İkizlerim 33 haftalıkken doğdular.

Flavius

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2007
82
0
45
Preeklampsi nedeniyle 33 haftalıkken beynimde oluşan ödem nedeniyle acilen doğuma alındım. Bebeklerim şuanda yenidoğan yoğun bakımdalar solunum problemleri var ama inşallah düzelecekler rabbimden tek dileğim bu. Sabah ve akşam gidip görüyorum eve dönüşüm ağlayarak ve gözümün önünden ayrılmayan iki küçük meleğimin hayaliyle oluyor. Onlar kucaklamak öpmek koklamak istiyorum ama ....................... biraz daha sabretmem gerek diye kendimi teselli etmeye çalışıyorum. Rabbim hepinizin yavrularını sizlere bağışlasın sağlıkla sıhhatle kucağınıza alıp evlerinize götürmeniz dileğiyle.

tatlım hem geçmiş olsun hem gözün aydın.. dilerim tez zamnda sağlıklı sıhhatli yavrularına kavuşursun..dularım seninle... opuyorumnanaktan

ınş eve gelır bebışlerın annesı uzme kendını onlar cok guçluler................

Canım çok geçmiş olsuuun,
Hiç yıpratma kendini Rabbim onları bugüne taşımış,33.hafta çok iyi bir hafta,bundan sonrasını da sana lutfedecek,inanıyorum buna,sen de inan..
Zor da olsa kuvvetli ol,yavrularını besle,biz geride kalanlar için de çook dua et canım benim..
ıyi haberlerini paylaş bizimle lütfen..

canım çok geçmiş olsun .bende 32.hafta 5 günlükken ikizlerimi doğurdum.benim tansiyon problemim vardı ,kontrole gittiğim birgün apar topar ameliyata alındım çok küçüklerdi.kızım 1,5 kğ oğlum 2 kğ doğdu yoğun bakımda 1 hafta küvezde kaldılar. küçük oldukları için çok zorlandım. emecek kadar bile güçleri yoktu sütümü sağdım ve biberonla içirdim.şükürler olsunki yaşıtlarından hiç bir farkları yok şuan 3 yaşındalar kocaman oldular sende içini ferah tut 33 hafta çok kötü değil zorlu bir süreç seni bekliyor.allah yardımcın olsun.

allahım saglık la evınıze gelmeyı nasıp etsın ınsallah kaydirigubbakcemile5
omur versın yavrularınıza :sinifsinif:

daha erken doğanlar bile dimdik ayaktalar valla... hiç üzme sen kendini...sende bu arada evde kendini toparla canım biraz...zira çok yakında eve iki canavar gelecek...............

Allah sabrını verecektir duacınız olacağız ... merak etme onlar güçlü oluyorlar çabuk toparlıyorlar inş toparlanacaklar seninde güçlü olman lazım güçlü olki iyileştiklerinde anneleri onlarıyla ilgilenebilsin geçmiş olsun

Canım hem tebrik eder hemde acil şifalar dilerim sana.Canım 33. hafta çok iyi bir hafta sakın sıkma canını kısa zamanda çıkacaklar inş. kuvözden enerjini harcamamaya çalış,dualarım seninle.....

canım ya hem geçmiş olsun hemde gözün aydın . hayırlsııyla inşallah bebeklerin atlatacaktır bugünleri sağlıcakla geleceklerdir evinize.. sakın kendini üzme yıpratma bebeklerin için unutma onların sana ihtiyacı var.. güzel güzel olumlu şeyler düşün eve çıktıklarını düşün onlar için moral depola inanki hissederler.. Tez vakitte inşallah hem rahatsızlığın geçer hemde bebeklerinle birlikte evinizde sağlıkla yaşamaya başlarsınız tatlımcım..

canım allah yar ve yardımcınız olsun inş herşey çok iii olucak sen o küçük kahramanları düşünme hayata sıkıca tutunucaklardır sende güçlü ol dualarımızdasınız :1hug:

öncelikle geçmiş olsun,sonra da gözün aydın,hayırlı olsun canım,üzülme bebeklerin en yakın zamanda toparlanıp evinize döneceklerdir,çok güçlü oluyo onlar,Allah sağlıkla biran önce kucağına almayı nasip etsin canım.

Hepinize iyi dilek ve destekleriniz için teşekkür ederim arkadaşlar. Toparlanmaya çalışıyorum allahıma şükür bebeklerim biraz daha iyi. Onları kucağıma alıp evimize götüreceğim günü sabırsızlıkla bekliyorum. Sanırım bulunduğum durum dolayısıyla sürekli ağlar vaziyetteyim. bebeklerimin gözümün önünden gitmeyen hayalleriyle güzel günleri hayal ediyorum.

allah sağlık shıhat şifalar versin yavrucuklarına. allah analı babalı büyütsün inşallah.

rabbim acil şifalar versın .............kötü bır hafta degil icini ferah tut hersey daha güzel olacak meleklerin senınle .........analı babalı saglıkla büyüsünler.................

canım başlığı görünce şokoldum daha bugün arkadaşlar ikiz hamileik dönemi nasıl geçiyor topiğindeki listede adını gördüm ay az kalmış dedim içimden. ve şimdi meleklerinin doüduğunu okudum. öncelikle gözün aydınb canım. inan onlar bizden daha dirençli daha dayanıklılar. eminim hayata sımsıkı tutunup en kısa zamanda anne ve babacığının kucağına yerleşeceklerdir..

mrb.çok geçmiş olsun.allah tez zamanda bebeklerini kucağına almak nasip eder inşallah.33.hafta iyi bir hafta.yarın kandil dualarımız bebeklerinle.

Canım gözün aydın.Allah sağlıkla eve gelmelerini nasip etsin inşallah..Sakın moralini bozma çünkü 33 hafta gayet iyi bence..Onlar hemencik toparlanıp gelecekler evinizi şenlendirmeye sakın ama sakın üzülme..dualarımız seninle ve bebeklerinle.. :Saruboceq: opuyorumnanaktan

X