memnun olduğunuz elektrik süpürgesi

Amorous

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2007
143
2
37
arkadaşlar elektrik süpürgesi alacağım. Memnun olduğunuz, çekiş gücü iyi olan süpürge önerilerinizi bekliyorum. Sulu sistem istemiyorum. Şuan aklımda bosch var. yardımcı olabilirseniz sevinirim.

MIELE kullaniyorum ve ben Miele süpürge makinasi ile büyüdüm diyebilirim...baba evinde´de bildim bileli Miele kullaniriz...ömürlük bir ürün iste..! Kesinlikle tavsiye ederim!

rowenta silence force 2200w kullanıyorum.çekiş gücü çok iyi ve çok sessiz.tavsiye ederim

PHILIPS FC 9256-01 Marathon Torbasız Elektrikli Süpürge
harika bir süpürge sessiz,eğilmeden,kumandalı ve torbasız.

PHıLıPSıN SıLENCE FORCE SERıSı.
diğerlerine göre daha sessiz. ama kesinlikle reklamlardaki gibi kediyi uyutacak şekilde değil. yinede iyi makine. alırken gücüne bak cnm

arkadaşlar benimde toza karşı alerjim var ve torbalı kullanmak zorundayım.sulu olanlarıda kullanamıyorum çok iyi çeken yani temizliğimi yapabileceğim hangisi

philips kullanıyorum ve gayet mennnum sessiz ve emiş gücü süper
kesinlikle tavsiye ederim
ilk annem aldı
sonra babam çeyizime aldı
sonra halam gördü o aldı
sonra kuzenim aldı
sona ananem
sonra teyzem
her gören alıyo inanın :KK70:

dyson kullanıyorum şideettle tavsiye ederim toz torba derdi yok filitre değişme derdi yook fiyatı biraz tuzlu diğerlerine göre ama çok iyi

Yakın zamanda Fakir marka aldım, kullanırken çekiş gücünü azaltmak zorunda kalıyorum yoksa halılar havada kalıyor sürekli, sesi de rahatsız edici değil.

Biz şuan evde arnica diye elektrik süpürgesi kullanıyoruz fiyatına göre özellikleri çok güzel tek sorun kablo ve su değiştirmesi kendi evimede bundan alıcam kısmetse çekim gücü süper çünkü

Fakir prestige duo... Ben kendim alsaydım bu makineyi almazdım, zira zaten buzdolabı alırken bosch süürge hediye etmişti...
Ama yakın bir akrabamdan düğün hediyesi olarak geldi...
ıyi ki de geldi...
Emiş gücü, hemsulu hem torbalı kullanılabiliyor oluşu, sessiz çalışması herşey ama herşey mükemmel....

arzum hem normal süpürmeli hemde istersen torbalı kullanabiliyosun.arzuna bağlı ismi gibi..çok güzell..çok memnunum.

X