Lekeler, Çiller gül suyu

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

frack

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2009
8
0
kızlar merhaba...cildimle sorunum var bu aralar.birdenbire yüzümde açık kahverengi lekeler oluşmaya başladı.bide göz kenarlarım sanki soyulmuş gibi cildimde renk düzensizliği var..sizce ne yapmak lazım..gül suyu kullan diyenler olmuştu..gül suyunun bu tarz sorunlar için cidden faydası varmı??

merhaba arkadaşım ben gül suyu kullanıyorum tonik yerine ve çokta iyi geliyo bana hem temizliyo cildi hem gözenekleri açıyo kullan bence faydasını görürsün...görmezsen bile zararını da asla görmezsin...

bende daha önce forumda defalarca yazmıştım zaten..gül suyunu bende kullanıyorum ve cok memnunum..her gece uyumadan önce mutlaka yüzümü gül suyu ile temizlerim..tavsiye ediyorum şiddetle:-)

çok teşekkür ederim kızlar.hemen başladım kullanmaya umarım en kısa zamanda etkisini görürüm.

ya kızlar ben de aynı umutla gül suyu aldım ama sentetik gül suyu diyo saf gül suyuyla farkı vardır elbet de aynı faydayı gösterir mi ki

kızlar merhaba...cildimle sorunum var bu aralar.birdenbire yüzümde açık kahverengi lekeler oluşmaya başladı.bide göz kenarlarım sanki soyulmuş gibi cildimde renk düzensizliği var..sizce ne yapmak lazım..gül suyu kullan diyenler olmuştu..gül suyunun bu tarz sorunlar için cidden faydası varmı??

birden bire gördüğün lekeler güneş kremi yüksek föktörlü bir güneş kremi kullansaydın böyle bir şeyle karşılaşmazdınn yinede kullan derimm..

rosense gül suyu harika bişey %100 doğal diyo diğerlerine göre pahalı ama tonik fiyatlarına göre harrika

ısrarla tavsiye ederim sabah akşam..

%100 dogal kullanmanız lazım öbürleri sadece su hiçbi işe yaramıyor. Ayrıca gerçek gül suyu acı kokarmış hani bildiimiz mis gibi digil yani ona da dikkat edin derim bnde rosense kullanmıştım ve memnundum ama cilt rengini açmasını bilemicem

rosense in gül suyunu kullanıyorum mükemmel bir şey tavsiye ederim ben de her gece yatmadan önce siliyorum yüzümü hem de yumuşacık yapıyor, içindekilere baktığınızda zaten sadece %100 distile doğal rose damascena gülsuyu yazıyor..

bende kullanıyorum ama qözcevresinde kırısıklık yapar diye bıraktm arkadslar kırısklık yaparmı yoksa cildi qerğinlestirdği için ciltde kırsıklıkları azaltırmı..?

Güzel,taze ve capcanlı bir cilt istiyorsanız, ciltteki kırışıklıklar için doğal çözümler arıyorsanız, ya da cilt lekelerinden şikayetçi iseniz sizlere doğal önerimiz, gülsuyu. Gül suyu ciltte mucizeler yaracak bir çözüm. Cildinize taelik ve canlılık kazandırdığı gibi, ciltteki lekerin yok edilmes ve kırışıklıkların azaltılmasında da oldukça faydalı. Şimdi sırayla cilt lekeleri,kırışıklıklar ve göz altı morlukları için gül suyunun faydalarını görelim.

CİLT LEKELERİ İÇİN GÜL SUYU : Her gün yüzünüzü gül suyu ile temizlerseniz, cildinizdeki lekelerin zamanla kaybolduğunu göreceksiniz. Ayrıca kayısı yağı ve gül yağını karıştırıp, cildinize kullandığınız zaman, cildinjiz gün boyu zararlı etkilerden de korunmuş olacaktır.
CİLT KIRIŞIKLIKLARI İÇİN GÜL SUYU : Yaşınız ilerledi ve zamanla ciltte kırışıklıklar oluşmaya başladı diye sakın üzülmeyin. Çaresi var elbette. Gül suyu mucizesine tanık olun ve tarifimizi dikkatle okuyun.
GEREKLİ MALZEMELER :
* 2 yemek kaşığı kil,
* 1 çay kaşığı gül yağı
* , 1 çay kaşığı kayısı yağı,
* 1 çay kayığı avokado yağı,
* 1 çay kaşığı buğday yağı,
HAZIRLANIŞI VE KULLANIM ŞEKLİ : Kilin içine diğer malzemleri katarak çamur haline gelene kadar karıştırın. Elde eetiğiniz maskeyi, göz ve dudak çevresi hariç, tüm yüzünüze sürün ve 20 dakika bekletilip yıkayın. Daha sonra cildinizi gül suyu ile temizleyin
GÖZ ALTI MORLUKLARI İÇİN GÜL SUYU : Göz altlarını gül suyu ile temizlemek, göz altında oluşmuş yağ bezeleri, yorgunluk ve morlukların giderilmesine yardımcı oluyor.
ÖNEMLİ UYARI : Saf gül suyu kullanmayın. Cildinizde tahrişe neden olabilir.

çiller için zannetmiyorum. benimde burnumda çiller vardı ve sivilce lekeri için tretin kullanırken bi baktım çillerimde gitti delikafadulden hehe çok sevindim ben,belki sanada faydası dokunur kaydirigubbakcemile

rosens.inkini ilk gördüğüm yerde bende alıp bi bakıyım :) bende bi ara sentetiğini kullanmıştım bişeye yaramayınca bırakmıştım..

bende otacının gül suyunu tavsiye ederim diğerleri gibi parfümsü kokmuyo sadece hafif gül kokusu var fiyatıda uygun.....

Ben bir dönem ferahlamak için rosense gül suyunu kullandım ama gözeneklerimi genişlettiğini fark edince bıraktım. Belki herkeste öyle olmayabilir.

bende her gece yatmadan önce cildimi rosense gülsuyu ile temizliyorum. alkollü cildi tahriş eden tonikler yerine bence herkes gülsuyu kullanmalıhihoyyyt

X