Salata Tarifi Rulo Patates Pastası (Resimli)

ınşallah..
Yanlız erken yapın canım biraz;çünkü buzdolabında durması gerekiyor dağılmaması için..
biraz çatlarsa yoğurtla kapatırsınız..
kolay gelsin

ayy ne kadr yaratcsnz yaa şu görüntüye bak..ellerine sağlıkcokacimcoook

yine çok hoş bir tarif
eline sağlık
birde canım normal yoğurtla yapsam nasıl olur acaba?

canım çok güzel olmuş Pasta gibi de süslemişsin hamarat senii yerimseniben

Hohoho ben bugun bunu yaptim kiii kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile2Ben icine ufak ufak salatalik tursusu da ekledim
Ayrica sarimsakli yogurt oldugunu simdi farkettim :gitme:Zaten sarimsakli yogurtlu baska seyler vardi neyse...
Cok guzel,bende tavsiye ediyorum.Arti cok SIk duruyor Şeniz

Son düzenleme:
Hohoho ben bugun bunu yaptim kiii kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile2Ben icine ufak ufak salatalik tursusu da ekledim
Ayrica sarimsakli yogurt oldugunu simdi farkettim :gitme:Zaten sarimsakli yogurtlu baska seyler vardi neyse...
Cok guzel,bende tavsiye ediyorum.Arti cok SIk duruyor Şeniz

Ellerine sağlık bıdık..
Turşu da çok yakışıyor gerçekten..

rsykjxfyk054up3.jpg

rsykjxfyk055lt4.jpg

dsc03489small.jpg

dsc03497small.jpg

cok guzel gozukuyor ellerine saglik iftara yapayimda bir yiyeyim artik cokacimcoook

harika görünüyor gercekten bi kendimi bu kadar çok patates seviyor zannederdim mutlaka deneyeceğim bunu çok sağol cnm tarif için.......

Libyana arkadaşım sen aşmışsın yaa
ermiş,erişmişsin valla
ne deyim ayakta alkışlıyorum
alkisalkisalkis

cok guzel gozukuyor ellerine saglik iftara yapayimda bir yiyeyim artik cokacimcoook

denemeye degerre

sunumlarınıza bayılıyorum çok değişik.

offf çok güzelllllllll

harika görünüyor gercekten bi kendimi bu kadar çok patates seviyor zannederdim mutlaka deneyeceğim bunu çok sağol cnm tarif için.......

Libyana arkadaşım sen aşmışsın yaa
ermiş,erişmişsin valla
ne deyim ayakta alkışlıyorum
alkisalkisalkis

Çok teşekkürler bayanlar..
Çok incesiniz.

cnm gercekten çok tesekkür ederim gecen akşam arkadaşlarımı çay a aldım.. herkes çok beğendi tarif için çok sağol.......

X