çatı muayenesi

cananrana

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Mart 2009
26
0
35 haftalık hamileyim.doktorum 15 gün sonra çatı muayenesi yapacağını söyledi.merak ettiğim : sadece parmaklarını mı sokucak? yoksa elinide bu işe dahil edicek mi? cevaplarınızı bekliyorum.

cati muayenesi derken rahimin aciklik durumunu mu anlatmaya calistin
benim herseferinde vajinal muayenede rahim durumuna bakilio..
parmaklarini sokuyo doktor sonra diger eliyle karnimi kasiklarimi bastiriyo
sanirim cati muayenesi bu olsa gerek

bende hafta sonu muayene oldum. 2 parmak soktu, yukardan karnıma bastırdı. Daha bebek yukarda dedi. 37+3 haftalık hamileydim gittiğimde.

Ben baŞarmadın o ıŞı hemen pes ettım acıdıĞından falan deĞıl psıkolojık benımkı Çok sıkıyorum kendımı sezeryan ıstersen yapmıyorlar doktorum bana sezeryan yapalım dedı bu Şekılde olmaz dedı bıraz ÜzÜldÜm ama yapacak bıŞey yok bence normal doĞum gÜzel bıŞey yaŞamak ısterdım

36+4 haftalık hamileyim buğün banada yaptı doktorum.evet acıdı biraz ama ben kendimi kastığım için.yoksa çok zor bişey değildi.1dakika bile sürmedi heralde.haftaya yine bakacakmış,artık korkmuyorum bildiğim için.sezaryan olacaklara yapmıyorlar.ama ben bile yaptırdıysam herkes yaptırır yani kendinizi kasmayın yeter.

bende 36 haftalık hamileyim gectiğimiz pazartesi yapıldı 2 parmağını soktu ve çatının dar olup olmadığını kontrol etti çatısı dar olanlara önermiolar normal doğumu

X