Sevgiliniz ve siz birbirinize yalan söyler misiniz?

FashionbyHatis

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2008
1.926
9
sevgiliniz nekdar sıklıkla yalan söyler.
inanırmısınız ben ve sevgilim özellikle sevgilim her on beşte bir yalan söylüyoruz birbirimize.
ben bayağı bir düzeldim ancak şimdide o sürekli yalan söylüyor.

bu konuda bana profesyonel yalancı diyor. ancak bn uzman gibi yalan söylediğim için o acemice söylüyor çok söylüyor yakalanıyor hangimizinki daha iyi
az ama uzman gibi mi
çok ama amatörmü

bu konuda bana profesyonel yalancı diyor. ancak bn uzman gibi yalan söylediğim için o acemice söylüyor çok söylüyor yakalanıyor hangimizinki daha iyi
az ama uzman gibi mi
çok ama amatörmü

harika bi soru-tatlicadiarzu-
ne uzmanca,ne amatörce her türlü yalana karşıyım:nazar:sende en kısa zamanda bu huyundan vazgeç bence

az ama uzman gibi mi
çok ama amatörmü

profesyonel yalancı değilsin sıradan bir yalancısın ...eğer dediğin gibi profesyonel olsaydın yakalanmazdın...yakalandığın kişi değilde çevrenden yalan söylediğini bilen birileri sana bunu deselerdi olurdu...

üstelik bununla övündüğün izlenimi var...

yalancılık ne şekilde olursa olursa berbat birşey...

şaka gibi bir topikkafamçokkarıştı

sevgiliniz nekdar sıklıkla yalan söyler.
inanırmısınız ben ve sevgilim özellikle sevgilim her on beşte bir yalan söylüyoruz birbirimize.[/COLOR]ben bayağı bir düzeldim ancak şimdide o sürekli yalan söylüyor.

bizim hayatımız yalan üzerine kurulu zati :icecream::icecream::icecream:

acıgerçek yalan söylediğin için neredeyse kendinle gurur duyucaksınn

Son düzenleyen: Moderatör:
asla ne eşim ne de ben yalan söylemeyiz.gerek duymayız.bence sen de bu huyundan vazgeç en kısa zamanda . yalan dolanla bir ilişki ne kadar yürür ve ne kadar sağlıklı olur. yakında ayrıldık dersen de şaşırmam yani.
zampule bunu diyen sen misin kız ? :))

Alllaha şükür 1,5 yıldır birlikteyiz birbirimize hiç yalan söylemedik.
Tabi sevdiceğimin süpriz yapmaya çalışırken söylediklerini saymazsak.
Ben geldiğini anlamış sıkıştırıyordum.Dedim bana hiç yalan söyledin mi?
Buğüne kadar hiç söylemedim dedi tatlımm:)Sevdiceğim bir huy var ki bu huyu çok hoşuma gider asla yapamıyacağı sözler vermez ve bununla ilgili konuşmaz.Yalan ne olursa olsun kötü bir şey.İnsanın birbirine güveni kalmaz yahu...
:bbo:

ıyıde sız hem bırbırınızın yalan soyledıgını bılıyorsunuz da nasıl bırbırınıze guvenıpte bu ılıskıyı yurutebılıyorsunuz sasırdım dogrusukafamçokkarıştı

Esım cıkarken cok yalan soylerdı ama hepsını tek tek yakalardım. Sımdı evlıyız ama yalan attıgını surat ıfadelerınden bıle anlayabılıyorum ırdeleyınce zaten yalan attıgını ıtıraf edıyor. Ben hıc yalan soylemem ama esım de atmıyor degıl

acı gerçek eşim değilde ben eşime yalan söylerim bunu itiraf ediyorum.aslında yalan söylemek degılde saklamak diyelim.onun yüzünden çünkü herseyime karısır kıskançlıgı yüzünden.o yokken onun istemediği benim istediğim şeyleri yaparım ama ondan saklarım.(sigara,giyim,makyaj gibi şeyler..)

Ben yalan söylemem.
Onunda söylemediğini umuyorum.Ve güveniyorum.
Ama yalan söylerse nerden haberim olacak.:umursamaz:

X