Saç Kesim Şekilleri kızlar permalı saçlarımızın resimlerini paylaşalım

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

angel_angel

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2008
535
0
kızlar benm saçlarım dalgalı ve henüz perma yaptırmadım ama yaptırmadan önce fikirlerinizi ve mümkünse resimlerinizi görmek istiyorum

ben saçlarımı daha yeni perma yaptırdım.inşallah bi kaç güne resmin çekip koyarım.Amma onu söyleyim ki,permadan sonra benim saçlarımın rengi açık oldu. bir az rengi değişdi. Ha birde professional kuaföre gitmelisin,yoksa benim gibi 2 defe tekrar perma yaptirmalı olursun.Bu da saçlarını yıpradır.

permalı resimlerinizi nezaman görebiliriz acaba? bende yaptırmak istiyorum ama her kuaföre güvenilmiyor saçlarımda röfleli ayrıca

Evet ya yaptıranlardan birkaçı en azından saçlarının fotoğraflarını koyarsa çok iyi olur.Bende fikir sahibi olmak istiyorum.
Yaptırıp pişman olanlardan olmak istemiyorum gerçi ucunda pişman olmak varsa bile yaptıracağım ama..

biraz iri kıvırcıklar istiyorum bende fakat saç dökülmem de var yaptırdıktan sonra geri kalanını da kaybetmem di mii :KK14:

biraz iri kıvırcıklar istiyorum bende fakat saç dökülmem de var yaptırdıktan sonra geri kalanını da kaybetmem di mii :KK14:

Canım kalın sarmıyolar genelde salar diye.Ben de kalın istedim ama tutmaz dediler, 1 ay sonra salar dediler, ince sardılar.Eğer saç jölesi ve vigo ile saçlarını dalgalandırıyosan hiç tavsiye etmem.amonyak yiyo saç sonuçta.

permalı resimlerinizi nezaman görebiliriz acaba? bende yaptırmak istiyorum ama her kuaföre güvenilmiyor saçlarımda röfleli ayrıca

Canım röfleliyse bence yaptırmamalısın.Saçlarının keçe gibi olma ihtimali de var.Zaten yıpranıyo ve rengi açılıyo ki doğal saçken bile.bi de senin saçın kimyasal işlem görmüş... :/

ben saçlarımı daha yeni perma yaptırdım.inşallah bi kaç güne resmin çekip koyarım.Amma onu söyleyim ki,permadan sonra benim saçlarımın rengi açık oldu. bir az rengi değişdi. Ha birde professional kuaföre gitmelisin,yoksa benim gibi 2 defe tekrar perma yaptirmalı olursun.Bu da saçlarını yıpradır.

Eylülcüm anlamadım ben :/ nasıl 2 defa yaptırdın? Tutmadı mı?

Canım kalın sarmıyolar genelde salar diye.Ben de kalın istedim ama tutmaz dediler, 1 ay sonra salar dediler, ince sardılar.Eğer saç jölesi ve vigo ile saçlarını dalgalandırıyosan hiç tavsiye etmem.amonyak yiyo saç sonuçta.
saçım normalde dalgalı vigoyla kurutunca çok güzel oluyo,ama ben iri kıvırcıklar istiyorum çünkü az saçım olduğu için sönük duruyo :KK14:

boyalı saçlara hangi markaları önerirsiniz ve bende çok araştırdım kalın su dalgası gibi yapamıyolar.

X