adet kanaması kahverengi akıntı seklinde olabilir mi???

ssheker07

Guru
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2009
829
29
selam arkadaslar adet kanaması kahverengi akıntı seklinde olur mu?bilgisi olan warsa lütfen yardımcı olsun :gitme:

Son düzenleme:
canım adet öncesi olur ama tüm adet boyunca enfeksiyon olabilir bir dr danış

benim bitmeden 1 gun once oluyor bittikten sonrada devam ediyor bi kac gun bende kist var ondan olabilecegini dusunuyorum doktora mutlaka git

bende adet biterken oluyor ama bi defa sanki bitiş anı gibi(:-) doktora gitmiştim fakat bi problem yok...
ama sende daha uzun sürüyomuş..sen görün bi doktora..

benimde adetim gecikti 33.gün bugün dün hafif kahverengi bi akıntı geldi sabah baktım bişey yok neden oldu anlamadım dığum kontrol hapını 2 ay önce bıraktım ondan düzensizleşebilrimi acaba :KK43:

bir kaç ay önce tam adet tarihimde 2 3 gün süren koyu kahverenginde kanamam oldu ama hiç dra gitmedim ilk defa oluyordu ve şaşırdım diğer ay da olursa giderim dedim ama birdaha hiç olmadı üşütmekten falanda olabilir belki

slm arkadaşlar benimde kahverengi akıntım var 4 aydır dogum kontrol hapı kullanıyorum geçen ay adetim 2 gün geldi 3.gün sabahtan pembe akıntı akşamda kahverengi akıntı geldi ve sonra kesildi bu ay ise sadece kahverengi akıntı geliyo bugün 5. günüm azaldı ama hala devam ediyo neden böyle oluyo ve bi dr gitmelimiyim sizce

selam arkaslar, benimde 5 gun boyunca kahverengi adet oldum, azar azar kahverengi seklinde geldi, hayit tohumu ictim, adeti soktursun diye, vebu 5 gun boyunca hayit tohumu icerek yavas yavas kirmizi olmaya basladi, en sonunda sokuldu ve kirmizi gelmeye basladi, simdi normal adete dondu .

Aklinizda bulunsun boyle bir durumla karsilasirsaniz hayit tohumu icin,kanamaniz normale donsun.

slm arkadaşlar benimde kahverengi akıntım var 4 aydır dogum kontrol hapı kullanıyorum geçen ay adetim 2 gün geldi 3.gün sabahtan pembe akıntı akşamda kahverengi akıntı geldi ve sonra kesildi bu ay ise sadece kahverengi akıntı geliyo bugün 5. günüm azaldı ama hala devam ediyo neden böyle oluyo ve bi dr gitmelimiyim sizce

merhaba yazalı bayagı olmus ınsallah gorursun mesajımı bende sımdı bu durumdayım kahverengı akıntım olduktan sonra regl olmadım sen ne yaptın doktotra gıttın mı

aynı durum çogu kez bendede olmustu arastırdım ve adet kanının bı cok rengı oldugunu soyluyordu bu renkte dahıl bır problem cok yanı rahat olun normal bıseymıs bu.

Merhabalar! Benim adetim normalde düzenlidir ve 6-7 gün sürer.Bu ay ilk defa dördüncü günde kesildi ve yoğun bir şekilde koyu kahverengi akıntı geldi acaba neden olabilir. Bilgisi olan arkadaşlar varsa beni bilgilendirebilir mi? LÜTFEN! Bu arada aranıza yeni katıldım, hepinize selamlar...

arkadaşlar kahverengi regl olması normal üşütmeden dolayı renk değiştirir sadce siyah regl olursanız korkmalısınız ozaman dr gidin nerden biliorsunuz derseniz dr aynen böyle demişti bana siyah regl düşük kist gibi şeylerin habercisi olduğunu söylermişti bana yardımcı olabildiysem ne mutlu bana

bende de bu ay öyle oldu ben dogum kontrol hapi kullaniyordum son 7 gün icmedim ama adetim 7.gün icinde olmadi baya bir gec oldu adet tam gelmeden
önce kahve akinti ama camasirimda yoktu sildikce böyle degisik hic basima gelmemisti cok korktum,ama hapi yarida birtaktigim icin oldugunu düsünüyorum,
2-3 gün oldu böyle,sonra yine camasirima degil ama sildikce acik renkli kan en onunda 2 gün sonra normal adetimi olabildim ama cok uzun sürdü korkuyom gelecek ay
böyle birsey olursa o zaman dr.giderim ama bu hap bünyemi mahvetti..

Benımde 7 8 senedır adet sonrası 2 gun khverengı akıntım oluyo hıc doktora soylemedım sanrım hata yaptım cıkulata kıstı olabılır onlemını alın ben de gıtcem

bazen yumurtlama döneminde olabiliyor adet başlamadan bir gün öncesi falan ama gene de sen doktora git canım kistik bişi olabilir
önemli bişi yoktur İNŞALLAH,ALLAH sağlık versin canım geçmiş olsun

X