Makyaj Ürünleri Bedava Makyaj ürünleri (Numune)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

kkibele

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2007
985
7
kızlar bildiğiniz numune ürünler veren markalar varmı paylaşalım burda.mesela ixora numune parfüm veriyo.huggs bebek bezi gönderiyo falan:KK70::KK70::KK70::KK70:

everyday minerals de bedava makyaj kit(3 pudra, 1 allık,1 concealer)i veriyor, ama kargo parası varyerimseniben

hehehe ama ülker hero baby bana koli göndermişti içinde bebe buskuvi bi kaç çeşit kavonoz mama vede kaşık maması vardı

boyutları küçük cnm, yani dışardan baktıgımızda küçük ama mineral ürünler çok yoğun olduğu için aldıkların seni uzun bir süre idare eder yerimseniben bir de cnm bu yurt dışından bir siteden alınıyor kargo olarak pttyle geliyor ama yanlış hatırlamıyorsam 4 küsür dolar kargo ücreti ödüyorsun yani kartından çektiriyorsun , hani elden para verme olayı olmuyor yerimseniben

boyutları küçük cnm, yani dışardan baktıgımızda küçük ama mineral ürünler çok yoğun olduğu için aldıkların seni uzun bir süre idare eder yerimseniben bir de cnm bu yurt dışından bir siteden alınıyor kargo olarak pttyle geliyor ama yanlış hatırlamıyorsam 4 küsür dolar kargo ücreti ödüyorsun yani kartından çektiriyorsun , hani elden para verme olayı olmuyor yerimseniben

tamam canım teşekkür ederim

bebegim evet tasıma ucreti 4_5 dolar arası sunuda belirtmek istiyorum artı bir urun daha aldıgınızda tasıma ucretide ona gore artıyor

bi de cnm ptt ile gelmıyor ne yazık kı usps ile geliyor takıp numarasıda yollamıyorlar :KK43:

balımmmm taylor ın kendi sitene girip oncelikle ürünleri seciyorsun sonrasında tasıma sekilini adres bilgilerini giriyorsun bu kadarcık seker

canım önce üye oluyorsun , sonra free sample make up kit göreceksin onu add to cart diyerek alışveriş sepetine ekliyorsun sağ tarafta görürsün eklediklerini, daha sonra yukardaki menüdeki base bölümünden cilt tonuna uyan 3 tane pudra seçeceksin seçtiğini sürükleyerek alışveriş sepetinin üstüne getireceksin.. sonra concealar bölümünden sonra da blush bölümünden aynı işlemi yapacaksın .. alacakların bittiyse burdan sonra yukarıda shopping bag yazısına tıklayacaksın yeni bir pencere açılacak orda da alta inip check out diceksin.. daha sonra da bilgileriniz girip ödemeyi yapacaksın.. böyle anlattıgımdan büyük ihtimalle birşey anlamadın cnm çünkü karışık anlatmış olabilirim ..ama eğer alacaksan başla seçmeye takıldıgın yeri söyle ona göre anlatayım sana olur mu?

canım önce üye oluyorsun , sonra free sample make up kit göreceksin onu add to cart diyerek alışveriş sepetine ekliyorsun sağ tarafta görürsün eklediklerini, daha sonra yukardaki menüdeki base bölümünden cilt tonuna uyan 3 tane pudra seçeceksin seçtiğini sürükleyerek alışveriş sepetinin üstüne getireceksin.. sonra concealar bölümünden sonra da blush bölümünden aynı işlemi yapacaksın .. alacakların bittiyse burdan sonra yukarıda shopping bag yazısına tıklayacaksın yeni bir pencere açılacak orda da alta inip check out diceksin.. daha sonra da bilgileriniz girip ödemeyi yapacaksın.. böyle anlattıgımdan büyük ihtimalle birşey anlamadın cnm çünkü karışık anlatmış olabilirim ..ama eğer alacaksan başla seçmeye takıldıgın yeri söyle ona göre anlatayım sana olur mu?

okuması bile yordu beni yawf:KK70::KK70::KK70::KK70: bu numune gönderimleri gecmedi değilmi?ayrıca kargo ücreti ne kadar:KK70::KK70::KK70::KK70:

tüh ya kusura bakma cnm anca bu kadar anlatabildim , yazarak olmuyo pek :KK43: sağ tarafta yukarda register yazıo ordan üye olacaksın

kızlar ben 10 hazıranda siparıs verdim everyday mineralse ve hala gelen giden yok.bundan sonrada gelmez diye düşünüyorum.ne yapayım sizce? senağlama

livim bu taylorlar internet haricinde satılmazmı?mağzası falan yokmudur

hayır canım ne yazık ki magaza sistemi yok taylorda opuyorumnanaktan

kızlar ben 10 hazıranda siparıs verdim everyday mineralse ve hala gelen giden yok.bundan sonrada gelmez diye düşünüyorum.ne yapayım sizce? senağlama

10 haziran mi
ohooo unut sen onları :nazar:
neden bugune kadar araştırmadın ki?
sana tracking number veriyolar peşine düşseydin ya
EM bi ara Türkiyeye shipping yapmıyordu sırf bu kaybolan kargo şikayetleri yüzünden
şu sıra yapıyor ama sanırım bu vakalar yüzünden gene Türkiyeyi silecek listesinden....
:kahve:

10 haziran mıı :bbo: çok zaman geçmiş canım ya, keşke 1 ay geçtikten sonra peşine düşseydin yerimseniben artık bir şey yapamazsın sanırım :1no2:

X