Trabzonda burun estetiği olan var mı

S

sevdicek

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi sevdicek
arkadaşlar ben uzun zamandan beri burun estetiğiyle ilgili araştırma yapıyorum ama bir türlü tatmin olmuyorum. trabzonda burun estetiği olan var mı. lütfen yardımcı olun arkadaşlar kısa zamanda burun estetiği olucam. vericeğiniz cevaplar için şimdiden çok teşekkür ederim

• Konu Sahibi sevdicek
canım bende trabzonda olacaktım bi estetik klinigi bulmustum orda randevumuz falan herseyi anlaştık ama adam birden karar degiştirdi temmuz agustosta yokum tatile cıkıyom dedi ben cinlendim tabii cok sinirlerim bosuldu ve yeni dr arastırmaya basladım en sonunda istanbulda buldum orda oldum ... trabzonda en buyk en iyi yer benim o buldugum yerdi ama bu ciddiyetsislikleri vazgecmememe sebep oldu ...
oysaki ne guvenmiştim ısınmıştım oraya :bbo:

ama iyikide adam oyle yapmıs diyorum şimdi :KK70:DDDD bu dr umdan ve burnumdan cok memnunum :)))

• Konu Sahibi sevdicek
cnm estetik felan olmadım ben yani ne kadar doru bilgi olur bilemiorum ama Trabzonda oturduğum için genelde Mustafa Çapar'ın ismini duydum bi araştır istersen yada muayene bi ol yinede...

• Konu Sahibi sevdicek
o estetik merkezinin adı neydi?ve işlerinde başarılılarmı?şimdiden sağol arkadaşım

• Konu Sahibi sevdicek
canım ben trabzonda burun estetiği oldum....sanırım arkadaşın bahsettiği yer...sormak istediğin varsa cevaplarım....

• Konu Sahibi sevdicek
Konunuz ilgili bölüme taşınmıştır.Bilginize a.s.

• Konu Sahibi sevdicek
canım bende trabzonda olacaktım bi estetik klinigi bulmustum orda randevumuz falan herseyi anlaştık ama adam birden karar degiştirdi temmuz agustosta yokum tatile cıkıyom dedi ben cinlendim tabii cok sinirlerim bosuldu ve yeni dr arastırmaya basladım en sonunda istanbulda buldum orda oldum ... trabzonda en buyk en iyi yer benim o buldugum yerdi ama bu ciddiyetsislikleri vazgecmememe sebep oldu ...

ama iyikide adam oyle yapmıs diyorum şimdi :KK70:DDDD bu dr umdan ve burnumdan cok memnunum :)))

söyler misin o doktoru 2. kişi geldi akLımas da :KK70:

• Konu Sahibi sevdicek
cnm estetik felan olmadım ben yani ne kadar doru bilgi olur bilemiorum ama Trabzonda oturduğum için genelde Mustafa Çapar'ın ismini duydum bi araştır istersen yada muayene bi ol yinede...

Mustafa bey çok iyi bir dinleyicidir bende görüşmüştüm kendisiyle içininz rahatlıyo bi güven geliyoo ımm biriside tam tersi farklı şeyler söyledi bana eledimm.. ama istetiğiniz şekli söyleyin gösterin bana aynısını yaparız demişti bi foto göstermiştim bir doktorun bana uyguladıını, yaparız demişti .. bazı doktorlarrr Şekil/fotograf görmey ired ediyolar böylesine de rasladım :KK70:
(iyi araştır)

Sayqılar..

• Konu Sahibi sevdicek

kimme oLdunuz ameliyat, çok büyük qeçmiş olsun ..

canım ben trabzonda burun estetiği oldum....sanırım arkadaşın bahsettiği yer...sormak istediğin varsa cevaplarım....

hangi doktora ameliyat oldun ve sonuctan memnun musun ? :) Ben hala araştırma içerisindeyim :/

hangi doktora ameliyat oldun ve sonuctan memnun musun ? :) Ben hala araştırma içerisindeyim :/

Merhaba , ben dr. Savaş Sarı'ya ameliyat oldum ve fazlasıyla memnunum. Doktor bey tampon kullanmıyor . Ameliyat sonrası morarma , şişlik ve ağrı kesinlikle olmuyor. Doktor beyi yapmış olduğu ameliyatları araştırdığınızda kendisi hakkında hiçbir olumsuz değerlendirme olmadığını göreceksiniz zaten. Eski bir hastası olarak Dr. Savaş sarı' yı öneriyorum en azından gidip bir ön görüşme yapabilirsiniz.

Merhaba , ben dr. Savaş Sarı'ya ameliyat oldum ve fazlasıyla memnunum. Doktor bey tampon kullanmıyor . Ameliyat sonrası morarma , şişlik ve ağrı kesinlikle olmuyor. Doktor beyi yapmış olduğu ameliyatları araştırdığınızda kendisi hakkında hiçbir olumsuz değerlendirme olmadığını göreceksiniz zaten. Eski bir hastası olarak Dr. Savaş sarı' yı öneriyorum en azından gidip bir ön görüşme yapabilirsiniz.

anladım ama maddiyeti çok çok aşıyo o yüzden o doktora maalesef ameliyat olma gibi imkanım yok ..

Meraba yrabzonda tavsiye edebileceğiniz plastik cerrah varmı Ümit Naci Karaçal hakkınd abilgi sahibi ola n

X