Makyaj Ürünleri Bedava Makyaj ürünleri (Numune)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kızlar bana da son zamanlarda

bioderden geldi numuneler.

sarudan geldi açıkçası sarudan çok etkilendim satın alabilirim diye düşünüyorum

kozmodermodan avonun kremi ısrarla gelmiyor neden bilmiyorum

tadımcaya ikide bir bişeyler yazıyorum ama gelen giden yok maalesef.

bol şanslar orchidea :)))) ben gene kaçırdım zaten daha önce kazandığım için gelmezdi bana diye düşünüyorum :)

nazar boncuğum normalde salı ve cuma çekiliş yapılıyor bunun için beğenmen yeterli ama şimdi bir de etiketleme yarışması yapıyor ki bu sayfasında yazıyor :)

evet ben de dün görmüştüm 5 dk kaçırmıştım. zaten ilk 1 dk doluyor. bugün de saniyeyle gördüm o derece.

bakalım bir şey çıkacak mı???

umarım bana çıkar yaa zaten hiç kazanmadım şimdiye kadar şansla:KK43:

Kızlaaaar! Ağaoğlu My Resort'un internetteki anketine katılmıştım. Çift kişilik haftasonu tatili kazanmışııızz!!!! :sm_cool: :lepi: Çok mutlu oldummmm zemuszemus

valla nasıl kazandım bilmiyorum ki sanırım üye olunca gelio yada anket falandırbilmiyorumkismile

hayırlı akşamlar kızlara.s.
ya bişi danısıcam size ben facebookta sayfa kurmak istiyorum hani oluyo ya begen diye tıklıyosun sonra onu nasıl acabilirim yok mu bi bilen acaba??? yardımcı olursanız çok sevinirm şimdiden cok tesekkürler.........a.s.

Kızlaaaar! Ağaoğlu My Resort'un internetteki anketine katılmıştım. Çift kişilik haftasonu tatili kazanmışııızz!!!! :sm_cool: :lepi: Çok mutlu oldummmm zemuszemus

gözünaydın...sevindim adınaalkisalkisalkis
hayırlı akşamlar kızlara.s.
ya bişi danısıcam size ben facebookta sayfa kurmak istiyorum hani oluyo ya begen diye tıklıyosun sonra onu nasıl acabilirim yok mu bi bilen acaba??? yardımcı olursanız çok sevinirm şimdiden cok tesekkürler.........a.s.

valla canım hiç bilgim yok:kedi:

GÜNAYDIN HERKESE...

ben 10 gündür şehir dışındaydım...kargom gelmiş ne kargosu bilmiyorum eşimde şehir dışındaydı iyade olmuş çok üzüldüm...inş. temizleme sütü ile krem geri gitmemiştir:2:...birde nette soru vardı araba kullanma ile ona dogru cvp vermiştim araba lastiği ölçmek için dijital bi alet geldi...
buarada avonlarınız geldimi:uhm:

dün bir blogtan 6lı ben 10 okul havlusus kazanmışım buarada braun ateş ölçeri gelen varmı

S.T.Dupont Essence Pure ICE Pour Homme 30 ml. Bay ve Bayan Parfüm

Buzlu ve yeni kokulu çiftinin serinletici notlar – STDupont Essence Pure Buz tazelik, buz, güç ve enerji dünyasına bir kokulu yolculuk için bizi alıyor. kokulu için biletiniz elbette hayal olduğunu buzlu buzullar üzerinde yürüyor!

Detaylar için aşağıdaki linke tıklayın:

http://www.************/promosyon/s-t-dupont-bay-bayan-parfum-kazanin.html

Bol Ödüllü kampanyamız başlayana kadar, ne kadar çok arkadaşınızı sayfamıza
davet ederseniz bundan yine siz kazançlı çıkacaksınız, bizden söylemesi
:=)
ÇOK YAKINDA!

Penguen | Facebook

kızlar bana da son zamanlarda

bioderden geldi numuneler.

sarudan geldi açıkçası sarudan çok etkilendim satın alabilirim diye düşünüyorum

kozmodermodan avonun kremi ısrarla gelmiyor neden bilmiyorum

tadımcaya ikide bir bişeyler yazıyorum ama gelen giden yok maalesef.
aynen banada şu kozmodermoya kaç kere mesaj attığım halde yanıt yok lotusumda yok sinir oldummmmmmm saruda numune kalmadı elimizde gelince yolluyıcağız dye mail atmıştı 1-2 ay öncesimi ne
evet canım ücretsiz.

denemek bedavadan banada bişi gelmedi artık bakmıyorum bende :umursamaz:

teşekkürşer cnm bende istiyiceğim:)opuyorumnanaktan

slm kızlardelikafaduldendemin kargo geldi geçen hafta reklamlardan görüp ebabil yayıncılıktan kargoyu karşılayana orta boy KURAN ve esma kitabı die sipariş vermiştim kargo bedeli 12 lira bende kabul ettim normalde bi KURAN o fiyatdadır die yerimseniben lakin bi kargoyu muayene edem dedim:jeyyar: kuranı kerim normal orta boy roman gibi küçük ve tahminimce saman kağıdı olmalı hani kabağı fln kalın olsaydı alcaktım esma kitabıda baya küçüktü geri gönderdim benneyaptımki sipariş edeceklerin dikkatinea.s:1closedeyes:

günaydın bayanlar ...........süper numuneli günlerrrrrrr:):):):

X