doğum izni

menekse42

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Kasım 2008
67
0
43
dün özel bi hastaneye gittim orda doktor doğum öncesi iznim için rapor yazılma tarihimin geldiğini soyledi ama dün ben 31+1 haftalık hamileymişim ben bu raporun 32+0 alınıyor diye bılıyordum bu konuda bilgisi olanlar varmı kızlar lutfen yardım edin raporu bu hatfa mı alacam yoksa 32+1 olduğum pazartesi mi alacam

merhaba menekşe, benim raporumda 32 haftalık hamiledir, doğuma 8 hafta kalmıştır, çalışmasına sakınca yoktur diye yazıyordu, + günü belirtilmiyordu yani ama dr. um 32 hafta olmadan vermemişti

ya kafam karıştı kendi doktorum izinde idi dunku doktorda almam gerektiğini vaktının geldiğini soyledi kafam karıştı şu anda çalıştığım yerde tekim müdür vekılıyım hergun dışarı çıkamıyorum eğer vakit geldiyse sevk alıp çıkacaktım ama meralll dediğine göre daha vakti gelmemiş oylemi

yani menekşe benim raporumu bu şekilde vermişti dr.um, bende erken gitmişim hatta 4 gün, vermemişti, sonra 32+1 e gittiğimde, 32 haftalık gebedir diye vermişti, 34. haftaya kadarda çalıştım ben, sen bilirsin istersen dr.unu cebinden bi ara sor.

X