Salata Tarifi Rulo Patates Pastası (Resimli)

bizde bundan yaparız ve bayılırım buna ama biz borcama basıp üstüne sarımsaklık yoğurt döküp üstüne naneli kırmızı biber salça yağ eritip dökeriz ve maydonozla süslerizzcokacimcoook

bizde bundan yaparız ve bayılırım buna ama biz borcama basıp üstüne sarımsaklık yoğurt döküp üstüne naneli kırmızı biber salça yağ eritip dökeriz ve maydonozla süslerizzcokacimcoook

bu tarıf ettıgınıde bılıyorum ama lıbyananın tarıfı daha başka bişey super oluyor ramazanda 2kez ayptım ama koşturmacadan resım eklemeye fırsatım olmadı

mhhh o da enfes oluyor..
bu tarıf ettıgınıde bılıyorum ama lıbyananın tarıfı daha başka bişey super oluyor ramazanda 2kez ayptım ama koşturmacadan resım eklemeye fırsatım olmadı
Ellerine sağlık opuyorumnanaktan
DAHA başlığı okur okumaz bu kesin libyananındır dedim,yanılmamışım harika-her zamanki gibi

:kedi:

allahım senden he eve lazımmmmmm..ellerıne saglıkkk süper görünüyoooocokacimcoook

anacım bu ne böyle yaaaa
ayy nefiss bişeeee cokacimcoook
ellerine sağlık liboşummmm a.s.

allahım senden he eve lazımmmmmm..ellerıne saglıkkk süper görünüyoooocokacimcoook
kaydirigubbakcemile3
Aşkolsun mutfak robotu muyum ben kaydirigubbakcemile3
sağol gülümŞenizyerimseniben

anacım bu ne böyle yaaaa
ayy nefiss bişeeee cokacimcoook
ellerine sağlık liboşummmm a.s.

opuyorumnanaktan
Görüntüsü cezbediyor zaten tadı bildiğimiz patateskaydirigubbakcemile3
gerçi ben patatese de bayılırım da:kedi:
çok teşekkürler frezyamŞeniz

Libyanam bu harika bir tarif.delikafadulden
Geçtiğimiz gün oğlumun doğumgünü vardı.
O zaman denedim süper oldu. İlk fırsatta yine yapacağım.
Üstelik düşündüğüm kadar da zamanımı almadı en çok buna sevindim.
Ellerine sağlık canım.
:1hug:

Libyana ellerine sağlık buda harika görünüyor.Bunuda yapmam lazım.Ben yeni keşfettim bu yemek tarifi bölümünüzü.Sizden görüp görüp gidip evde yapıyom.Laf aramızda kocişimin midesi bayram ediyor bu aralar haaa birde yan komşumun.Çalışan biriyim ama yinede akşamları yapıyorum tariflerinizi.Kocişim akşam gelince yine neler yaptın bana güzel kokular var evde diyor.Ama kötü alıştı galiba her akşam masada değişik bişeyler arıyor.yerimseniben

Libyanam bu harika bir tarif.delikafadulden
Geçtiğimiz gün oğlumun doğumgünü vardı.
O zaman denedim süper oldu. İlk fırsatta yine yapacağım.
Üstelik düşündüğüm kadar da zamanımı almadı en çok buna sevindim.
Ellerine sağlık canım.
:1hug:

Şeniz
Kuzucukların çok tatlı Rabbim hayırlı uzun ömürler versin çalıkuşum benimopuyorumnanaktan

Ellerine sağlık...

Evet oldukça pratik ve şık değil miyerimseniben

Libyana ellerine sağlık buda harika görünüyor.Bunuda yapmam lazım.Ben yeni keşfettim bu yemek tarifi bölümünüzü.Sizden görüp görüp gidip evde yapıyom.Laf aramızda kocişimin midesi bayram ediyor bu aralar haaa birde yan komşumun.Çalışan biriyim ama yinede akşamları yapıyorum tariflerinizi.Kocişim akşam gelince yine neler yaptın bana güzel kokular var evde diyor.Ama kötü alıştı galiba her akşam masada değişik bişeyler arıyor.yerimseniben

:)
Ellerine sağlık ne kadar güzel bu heves olunca bütün mamalar daha da lezzetleniyor:)
yaptıklarını bizlerle paylaşırsan seviniriz Nazo:)

Mutlu günler dilerim

ellerine sağlık,gerçekten çok şık tablo gibi,gelecek ilk misafirimde mutlaka deniyecem ,çok tşkler cnm..kaydirigubbakcemile5

ben bugün denedim ve çok beğendim
görünümü de tadı da nefis oldu bayıldım annemler de çok beğendi
çok teşekkürler..

yaaa sizi gördükçe özeniyorum ; yapamadıkça kendime sinir oluyorum...
size sinir olmaya karar verdim ben yaaa...bi de güzel güzel fotoları koyuyorsunuz off yaaa...-tatlicadiarzu-

ellerine sağlık patatesin her türlüsünü yerim enteresan görünüyo denicem mutlaka :lepi:

X