genital bölge için kalıp(folyo) sir ağda!!!

cancancan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2009
16
0
kızlar bi arkadaşım bikini bölgesi için şu kuaförlerin kullandığı kalıp sir ağdadan kullanmayı önerdi. hani yüz için kullanılan sıcakken sürülüp sonra hemen donup kalan ağdadan. anlatabildim mi bilmiyorum ama diğerlerine göre kolay oluyomuş. çünkü yapışma, bez vs gibi dertler olmuyo. sürüp elinizle çekiyomuşsunuz donunca. ben araştırdım internetten kalıp sir ağda diye bazı sitelerde satıldığını gördüm ama 4-5 liralık siparişi eve getirmezler heralde. nerde satılır bı bilginiz var mı veya kuaförlere sorsak satarlar mı? denemekte fayda var bence...

istanbul tahtakale de var zaza han a gidin ben de oradan alacağım ama bezle çekmeye alışmışım yapabilir miyim bilmiyorum korkuyorum çekmeye kesin hepsi donuyor mu ya çekerken akmaya başlarsa :KK43:

ben 1 senedir kulanıyorum 1 milyoncu gibi birde parfümerilerde bulabilirsin ben oralardan alıyorum bir hafta önce 4liraya aldım koltuk altı ve bıyık bölgesi için çok kulanışlı 1seneden fazla kullanıyorsun

ben 1 senedir kulanıyorum 1 milyoncu gibi birde parfümerilerde bulabilirsin ben oralardan alıyorum bir hafta önce 4liraya aldım koltuk altı ve bıyık bölgesi için çok kulanışlı 1seneden fazla kullanıyorsun

sanırım daha küçük yapıştırmak gerekiyor dimi?kullanımı zor mu ya da bir sorun çıkarıyor mu?ısıtıcısını aldınız mı nasıl ısıtıyorsunuz?

Son düzenleme:
eski bir cezveye kırıp 2,3 parça atıyorum çok kısık ateşte eritiyorum yalnız sıcaklıgına dikkat edin kötü yakıyor .sonra magnum dondurmalarının tahta çubuları ile biraz kalınca sürüp 2,3 saniye sonra çekiyorum küçük parçalar halinde sürüyorum .yalnız çok çabuk donuyor ben koltuk altı ve bikini bölgesini alırken 3,4 defa ısıtıyorum biraz zaman istiyor birde hemen çekmezsen donarsa kalkmıyor parça parça kırılıyor .birde sarı ve yeşil olanı var yeşil olanı tavsiye ederim.ama kökünden alıyor

Teşekkür ederim canım anladığım kadarıyla hızlı olmak gerekiyor ama ben daha yavaşım :KK43:bezle çekerken bile 7saniye bekleyip derin nefes alıp çekiyorum bazen sir ağda bile soğuyor onu ısıtıyorum da bu folyo ağdayı daha beter yaparım sanırım :)ben pembe olanı yani pudralıdan almayı düşünüyordum acıyı daha aza indirsin diye ondan kullandınız mı?ya da yeşilin verdiği acıyı hangisine benzetebilirsiniz çok acıyor mu?

sonuçta senle ilgili birşey birkaç defadan sonra uyuşuyor aslında ama ilk birkaç sefer alışana kadar zor geliyor tabii bence agda kadar acısı var sonrasında 1 ay rahatsın pudralı hiç kulanmadım onun için birşey diyemeyecegim

teşekkür ederim cevaplarınız için. genelde marketlere baktığım için göremiyorum. en kısa zamanda almaya çalışacağım.

google tanaçan yazdırın ordan satış yapan yerde satılıyo fiyatıda uygun. 1 milyoncu mallarına asla güvenmem.

ben de baktım netten de şimdi vi-vax diye bir markanınkini buldum. ama ben anlayamadım ya onu nasıl ısıtıcaz ve nasıl sürücez? ağda kağıdı ya da bezle çekilmiyorsa normal çamsakızı ağdayı yapıştırır gibi mi yapıştırcaz kalın bir halde?

biraz eski bi konu ama, tekrar açmak istemedim.
denemek istiyorum da bilgisi olanlar paylaşırsa sevinirim. nasıl kullanılıyor, hangisi daha etkili(yeşil, sarı). tabi bir de pratik mi, yani makina kullanıyorum ama canım çıkıyormafoldumben.

furkanca: izmirdeyim siz izmirin hangi semtinden alıyorsun bende almak istiyorum tarif edebilirmisin aldıgın yeri sevgiyle kalın...

eski bir cezveye kırıp 2,3 parça atıyorum çok kısık ateşte eritiyorum yalnız sıcaklıgına dikkat edin kötü yakıyor .sonra magnum dondurmalarının tahta çubuları ile biraz kalınca sürüp 2,3 saniye sonra çekiyorum küçük parçalar halinde sürüyorum .yalnız çok çabuk donuyor ben koltuk altı ve bikini bölgesini alırken 3,4 defa ısıtıyorum biraz zaman istiyor birde hemen çekmezsen donarsa kalkmıyor parça parça kırılıyor .birde sarı ve yeşil olanı var yeşil olanı tavsiye ederim.ama kökünden alıyor

sanırım kalıp sir ağda kullanmakta tecrübelisiniz.merak ettiğim bi kaç şey var.
-ısıtılan ağda donarsa tekrar ısıtılabilyor mu*
-ağda yaptıktan sonra herhangi bir yağ uyguluyor musunuz*
-ağdadn sonra nekadar süre sonra yıkamalıyız*
-ayrıca en çok şunu merak ediyorum bacağınızda ağda donarsa nasıl çıkartmalıyız*
daha doğrusu kalmasın bacakta..
- suyla çıkıyor mu*
tşk. ederimm...:ecrin_bebek:

onlar için ısıtıcılar satılıyor...ben 45e almıştım 1 yıl önce şimdi daha ucuzdur...

benim ısıtıcım var ve bende 3-4 ay öncesine kadar bu ağdadadn kullanıodum hep.adıda folyo ağdaymış sizden öğrenmiş oldum :KK70:
kullanımı çok basit ya spatulayla sürün bi 5-10 snye bekleyin ve sürdüğünüz yerin ucunu tırnağınızla kaldıırın gerisinide çekin alıın.bana kuaför olan kuzenm gtrmişti bi sürü o yzden ben hiç kendim gidip almadım bi yerden blmiorum nerde satılır.ama çok tahat bence hepsinden kolay kullanımı var.ilk yapışınızda zor geleblr ama daha sonra k.altınızı almak 3-4 dkknızı alır.bende öle oluodu en azından :)pendikte nerde satıldığını bilen var mı? :)

turkank
sanırım kalıp sir ağda kullanmakta tecrübelisiniz.merak ettiğim bi kaç şey var.
-ısıtılan ağda donarsa tekrar ısıtılabilyor mu*
-ağda yaptıktan sonra herhangi bir yağ uyguluyor musunuz*
-ağdadn sonra nekadar süre sonra yıkamalıyız*
-ayrıca en çok şunu merak ediyorum bacağınızda ağda donarsa nasıl çıkartmalıyız*
daha doğrusu kalmasın bacakta..
- suyla çıkıyor mu*
tşk. ederimm...:ecrin_bebek:[/QUOTE]

cnm bende yardımcı olmaya çalışiim.
- benm ağda ısıtıcım var ve ağda içinde duruo sürekli yanii işim bittikten sonrada ağda ısıtıcıda duruo bir dahaki kullanmamda tekrar ısıtıyorum ve kullanıorum.oluyor yani.
- ben bi yağ kullanmıodum cn çnkü diğer ağdalar gibi deil yani küçük yerlerde kalanlarıda tırnağımla çıkartıyodum bi zorluğu yok.ama istersen yağ kullanablirsin.illaki ağda sonrası yağ olmasınada gerek yok ben normal ayçiçek yağı kullanıorum sir ağda sonrası sende bu ağdada kullablrsin farketmez.
- ne zman yıkamalısın bi fikrim yok hayatım ama ben ağda sonrası duşa girdğimde de oluodu 1 gün sonra girdiğimde oluodu.
- cnm bende ilk başlr çok korkuodum ya ağda donarsa bacakta ve leke flan kalırsa çkartamazsam diye ama hiç öle bişeyle karşılaşmadım.ben bacağıma el içi kadar bi yer sürüodum bi 5 snye sonra kolay tutmak için tırnağımla sürülü ağdanın ucundan kaldırıodum ve daha sonra elimle normal bez çeker gibi çekiodum.kalan ağdayıda aynı şeklde çıkarıodum bi sorun olmuodu.yalnız dikkat etmen gereken çok ince sürmemen.eğer çok ince sürersen hemen donuyo ve çekerken kırılıo.o yüzden normal kalınlıkta sür sorun yaşamazsın.ne zaman çekip çekemiceğinide görünce anlıyosun zaten.ayyy çok uzattımm ama başka trlüde anlatamadım :KK70:
- ben korkumdan suyla çkarmaya çalşmadım hiç.bence şöyle yap.madem ilk defa kullanıcaksın.anlattığım şeklde yap,kalanlar olursada al mutfakta ayçiçek yağını bi çay tabağına sonrada parmağınla sür o ağdalı yere biraz bekle ve prmağınla çkart o sırada yumuşar zaten.sonrada suyla normal yıka.ben sabunla yıkıodum.
umarım anlatablmişimdir:)

X