Lekeler, Çiller Ciltteki sir ağda lekesini yok etmek için??

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

epitaph

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Mart 2009
18
0
30
merhaba ben suratıma sir ağda kullandım bıyık kısmında baya bi tahriş oluştu şimdi kızarıklık var soyulmuş durumda sormak istediğim suratım hafiften yandı çok değill oyer iyileştiğinde belirgin renk farkı olurmu eski haline nekadar sürede gelir hangi kremden kullanmalıyım?? teşekkürler..

merhaba arkadaşım bu konuda ne kadar yardımcu olurum bilmiyorum ama, bence bephantene merhem sürersen işine yarayabilir.. tahrişlerde ve yanıklarda grçekten etkili bir merhem..

merhaba arkadaşım bu konuda ne kadar yardımcu olurum bilmiyorum ama, bence bephantene merhem sürersen işine yarayabilir.. tahrişlerde ve yanıklarda grçekten etkili bir merhem..

teşekkürler. benim tek korkum o kısım açık renk kalırmı leke şeklinde :KK43:

wlla silverdin die bi krem wr o da yara ve yanık izlerine birebir..!
bn saçımı ütülerken dudağmn üst tarafını yakmştm bu kremi kullandm baya geçrdi hç leke falan kalmadı bu kremi cildiye yazdı bide yanı öle kafamdan almadım..
bilginize..!

merhaba ben suratıma sir ağda kullandım bıyık kısmında baya bi tahriş oluştu şimdi kızarıklık var soyulmuş durumda sormak istediğim suratım hafiften yandı çok değill oyer iyileştiğinde belirgin renk farkı olurmu eski haline nekadar sürede gelir hangi kremden kullanmalıyım?? teşekkürler..

canım aynısı bana oldu daa yeni hemde..silverdin sürmüştüm doktor hemen silmemi çünkü içindeki gümüşden dolayı güneşe çıkınca iz bıraktığını söyledi ve fito diye bi krem verdi emin ol işe yaradı şimdi hiç bişi kalmadı..fiyatıda cok deil 10tl falan..

X