hassas ve karma ciltler icin önereceginiz ürünler

justis

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2009
776
1
arkadaslar ben hassas ve karma bi cilt yapısına sahibim sanırım:uhm:cildimde tek tük sivilce oluyor ne cok yaglı nede kuru en son niveanın tonik ve kremlerini kullandıgımda inanılmaz kasıntı yapmıstı bana tavsiye edebileceginiz ürünleri bekliyorum

gündüz için 15 koruma faktörlü yağsız nemlendiricisi var, benimde cildim karma ve hassas, kullanıyorum çok memnunum. toniğimde neutrogena. hatta yüz yıkama jelimde neutrogena:) dermatologum tavsiye etmişti bana. bu zamana kadar bir sürü krem kullandım hepsi cildimi mahvetti, ama neutrogena iyi geldi.

her tur cilt icin foreverın aleo-vera urunlerini tavsiye ederim..
cildi onarıp yenilerken besliyor ve en onemlisi dogal..

foreverden önerebileceğin hafif formüllü bir gece nemlendiricisi varmı canım? birde nereden bulabiliriz bu forever ürünlerini?

foreverden önerebileceğin hafif formüllü bir gece nemlendiricisi varmı canım? birde nereden bulabiliriz bu forever ürünlerini?

selamm
cildin nasıl bir cilt oncelikle, birde yasını ogrenebilirmiyim :)

guzel bir gece kremi var - Recovering night cream - nemlendirme ve hucre yenileme icin
guzel bir urun.. dedigim gibi urunler dogal o nedenle aksi bir etk yapmıyor zaten..
icinde aleo-vera, dogal lpiptler, kayısı çekirdeği,kolojen ve elsatik bulunuyor..
cildi gec kılma ve nemlendirme icin bire bir..
yinede yasını ve cilt tipini bilrsem daha bilincli yardımcı olabilirim

urun distributorler aracılıgıyla satılıyor..dusunursen sana yardımcı olurum..

Son düzenleme:
forever ı kuaforum tavsıye etmıstı cıldı cok guzelduı bana her gece yapılan peelıngı onerdı sıparıs verdım ama alamadım urun elıme ulasmadı zaten daha sonra okul bıtınce kuafor ıle gorusmeedım bende almak ısterım ama bılmıyorum elıme nasıl ulasır

forever ı kuaforum tavsıye etmıstı cıldı cok guzelduı bana her gece yapılan peelıngı onerdı sıparıs verdım ama alamadım urun elıme ulasmadı zaten daha sonra okul bıtınce kuafor ıle gorusmeedım bende almak ısterım ama bılmıyorum elıme nasıl ulasır

selaamm
ulasır hemde cok kolay ulasır:))
hemde en guvenli yollardan
mail adresini verirsen sana daha detaylı bilgi veriririm...

endulus34 tskler yorumun icin vazgectim zaten daha dogal ürünlere yöneldim opuyorumnanaktan

endulus34 tskler yorumun icin vazgectim zaten daha dogal ürünlere yöneldim opuyorumnanaktan
ne gibi doğal ürünler acaba bize de anlatırmısınız?
benim de cildim karma ve hassas olan bölgelerim var. neutregenanın nemlendiricisi hiç iyi gelmedi bana.. kendim yağlarla karıştırarak saçma sapan bi krem yaptım ama kullanmaya korkuyorum.. siz ne kullanıyosun merak ettim?

dogal urun arayanlara siddetle foreverı tavsiye ediyorum..
aleo-vera cilt icin bir mucize ve urunler cok kaliteli..

arkadaşlar forever living ürünlerini tavsiye ederim isterseniz malinizden yardımcı olurum bir arkadaşım distürübütörüvereliniortakvereliniortak

X