kızlar ilişki sırasıyla ilgili önemli bi sorum var...

Tugbademir

aşkım, oğluşummm..iyi ki varsınız...
Kayıtlı Üye
28 Mart 2009
673
5
başlık uygun olmayabilir ama genelde bu bölümde yazdığım için soruyorum..çok sinirlerim siz de de oluyo mu bilmiyorum ama ilişki sırasında vajinanızdan hava çıkıyo mu??ve bu çıkış ötekine çok benziyo..çok kötü oluyorum ama bariz vajinamdan geliyo..bu bi sorun mudur??yoksa yaşayan var mı??eşimden acayip utanıyorum o sorun etmiyo ama benim tüm konsentrem kayboluyo:KK43:((((mafoldumben

slm bendede oluyo merak etme sorun degıl o hele bacaklarını yukardan asagı ındırıken cart curt ötuyo korkma ok :)

canım çok sağol yalnız olmamak sevindirdi:)))))ama ne iğrenç bişeydir o yaaa..kadın olmak gerçekten çok zor:))))bunu bi kere daha anladım..sağol cevapladığın için..

evet canim bazen oluyor bende nefret ediyorum o sesten allahtan herzaman olmuyor, yapcak bisey yok duymazdan gel:) normal yani bir tek sende olmuyor rahat ol

Aman cnm herkesde oluyordur ıcıne hava gırıyor bacagını ındırınce cıkıo hava ses cıkıo bendede oluyordu ama artıkk nıyese olmuo

Ahahahh ömrünüz uzun olsun kizlarrrrrrrrrrrrrr:roflol:
Bende de vardi o sorun, ama artik yok. Gülmekden karnim agridi, ne tatlisiniz ya a.s.

1 kere bendede oldu eşimle tam ilişki esnasında gülmekten çatladık ama o durum eşimin çok hoşuna gitmişti ben hiç utanmadım çünkü oraya buraya dön derken hava girdi içine napayım:))) ilerde normale döner ilk zamanlar genelde böyle oluyor ama yıllardır evliyim hep böyle oluyor diyorsanız ilişki esnasında hiç aklınıza getirmeyin akışına bırakın bakın görün o ses çıkmayacak....

canım merak etme bende de oluyor çok garip oluyor insan :) eşimle gülmekten ölüyoruz öyle olduğunda delikafadulden .

Allah seni ne yapmasın emi :)))))))))))))))

bende de oldu bi kaç kere hava girdiğinden kaynaklanıyor

ayy kılzlar ne bilim işte ama biz de gülüyoruz da ben fena kaptırıyorumm ama iştee ilişki stand up a dönüyo o zaman da:))))))

e zaten iki büklüm oluyon bacı o halde çok normal bişey takma kafan :ecrin_bebek:

kafana takma çok doğal içine hava girdiğinden öyle oluyor
pozisyondan pozisyona farkediyor bende de olmuştu 1-2 kez

zaman zaman cogu kadinda olur dert etme, sanirim hava girmesi ile alakali bir durum..

kızlar ben buraya yenı katıldım ıyıkı katılmısım ben yenı evlı sayılırım bu hava olayı bende de vardı bu ne dıye merak edıyordum meger herkeste varmıs ayyy çok komikk:)):kedi::kedi:

sabah sabah cok güldüm kızlar yaaaaaaa allah ne muradınız varsa versin emi :roflol::roflol:

arada sırada bendede oluyor hani lasitigi pompalarsında arada hortum kacar garip sesler cıkarır aynı öyle oluyor :roflol: nezman olsa bana ve eşime gülme krizi gelir kaydirigubbakcemile3 insan kendini tuhaf hissediyor ama normal birsey a.s

Tuğba emi sen çok yaşa kaydirigubbakcemile3
Sen ne utanıyorsun bir ömrü paylaşacağın biri neden utanıyorsunki..
Çoğumuzun karşılaşabileceği bir durum
Ben yaşamadım yaşasamda bişey olmaz..lülülülülülü

Tuğba emi sen çok yaşa kaydirigubbakcemile3
Sen ne utanıyorsun bir ömrü paylaşacağın biri neden utanıyorsunki..
Çoğumuzun karşılaşabileceği bir durum
Ben yaşamadım yaşasamda bişey olmaz..lülülülülülü

ay canım amin..sen de çok yaşa..ama bu forum bu yönüyle çok faydalı..yalnız olmadığımı düşünmek rahatlatıcı..saolun yaorumlarınız için..a.s.:1hug:eek:puyorumnanaktan

X