ikili testte cinsiyet anlaşılırmı,nasıl?

aynurenes

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2008
176
1
40
merhaba arkadaşlar şuan 10 haftalık hamileyim iki hafta sonra ikili teste gideceğim bazı yorumlara baktığımda ikili testte cinsiyetini öğrendiklerini yazmışlar bazı değerler vermişler buna göre cinsiyet belli oluyormuş bunu bilenler varsa yorumlarını bekliyorum birde nasıl anlaşılıyor ve doğruluk payı nedir.şimdiden teşekkürler.:CüvCüv:

merhaba arkadaşlar şuan 10 haftalık hamileyim iki hafta sonra ikili teste gideceğim bazı yorumlara baktığımda ikili testte cinsiyetini öğrendiklerini yazmışlar bazı değerler vermişler buna göre cinsiyet belli oluyormuş bunu bilenler varsa yorumlarını bekliyorum birde nasıl anlaşılıyor ve doğruluk payı nedir.şimdiden teşekkürler.:CüvCüv:

canım yok öyle bişi yaa, tesadüf onların hepsi. nasılsa yakında öğreniceksin bebişinin cinsiyetini, Allahtan sağlıklısını dile sadece.

12 haftada bebeğin cinsiyeti belli oluyormuş ancak doktorlar 16. haftaya kadar söylemiyorlar. Cinsiyet yüzünden bebeklerini aldıranlar olduğu için uluslararası bir toplantıda öyle karar vermişler. Ama zaten 2li test ve bebişin ilk kayıtlı video çekimi o kadar heyecanlı oluyor ki cinsiyeti düşünemiyorsun bile, dikkat etsen bile videoda mutlaka tahminlerinde şaşırıyorsun :)

ayy bende 2 hafta sonra ıkılı teste gıdıcem heyecan yaptım bak sımdı sırnaşık şey

bana da doktor 2 li testte yüzde 70 erkeğe benziyor dedi. ayrıntılı ultrasonla baktığı için anlaşılıyor sanırım

kızlar ben 14 haftalık hamileyim 2 li test yaptığımızda bana cinsiyetini söylemedi doktor.hala da cinsiyeti ne bilmiyorum.hafta salı kont gideceğiz.cinsiyeti belli olurmu acaba.

free beta HCG eğer 50 nin üstü olursa kız olurmuş,altı da oğlan...benim 70 di ve oğlum oluyor,kesin çünkü amniyosentez sonucu netleşti..yani kan değerleriyle alakasız;ultrasound da tecrübeli doktor anlarsa belki öğrenirsiniz..o da organ gelişimine bakar,kan değerlerinize değil...

benim doktorum da 12.haftada ikili test incelemesinde belli olacak dedi, ama benim bebeğim yüz üstü yatıyordu ve bir türlü döndüremedik. bu yüzden öğrenemedik. Ama kuzenim 12.haftada öğrendi.

bende ıkılı test yaptırdım dün ama sadece kan aldılar.ultrason resımlerıne baktı benım dogum tarıhımı falan sordu okadar.1 hafta sonra alıcam sonucu.ben hıc bırsey anlamadım.ne işe yarıyor bu test.aslında ben 14 haftalık hamıleydım 12+4 cıktı döllenme geç olmuş o yuzdenmış.cinsiyet belırlenmedı ama kız olabılrı dedı.

arkadaşlar yorumlarınız için teşekkürler ikili testi yaptırdım 46.4 çıktı yorumlara göre erkek ama hiç tutmayanda var benim içime kız doğuyor öylede olmasını istiyorum ama tabi sizlerinde dediği gibi önce sağlıklı olması önemli.hayırlısı 3 hafta sonra gideceğim bakalım belli olacakmı.

dun ıkılı test yaptırdım bende ultrasonda cınsıyet hakkında bısey demedı doktor. kan sonuclarını cuma alıcam sorucam doktora 13.haftaya gırıyoruz cuma gunu cınsıyetıne de baktırıcam. ama ıkılı testte sanmıyorum kı bellı olsun. hem saglıklı olsunlar da dogumda ogrenmeye de razıyım ben :)

canım bende çarşamba günü gittim ikili teste yani 12-5 günlüktüm 2 doktor baktı erkek gibi görünüyo dediler ama yanılma payı var tabi.. yani belli olmuyo allah herkese hayırlısını versin

14-15. haftada kesin belli olur benim ikili testte doktorum kıza benziyor dedi ama 15. haftada belli oldu bi oğlum olucak nasip olursa inş bu kadar takılmayın bi kaç hafta sonra öğrenirsiniz :)))

dün ikili test yapıldı.Ultrason görüntüsünde doktor cinsiyetini sormadığın için söylemiyorum dedi.Bende belli oldumu dedim çok şaşırdım.%90 kız dedi doktor.Ama bir sonraki kontrolde tam belli olur dedi.Ama çok emin bi şekilde kız dedi.Bende şaşırdım cinsiyeti öğrenmeyi beklemiyordum.

X