekli ama hayal kırıklığı yaşamış ve tepkiside bundan ,sizi daha iyi anlayacağına eminim

sevgililerin kendi arasında yüzük takma olayına ben de olumlu bakmıyorum... ne yani benim sahibim var diye mi dolanacaksın ortalarda ... bence tek amaç bu ... yoksa sana olan sevgisi ; evliliğe bir adım filan olsa gelir ailenden ister ; kendi ailesini ikna eder önce...

bence sen de beni tanımamışsın de... üste çık... sana olan sevgimi ve sadakatimi bir yüzükle herkese göstermem gerekmiyor ... senin bilmen ve inanman yeterliydi ama demek ki senin de benden ve sevgimden şüphen var... çok kırdın beni de...

adam olsun da aılenden ıstesın onların arasında takılsın yuzukler
erkekler hep boyle sahıbın var gıbı gorunsun dıye taktırıyo bence o yuzugu hey yarabbım

kendi aranızda yüzük takmanın hiçbir anlamı yok bana göre
ailelerin de bir arada olduğu bir törenle takmanız en mantıklısı
ailenizi yok saymış olursunuz bana göre
erkek arkadaşınız ailenizden istesin sizi o zaman yüzük takın canım

ben o hatayı bir kere yapmıştım. altın değildi ama. sonradan çok pişman olmuştum. takma derim ben.

olaya salt yüzük olrak bakmayın bence

söz istemiş senden." şu sebeplerden dolayı yüzüğü takamam ama senden başkasına bakmayacagma dair söz veriyorum" diyebilirdin bencea.s.

yaş kaç bu arada

ya sevgililikte insanlar hep evlenme hayali kurduğu için ve biraz da zamana ihtiyaçları varsa. bu gibi değişiklikler yapılabilir bence.tamam sevgilin fevri davranmış haklısın.
ama bir çok erkek değil evlilik konuşması, yüzük lafından bile sıkılırken sevgilinin bu isteği de çok değil bence.

arkadaşlarım hepinize tek tek teşekkür ediyorum.ama benim anlamak istediğim ben ailece takalım diiynce neden triplere girdi.ya yardım edin sizce kendi aramda takmalımıyım bir süre yoksa ailesinin gelmesimi ii kafam karışık.ailem tutucu bir aile bilmiyorum

yüzük meselesi degilde erkeklerin bazıları kız gibi tavır yapıolar bune ya
ve ailesi size karşıymış

Altın olmazz tektaş istee ehehhehehe =)
YaşınIZ 19 un altındaysa masumca bir istek olabilir bu reddebılmek bıanda işi ciddiyete bindirmeyı ıstemek kırmıs olabılır.....Ama üstündeysee doğru olanı yapmışsınız....

arkadaşlarım hepinize tek tek teşekkür ediyorum.ama benim anlamak istediğim ben ailece takalım diiynce neden triplere girdi.ya yardım edin sizce kendi aramda takmalımıyım bir süre yoksa ailesinin gelmesimi ii kafam karışık.ailem tutucu bir aile bilmiyorum

Bu soruyu kendisine sorsanız daha sağlıklı bir ilişki olurdu...gamyoncuiremsu
Biz nereden bilebiliriz ki adamın garip triplerini?
Ailenizin tutucu olması ile ne alaka anlamadım????:uhm:

kendi aranızda niye takıyorsunuz ki yüzüğü..hem bir yıl olmuş görüşeli...seni gerçekten seviyorsa gelip ister ve aile arasında o yüzüğü parmagına takar..

takarım eger istemişse sorun etmem cocuk yuzuk takmak istiyo suc istemese suc napsın ya :) zamanı gelincede aile arasında da olur bu işler buyutulcek ne var

X