Makyaj Ürünleri Bedava Makyaj ürünleri (Numune)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
lacoste tan kazandığım ayakkabım geldi bugün.emin olun hayatınızda görüp görebileceğiniz en çirkin ayakkabı canlarım.kazanamayan üzülmesin.şahsen ayağımın ucuna sürmeyi düşünmüyorum.o kadar tipsiz :KK60:

Son düzenleme:
Kayıp sembol olmalı kızlar...

Bu arada fikrimühim tarafından düzenlenen kaderdeğiştirilebilirmi forumuna yazdığım yazıyla en çok yorum alan 10 üyeden biri olduğum için Çağan Irmak ' ın Prensesin Uykusu filminin galasına davetiye kazandım... :KK52:
oooo tebrikler canım :)
lacoste tan kazandığım ayakkabım geldi bugün.emin olun hayatınızda görüp görebileceğiniz en çirkin ayakkabı canlarım.kazanamayan üzülmesin.şahsen ayağımın ucuna sürmeyi düşünmüyorum.o kadar tipsiz :KK60:

neyyy resminide ekle canım bir de biz görelimmm:KK1:

resim ekleme işini henüz kapamadım maalesef magrentacım ama şmyle söyleyeyim altın renginde buruş buruş bir ayakkabı.bağcıklı pisi pisilere benziyor.lacoste amblemi bile beyaz.o kadar söyleyeyim sana anla :KK52::KK9:

ayyyyyy rezalettt iyice meraklandımm şimdi resim çek sen ben anlatırım sana ekleme işini :)

Bebişi olan anneleree .... :emir_bebek: numune gece külodu yolluyolarmışş :KK3: komşunun çocuğu için istedik :KK70: :KK70:
drynites.com.tr/TR/INDEX/numune.php

aynen aynenn eşime çıktı ama bana mail filan gelmemişti böyle rezalet olamaz fakire yardım kampanyasımı yaptı bu lacoste birde kağıdında stoklarda bulunmayacağındannn ürünü mağazalarımızdan değiştirme yapmayınız diyor ........ böyle büyük firmadan böyle rezalet şaka gibii eşimde sevinmiş garibiimm oda ayakkabıyaa bakmadan mektubu okuyorr:))) ben bi açtım odaaa nee gözlerime inanamadım bakın bakın eşim dediii göster bunuuu internettede umutlanmasınlarr :KK9: kaç sene öncesinin bez ayakkabıları halaa bunları giyen varmı yahu anca eşortman altına giyilir bu odaa olmayan giyer :KK43: şaka gibi yaa böylesine büyük firmadan bunu hiç beklemezdim yani buyrun rezilliğin daniskasınaa
fotoraf1877.jpg

düz bez ayakkabı gerçekten 10 kişiye gönder adam gibi gönder deme ama bu ne böyleeee

gerçekten hayal kırıklığı mail atıcamda şimdi eşimin cebi vardır birşey söylerler üzülür diye atmıyorum gerçekten çok ayip başka birşey değil kargo yakın olsadaaa bana maille beraber ayakkabılarını geri yollasam okadar kıl oldum ya :) sütaştan örnek alsınlar adamlar kaç bin kişiye kutularca tatlım yolladılarr şoklardayım spor ayakkabı beklerkenn :KK30: ay :)

aynen aynenn eşime çıktı ama bana mail filan gelmemişti böyle rezalet olamaz fakire yardım kampanyasımı yaptı bu lacoste birde kağıdında stoklarda bulunmayacağındannn ürünü mağazalarımızdan değiştirme yapmayınız diyor ........ böyle büyük firmadan böyle rezalet şaka gibii eşimde sevinmiş garibiimm oda ayakkabıyaa bakmadan mektubu okuyorr:))) ben bi açtım odaaa nee gözlerime inanamadım bakın bakın eşim dediii göster bunuuu internettede umutlanmasınlarr :KK9: kaç sene öncesinin bez ayakkabıları halaa bunları giyen varmı yahu anca eşortman altına giyilir bu odaa olmayan giyer :KK43: şaka gibi yaa böylesine büyük firmadan bunu hiç beklemezdim yani buyrun rezilliğin daniskasınaa

sizinki yine biraz halliceymiş.eklemeye çalıştım.telefondan çektim kalitesiz oldu biraz görüntü ama idare edin.böyle ayakkabıya böyle fotoğraf
:KK1:

http://img528.imageshack.us/img528/6600/dsc00086i.jpg
http://img607.imageshack.us/img607/4641/dsc00090.jpg

kızlar sanırım ellerinde kalan ayakkabıları göndermişler şansınıza hangisi denk geldiyse gibi bişey olmuş galiba...

sizinki yine biraz halliceymiş.eklemeye çalıştım.telefondan çektim kalitesiz oldu biraz görüntü ama idare edin.böyle ayakkabıya böyle fotoğraf
:KK1:

http://img528.imageshack.us/img528/6600/dsc00086i.jpg
http://img607.imageshack.us/img607/4641/dsc00090.jpg

cnm bence bu dahaa hoş yaa benimki resmen bez giyilcek gibi değil gerçi eşime gelmiş ama giymezki kendisi zaten seninki spor gibi burdan güzel görünüyor ama bilemiycem yakından nasıl :)))) ben beğendim seninkini fena değil :)

şitt magrentam bak aldıklarım birikti sen alışverişe çıkmıyormusunnn resimler ekledim bugün topikimee gez bi :))))

gerçekten hayal kırıklığı mail atıcamda şimdi eşimin cebi vardır birşey söylerler üzülür diye atmıyorum gerçekten çok ayip başka birşey değil kargo yakın olsadaaa bana maille beraber ayakkabılarını geri yollasam okadar kıl oldum ya :) sütaştan örnek alsınlar adamlar kaç bin kişiye kutularca tatlım yolladılarr şoklardayım spor ayakkabı beklerkenn :KK30: ay :)

ah şekerim sütaş ta aynı nane..kargonuz gönderilecektir maili aldık fakat tatlılar yok..:KK19:

büyük firmalara yakışmayan tutumlar..
ya vaadlerini yerine getirmiyorlar,ya da yarım yangalak yapıyorlar promosyonlarını..:KK47:

ah şekerim sütaş ta aynı nane..kargonuz gönderilecektir maili aldık fakat tatlılar yok..:KK19:

büyük firmalara yakışmayan tutumlar..
ya vaadlerini yerine getirmiyorlar,ya da yarım yangalak yapıyorlar promosyonlarını..:KK47:

gelmedimi sana cnm bizim aileye 3 kutu geldi bze ve annemler :KK43: tüh

gelmedimi sana cnm bizim aileye 3 kutu geldi bze ve annemler :KK43: tüh

aaaa..bize gelecek kutuyu size göndermiş olmasınlar...:KK1:
hemide 3 taneeee..:KK52::KK52:
bende, eşim ve benim adıma yolladım 2 foto.. ama birini yollasalar ok.diyecektim,
o bilem yok yaniii..neyse sağlık olsun..
zaten biz de danette ve ülker in tatlılarını yiyiyorduk:63::63:

Son düzenleme:
X