Makyaj Ürünleri Bedava Makyaj ürünleri (Numune)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
:emir_bebek:
teşekkürler
filizimmmm
inş. gelir anew bakalım :)
benim daha rimelim gelmedi yahuu

bayanlar colgate gelen varmı aranızda
parlak gülüşler den

nie geç geliyor bu avon bilerekmi yapıyorlar geç saatte yaa
herkes evde olmasın die benim iş adres var kapalı şuann dükkan gelsede ulaşamaslarki bu saatte
kargomu olur yahu
güle güle kullan
özge

kızlar numune ürün veren firmaları biliyormusunz lütfen yardımcı olun

canım böle takır takır sırayla yazılabilecek bişi değil ki bu... Geçmiş sayfaları oku.. Ama şu an için numune gönderen firma pek yok.. Genelde yarışmalar üzerinden kazanılıyor. Ya da tüketici danışma siteleri gibi siteler var. Bunların isimlerine geçmiş sayfalardan ulaşabilirsin. Link veremiyorum yasak çünkü artık.
Ayrıca bu dediğim numune gönderen tüketici danışma siteleri de öyle herkese göndermiyor. Hergün düzenli anketleri cevaplaman ya da sitede sunulan ürün ve hizmetlere yorum yapman gerekiyor. Tabi bu yorumlar da kaliteli bilinçlendirici yorumlar olacak.
Anlayacağın artık hiç bir firma öyle hemen gel de sana tam boy ürün gönderelim bir dene demiyor. Uğraşıyoruz bişeylere ulaşabilmek için.
Ben aşırı çalışıyorum bu yüzden pek fazla katkı yapamadım bu konuya. Ama o kadar güzel ve araştıran insanlar var ki bu forumda... Sağolsunlar hepsi. Emeğe saygı yani anlatabildim mi canım :KK3:

:emir_bebek:
teşekkürler
filizimmmm
inş. gelir anew bakalım :)
benim daha rimelim gelmedi yahuu

bayanlar colgate gelen varmı aranızda
parlak gülüşler den

gelmedi henüz şeymacım ama
en altta kaydolurken belirrtiğiniz adrese bilmem ne tarih mayıs mı neydi o zmna kadar yollancaktır yazıyordu dikkat etmediniz mi?

gelmedi henüz şeymacım ama
en altta kaydolurken belirrtiğiniz adrese bilmem ne tarih mayıs mı neydi o zmna kadar yollancaktır yazıyordu dikkat etmediniz mi?

mayısa kadar küflenir bizim ürünler siremim:KK30::KK30::KK60::KK60::KK60:
hiç dikkat etmedim etseydim vazgeçerdim belkii:KK24::KK24::KK23:
ulen bebeğim doğcek nerdyse bebeğim kullancek diş macununu
küflü gelmesse macunlar tabii:KK19::KK19::KK67::KK57:

Colgate Antibakteriyel set içinde de şunlar olacakmış diye okumuştum bir yerde:
-Agız bakım suyu
-Protex antibakteriyel sabun
-2 adet çiğneyince bakterileri gösteren hap

Şu hapları çok merak ettim ben çok eğlenceli gibi :KK62:

X