Saç Rengi ve Saç Boyama karamel irlanda kızılı bakır karamel.....

zuzu26

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2008
156
0
hadı arkadaslar ben bu renklerden bırıne boyatıcam resım eklersenıs sevınırım butun arkadaslarda faydalanmıs olur tesekkurleralkisalkisalkis

iRlanda kızılıı....süper bi renk bende yaptırmak istiyorum ama biraz zor gibi görünüyor şu meyranın son klibindeki saç rengini istiyorum çok

irlanda kızılı
juliannemoore.jpg

marcia_cross_narrowweb__300x424,0.jpg

irlanda kızılının 2. htaunu daha güzel yakışmış benim saçımdaondan

yalnız ortak noktaları şey galiba karameli hep esmerler uygulamış, irlanda kızılını beyazlar

bende irlanda kızılı istiyorum banane istiyorum ya ama benim saçlar bunda 1.5 hafta önce platindi saçarımı dip yapmaya kalktım turuncu oldu bende kapatmak için koyu karamel yaptım şimdide uçlardaki palatinler ortaya çıkmaya başladı yamalı gibi dolaşıyorum ya bende bir şaç rengi arıyorum ama bu platinlerin çıkmayacağı bir renk formda yabancı gelin rengi falan gibi birşeyler gördüm renk güzelde acaba bende irlanda kızılımı yapsam diye düşündüm şimdi offf ya ne yapsam ki acep

shiftcan a katılıyorum. irlanda kızılı daha beyaz tenli hatunlarda hoş duruyor. karameli genellikle esmerler tercih ediyor. ama hem karameli hem de bakır karameli çok beğeniyorum ben. karamel irlanda kızılı kadar makyaj istemiyor, solgun göstermiyor.

X