memnun olduğunuz elektrik süpürgesi

arkadaşım kesinlikle philips al. ben çeyizime almıştım. evimizi yerleştirmeye başladık. geçen gün çalıştırdık perde takılırken valla perdeciler bile hayran kaldı. çekiş gücü çok kuvvetli, kullanımı çok rahat.eğilmen bile gerekmiyor. toz haznesi var. bende sulu süpürge istemedim. çok araştırdım ve sonunda bu süpürgeyi almıştım. iyiki almışım.tavsiye ederim

philips 9256 süper bi süpürge şiddetle tavsiye ediyorum. hiç eğilmiyorsun. sen süpürgeyi değil süpürge seni yönetiyor resmen.

9262 si var bide buda filitresini tek tuşla temizliyorsun tek farkı bu ama arada 150 tl civarı fiyat farkı var. ben 9256 yı boynerden 585 tl ye aldım.

philips kullanıyorum ve gayet mennnum sessiz ve emiş gücü süper
kesinlikle tavsiye ederim
ilk annem aldı
sonra babam çeyizime aldı
sonra halam gördü o aldı
sonra kuzenim aldı
sona ananem
sonra teyzem
her gören alıyo inanın :KK70:

hangi modeli canım ya:26::26:

kesinlikle fakir prestij duo alma ne alırsan al parana yazık
ilk yıl çok iyiydi sonra sonra çekiş gücü düşüyor
şimdi evi bununla değil üfleyerek süpürsem daha güzel temizler:KK53::KK53:

Kesinlikle Rainbow evet pahallı ama değer...İki hafta da bir süpürseniz bile yeter.
Anneme de sulu sistem arnica aldık idare eder...
Sulu sistem kullanılmalı mutlaka...

Bosch roxx'x prosilence ya da rowenta silence force kullanan var mı? İyi emiş gücü için yılda 1 kez filtre değiştirilmesi gerekiyormuş, bütün süpürgeler için geçerli mi bu? (dysonlarda gerekmiyormuş)
Fikri olan var mı?

fikir edinirim diye konuya baktım ama aklım iyice karıştı:KK59: herkes farklı bir marka vermiş, farklı marka farklı modellerr aynı markanın farklı modelleri:26: aklım daha da karıştı:KK53:

SAHİBİNDEN.COM'A "NEATO" YAZIP İLANA ERİŞEBİLİRSİNİZ.

DÜNYA'NIN EN AKILLI TEMİZLİK ROBOTU- NEATO SIGNATURE

Diğer robotik vakumlarla olan karşılaştırmasını Cnet, Youtube ve benzeri sitelerden takip edebilirsiniz.
O Kutusunda teslim edilecektir.

En kuvvetli vakum kuvvetine sahip robotik süpürge
Yükseklik sensoru sayesinde merdiven gibi yerlerden düşmez.
Tek bir şarj ile 100 m2 temizlik yapabilir. Şarj olmak için ev ünitesine geri döner, kendini şarj eder ve evin geri kalan kısmını kaldığı yerden devam ederek bütün evi temizler.
Herhangi bir şekilde kablo ve halı sacaklarına dolanmaz.
Haftanın 7 günü 24 saatine programlanabilir. Programlanan saatte ev üssünden harakete gecer. Böylece siz evde yokken temizliği tamamlar.
İşi bittiginde Esas olarak temizliği vakum ile degil fırça ile yapar. Bu nedenle en küçük toz zerreleri dahi ondan kaçamaz.
Özellikle havan tüylerini almak için geliştirilmiş fırçası vardır.
HEPA filitresi sayesinde havayı da temizler. Toz ve alerjenlerden sizi korur.

Temizlik robotu teknolojisinin eriştiği son nokta olan Neato Signature, ne kadar karmaşık ve kalabalık olursa olsun her mekanı otomatik olarak süpüren ve vakumlayan bir cihazdır.

Neato Signature, lazer tarama yapabilen bir robottur. Bu özelliğinden dolayı çalışmaya başlamadan önce ve çalışma sırasında içindeki lazer tarayıcı mekanın haritasını çıkartır ve nasıl bir temizlik yapacağına karar verir.

Neato, şarjı azaldığı veya temizlik yapacağı alan kalmadığına karar verdiği zaman şarj ünitesine geri öner ve bir dahaki çalışmaya kadar orada kalır.

Eğer temizlik yapacağı başka alanlar kaldıysa şarj olduktan sonra tekrar çalışmaya başlar, kaldığı yerden temizlik yapmaya devam eder. Böyle tüm eviniz en verimli ve eksiksiz bir şekilde temizlenmiş olur.

Diğer robotların aksine çok güçlü bir vakum özelliği vardır. Bu özelliği ile özellikle parke aralıkları, derin halılar ve halı püsküllerinin aralarını çok iyi temizler. Her kullanımdan sonra toz haznesini çöpe dökmeniz yeterlidir. Fırça temizliği dışında herhangi bir bakım gerektirmez.

Haftanın her günü farklı bir saatte çalışmaya başlaması için programlanabilir. Bu özelliği sayesinde dilerseniz siz yokken bile evinizi, ofisinizi temizler. Siz döndüğünüzde heryeri tertemiz bulursunuz.

Masa, sandalye veya yerde duran vazo gibi cisimleri algılar, onların kenarlarına kadar gidip çizmeden ve zarar vermeden süpürür ve vakumlar. Bu özelliği ile diğer tüm robotlardan farklı ve üstündür. Diğer robotlar çarparak ve rastlantısal bir şekilde yön değiştirerek temizlik yaparken, Neato Signature tamamen haritalama yöntemi ile işini bitirir.

Kutu İçeriği:
Neato Signature vakumlu robot temizleyici
Ev Üssü + kablolar
Sınırlandırıcılar (2 metre)
Kullanım Kılavuzu
Hızlı Başlama Kılavuzu
1 yıl Ürün Garantisi "Limited Warranty" (batarya ve sarflar malzemeler hariçtir)

Son düzenleme:
fakir elephant kullanıyoruz daha taksidi bitmeden 3 kere falan bozuldu çok kullanışsız kaliteli de değil.yalnız emiş gücü ve toz toplaması harika doğruya doğru :44:

X