transferin altıncı günü çok az sarı akıntı

nubahar86

kızım abla oldu
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2009
501
13
38
merhaba arkadaşlar bana altı gün önce iki tane balst embriyo transferi yapıldı şimdiye kadar herşey yolundaydı ama bu gün çok az sarıya yakın renkte akıntım oldu acaba embriyolar tutunmayıp kendilerini bıraktımı?transferden sonra akıntı normalmi....... başına böyle bir şey gelipte hamile kalan varmı.........yarın idrarda test yapsam çıkarmı acaba......çok korkuyorum ne olur bana akıl verin arkadaşlar

canım hiç fikrim yok. ama dişündüğün gibi değildir.tutmayınca sarı akıntı olur diye bir şey hiç duymadım..nerde yaptın

ankara tüp bebek merkezinde yaptırmıştım bu üçüncü denemem inşallah bebeklerim sıkısıkı tutunmuşdur

inşallah tutunmuşlardır .sanırım aynı günler transfermiz olmuş ben ayın 30 yaptırdım test günüm 11 ağostos.Ayrıca Van okumuştum.Çok güzeldi.

evet canım aynı gün transferimiz olmuş ama benim blast olduğu için pazar günü test yapmamı söylediler ama vanda pazarları hastaneler kan tahlili yapmıyor bende cumartesi yapacağım inşallah hakkımızda hayırlısı olur

canım akıntı olması normal bendede oluyordu ıhsallah hamılesındır

inşallah canım sendeki akıntı nasıl biraz anlatırmısın biraz moralim bozukda belki bana moral olur galiba sen idrarda test yapmıştın ikinci çizgi silik çıkmıştı inşallah yanlış hatırlamıyorumdur

canım gözün aydın benim aynısı olmuştu.ama benim pembeye yakın renkteydi.şuanda ikizlerime hamileyim.darısı senin ve tüm isteyenlerin başına inşşşşşşşşşş.:emir_bebek::emir_bebek:

canım gözün aydın benim aynısı olmuştu.ama benim pembeye yakın renkteydi.şuanda ikizlerime hamileyim.darısı senin ve tüm isteyenlerin başına inşşşşşşşşşş.:emir_bebek::emir_bebek:[/QUOTE

saol canım inşallah hamileyimdir.............. senide tebrik ederim inşallah rahat bir hamilelik geçirirsin:CüvCüv:

X