bebek kusması

sevgi84

aşkım oğlum beN...
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2009
332
1
arkadaşlar her yemeğin ardından bebeğim kusuyor.bi rahatsızlığı yok doktora da götürdüm kusması kesilmedi.aşırı kusmasada kusuyor sonuçta.beşbuçuk aylık oldu sizce normal mi?:sm_confused::sm_confused::sm_confused:

merhaba aynı sorun benim oğlumdda vardı malesef her yediğini çıkarıyodu üstelik 1kase çorba verirdim o2kase çıkarırıdı okadar fazlaydı ama sorun olacak bişey olmadığını söyledi doktorlar her defasında götürdüm yani bu 8-9 aylık olana kadar sürdü ama hep kustu sonra kesildi birden bire ilaç falan vermedim doktoru kussada sen yedir dedi bana..sorunun benim sütümün yağlı olmasından kaynaklı olmasıydı zaten fazla emmedide sonra ek gıdaya geçtim mama falan hiç veremedim daha fena oluyodu yemeklrin suyundan az ama besleyici şeyler vererek atlattım ogünleri şimdi 5yaşında hiçbi sorunu yok sükür. düzelecektir sende sabret bünyesi zayıf olan miğdesi hassas bebeklerde hep oluyormuş ALLAH yardımcın olsun zor bi durum bilirim kolay gelsin:1no2:

arkadaşlar her yemeğin ardından bebeğim kusuyor.bi rahatsızlığı yok doktora da götürdüm kusması kesilmedi.aşırı kusmasada kusuyor sonuçta.beşbuçuk aylık oldu sizce normal mi?:sm_confused::sm_confused::sm_confused:

fazlamı yediriyorsun acaba canım benim kızımda kusuyordu ama sadece mamayı ben 180cc le doyuyor diye okadar veriyordum 10 dakka sonra filan bütün mamayı çıkıyordu sonra az vermeye başladım kesildi kusması fazla içmek istiyor ama miydesi kaldırmıyor

ay canım benimkide aşırı kusuyo dr dedim şimdi yeni ek gıdaya geçicez katı şeylerdede kusması devam ederse ilaç veririm dedi şimdilik yine bişey vermedi ama bende ilaç kullanmayı düşünmüyorum çünkü gayet sağlıklı hiçbir huzursuzluğu yok maşallah eninde sonunda biticek sabredicez

benim oğlumda çok kusuyor. doktorumuz eğer kilosunu etkilemiyorsa bir sorun yok dedi. Ama kusması kilo almasını engelliyorsa o zaman bir sorun var demektir

X