Makyaj Ürünleri Bedava Makyaj ürünleri (Numune)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
seymacım bende flormardan aldım ama ben beyaz tenliyim numarasına felan dikkat etmedim acelem vardı ordaki calışan kızlar artık bilio kime ne olucagını orda denedim aldım geldim çokta uygun fiyatı sanırım 7.5 bucuktu cok hoş diyo herkes begendi yani yerimseniben

tşkr ederim tatlım sağol ama avonu kayınvalidem aldığı için para vermiyorum anlıyacağın :) yoksa flormarıda çok seviyorum eğer karar veremessem bir kişi daha flormar önerdi bir bakarım tşkrler......

seymacım işte bunlarrrr ilk olan fondotenim ikincisi allıkkyerimseniben

allığın rengi güzelmiş cnm hoşlar güle güle iyi günlerde kullan cnm :) pembe allığa taktım bnde bu aralar bir farımı feda ettim pembe allık olarak kullanıyorum yeni bir allık alana kadarkaydirigubbakcemile3bayanssulusmile

allığın rengi güzelmiş cnm hoşlar güle güle iyi günlerde kullan cnm :) pembe allığa taktım bnde bu aralar bir farımı feda ettim pembe allık olarak kullanıyorum yeni bir allık alana kadarkaydirigubbakcemile3bayanssulusmile

çok tesekkür ederim bitanem benim valla allıgımda cok hoş duruyo yanacımda ee canım alışıncada napıcan insan bi eksiklik hissediyo ama dimiii aklinialirimsmile kaydirigubbakcemile3

tşkr ederim tatlım sağol ama avonu kayınvalidem aldığı için para vermiyorum anlıyacağın :) yoksa flormarıda çok seviyorum eğer karar veremessem bir kişi daha flormar önerdi bir bakarım tşkrler......

rica ederim canım valla senin için kalktım cektim resmini yolladım yerimseniben

çok tesekkür ederim bitanem benim valla allıgımda cok hoş duruyo yanacımda ee canım alışıncada napıcan insan bi eksiklik hissediyo ama dimiii aklinialirimsmile kaydirigubbakcemile3
sorma cnm ya aynen insan bir eksiklik hissediyor .... allık istiyorum bendeeeeeeee kıskandım sanaaaaa:roflol::roflol:
rica ederim canım valla senin için kalktım cektim resmini yolladım yerimseniben

sağol cnm çok tşkrler .......yarın görüşmek dileğiyle iyi geceler hepinize.........

sorma cnm ya aynen insan bir eksiklik hissediyor .... allık istiyorum bendeeeeeeee kıskandım sanaaaaa:roflol::roflol:

sağol cnm çok tşkrler .......yarın görüşmek dileğiyle iyi geceler hepinize.........

ne demek canım herzaman beklerim sanada iyi geceler tatlım benimmm rabbime emanet ol olumunekankayizsmile opuyorumnanaktan

üye olun.Arkadaşlarınızı davet edin .Ipad,iphone,play station 3 , paris tatili ,turkcell,avea,vodafone Tl ve birçok hediye kazanma şansı yakalayın..

Saçnz Hayat Bulsun

YeniOyuncaklar.com Facebook Kulübü her hafta hediyeler dağıtıyor. İlk hediye çekilişimiz 20 Kasım Cumartesi günü yapılacak. Çekilişte 6 kişi Go Strateji oyunu kazanacak. Go strateji oyunu için tıklayın.

Sonuçlanma tarihi: 20 Kasım 2010 Cumartesi
Katılım için son tarih: 19 Kasım 2010 Cuma, saat: 23:45
Kazanacak katılımcılar: Aşağıdaki katılım formunu dolduran "YeniOyuncaklar Facebook Kulubü" üyeleri ve haber bülteni aboneleri arasından ön çekilişle 49 kişi belirlenecek. Bu kişiler açıklandıktan sonra kazanan 6 kişiyi 20 Kasım C.tesi akşamı yapılacak Sayısal Loto çekilişinde çıkan 1., 2., 3., 4., 5., 6., numaralar belirleyecek. Bu numaralarla aynı sıra numarasına sahip olan katılımcılara hediyeleri gönderilecek.
Hediye bilgisi: 6 kişiye Go Strateji Oyunu

Dikkat! Hediye kazanabilmek için YeniOyuncaklar.com Facebook Kulubüne üye olmanız, haber bültenine abone olmanız ve katılım formunu doldurmalısınız.

Facebook Kulübümüze üye olmak için tıklayın.

Haber bültenimize abone olmak için tıklayın.

20 Kasım Cumartesi için aşağıdaki formu doldurunuz.

Facebook Kampanya

Bu ayın ödüllü sorusuna yanıt veren her 50. üyemize
Danino 30'lu paket hediye!

Hepatit B aşısı bebeğinizi hangi hastalığa karşı korur ?
-Sarılık
-Verem
-Difteri

maillere bakın

Ayın Ödüllü Sorusu

Eğitim İçin Hayat Sigortası ile hem çocuğunuzun geleceği için ilk adımı atacaksınız hem de birbirinden güzel sürpriz hediyeleri kazanma şansını yakalayacaksınız. Çocuğunuzun gelecek hayalini temsil eden en yaratıcı ve komik fotoğrafı sitemize yükleyenler arasında en çok oy alan fotoğraf muhteşem hediyeleri kazanma şansını elde edecek. 4 hafta boyunca devam edecek olan bu yarışmada, her hafta 200 TL değerinde Boyner Hediye Çeki, Fisher-Price eğitici bilgisayar ve TV oyunundan biri sizleri bekliyor. 4 hafta sonunda en çok oy alan birinci fotoğraf bir adet HP dizüstü bilgisayar, ikinci Sony Playstation 3, üçüncü ise netbook kazanacak. Hemen çocuğunuzun gelecek hayali ile ilgili fotoğrafını yükleyin, arkadaşlarınızla paylaşın ve en çok oyu siz alın, kazanmaya şimdiden başlayın.

AEGON | Her çocuğun bir hayali, her hayalin bir fotoğrafı, her fotoğrafın bir şansı var.

merhaba bayanlar .........oyuncak kampanyasına bende katıldım şekercik tşkrler......

Sizi Firmanya'daki cazip kampanyadan haberdar
etmek istiyoruz!

Şimdi, dostlarınız, iş arkadaşlarınız veya ortaklarınızdan 100 kişiyi getirerek, 700 TL değerinde Jede Kahve Otomatına sahip olabilirsiniz!

Daha çok iş arkadaşınızı davet edin,
kampanyadan yararlanma şansınızı arttırın!

Firmanya.com | Kampanya

cnm ben katılsam da katılmasam da yazıyorum buraya ben ona katılmadım diğerlerine katıldım ama hediyeleri cidden güzel

LC WAIKIKI SENİNLE
Boyunuz çok uzun ya da çok kısa, hamilesiniz, göğüsleriniz bedeninize göre çok büyük, basenlerinizi bir türlü saklayamıyorsunuz, diz kapaklarınız hoşunuza gitmiyor... Bir türlü nasıl giyinmeniz gerektiğini bilemiyor ve size yakışan kıyafeti bulamıyorsunuz. Unutmayın, herkes için ideal olan bir stil mutlaka vardır. LC Waikiki ile stilinizi yeniden yaratmak için bize başvurun, Aralık sayımızın yıldızlarından biri siz olun.

Sorunlarınızı diyetisyen ya da plastik cerrah ile çözümlemek zorunda değilsiniz. Çünkü doğru bir stil, tüm kusurlarınızı kapattığı gibi gerçek sizi ortaya çıkarabilir. Peki yeni bir ‘siz’ olmaya ne dersiniz? Seninle dergisi, LC Waikiki ile birlikte muhteşem bir organizasyon gerçekleştiriyor ve size en uygun stili belirliyor.

Türkiye’nin neresinde olursanız olun bu organizasyonumuza aşağıdaki web siteleri aracılığıyla ya da dergideki katılım formunu doldurarak bir boy fotoğrafınızla birlikte başvurun. İstanbul’da günübirlik misafirimiz olun. LC Waikiki’nin stil danışmanları size en uygun stili belirlesin. Modadaki renkleriniz, modelleriniz ve tarzınız uzmanlar tarafından ortaya çıkarılsın. Sonrasında yeni ‘siz’i fotoğraflayalım ve sayfalarımızda yayınlayalım. O gün tarzınıza uygun olarak giydiğiniz tüm kıyafetler de LC Waikiki’nin hediyesi olsun. Başvurularınızı, Seninle Dergisi veya LC Waikiki Web Sitesine Hoş Geldiniz adreslerindeki katılım formunu doldurarak ya da Seninle dergisi Kasım sayısındaki katılım formunu doldurup Seninle dergisine posta yoluyla ulaştırarak yapabilirsiniz.

SON KATILIM TARİHİ 10 KASIM 2010 NOT: Ulaşım masrafları bizim tarafımızdan karşılanacaktır.
LC WAIKIKI - SENİNLE

belki cazip gelip katılmak isteyen çıkar ben yaziyim de

yahu kızlar, bu cosmoturk ün çekilişi oluyodu bayağı bi zamandır 230. haftada takılıp kaldı merake diyorum nie kazananlar yayımlanmıyo site faaliyette bana bültenleri geliyo

X