Evlilik yıldönümü için Hediye önerileriniz nedir

AYN

SİDİKLİ
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
1.489
7
umarım doğru yere açıyorumdur bu konuyuuu

Arkadaşlar 13 ağustos bizim 5. evlilik yıldönümümüz ve ben ne hediye alacağımı bilmez bir durumdayımm
hediye önerisinde bulunurmusunuz bana
kıyafet almak istemiyorum
sigara içmez çakmak olmaz
acabaaa toprak arasın resmiden tshirt mi yaptırsam yoksa çok mu basit olur
ya da muzip bişiler mi yapsamm
her tür öneriye açığım anacım

kuzu,gurbi ve krdi adam gibi öneri sunacaksanız yazın tamm mııı

hayret çok ilginç ama ilk defa kuzuyla bi konuda hemfikirim :nazar:

hemfikir olmıycanda nolcakvereliniortak

Eynur bak bu çakma sarışının kafası eyi çalışır böyle şeylere. Böcüğe kulak ver sen.:nazar:

tez elden bi estetik merkezi bulmakla başla işe aynito
efenim yağlarını aldıra bilüsün
yüzünü gerdirebilüsün
botoks detoks yaptırabilüsün
bu senin adama yapilcak en büyük eyiliktir kanımca ayn kafa :nazar:

tez elden bi estetik merkezi bulmakla başla işe aynito
efenim yağlarını aldıra bilüsün
yüzünü gerdirebilüsün
botoks detoks yaptırabilüsün
bu senin adama yapilcak en büyük eyiliktir kanımca ayn kafa :nazar:

Zarını diktirebülüsün, bu aralar kokoşlar arasında moda şekerim.şakkıdı

:icecream::icecream:

Zarını diktirebülüsün, bu aralar kokoşlar arasında moda şekerim.şakkıdı

:icecream::icecream:

muhahahahaha
dikiş tutmaz olm bununki :1closedeyes:
bekaret hapi alsın, evlilik yıldonumunde, topragın dogum gununde kendi dogum gununde tanişma yildonumlerinde falan filan sıkıldıkca atar işte bitane :nazar:

muhahahahaha
bekaret hapi alsın, evlilik yıldonumunde, topragın dogum gununde kendi dogum gununde tanişma yildonumlerinde falan filan sıkıldıkca atar işte bitane :nazar:

bende seninki dikiş tutmaz aslında diycektimde site sakinleri açısından pek hayrolmaz diye demediydim. :nazar:, benden çok yaşıycan:ecrin_bebek:

bende seninki dikiş tutmaz aslında diycektimde site sakinleri açısından pek hayrolmaz diye demediydim. :nazar:, benden çok yaşıycan:ecrin_bebek:
herhalde senden çok yaşıcam babannem yaşındasın :dilcikar:
söylediği şeye bak :1closedeyes:

nerde la bu??
konuyu acıp nereye kayboldu :sinifsinif:

Adidasın şortlu takımları çok güzel geçen aldım eşime mavili oldukça güzel duruyor gezmeğe giderken ister spor yaparken..Şapkasınıda aldım geçen gün oldukça şık oldu zemuszemus
Daha önceside saat onu gördüğünde şok olmuştu okadar nasıl biriktirdim merak etti oğluşumda katkısını unutamam opuyorumnanaktan
Ve çok şık sandaletler var yaza uygun scooterde oldukça güzel modelleri yada yine nıke adıdas terlik

En son ise varsa bir hobisi mesela fotoğrafçılık yada balık tutmak gibi olta takımı yada güzel bir makine olabilir..

Şimdiden tebrik ederim canım..Allahım daha uzun uzun nineler dedeler olana kadar huzurlu ,mutlu birliktelikler nasip etsin size a.s. a.s.

Kendini imha et yeter Eynurşakkıdı

herhalde senden çok yaşıcam babannem yaşındasın :dilcikar:
söylediği şeye bak :1closedeyes:

nerde la bu??
konuyu acıp nereye kayboldu :sinifsinif:

Canım arkadaşlarım benim yaa beni bu kadar sevmeyin
şımarıyorum sonraaa,
hem yok et kendini diyonuz hem nerde diyonuz
ee bi karar verin canım, dengesiz olcam sayenizdee,

muhahahahaha

bak diktirim ben en iyisi
kendimi bakire die yutturimm
yer mi acabaa
kız bekaret hapı ne bi yaşıma daa girdimm
delindikten sonra kendilinden mi kapanıyo:)
kuzununki zatii kapanmıştır yılın 11 ayı küsler:eek:lmaz:

şimdiden hayırlı ola diyelim..
ben şöyle bişe yaptırdım sitenin ismini verebilrim sana;eşinin şirketine göndertirsin.toprak için bu olur istediğini yazdırırsın..

http://www.kadinlarkulubu.com/7768072-mesaj28.html
eşine de şöyle bir şey.elfidaya da burdan sevgiler..
http://www.kadinlarkulubu.com/7769099-mesaj45.html

canımsın yaa, bitanesin sennn
tshitin üstüne babama aşığım olmaz benimki irkekkk,
babama hayranım olabilir ki öylee
babası bişi yaparken hayran hayran izliyo kuzum,
baba için olan thirt süper o olabilir
ama eminim sende daha engin fikirler vardırrr

Adidasın şortlu takımları çok güzel geçen aldım eşime mavili oldukça güzel duruyor gezmeğe giderken ister spor yaparken..Şapkasınıda aldım geçen gün oldukça şık oldu zemuszemus
Daha önceside saat onu gördüğünde şok olmuştu okadar nasıl biriktirdim merak etti oğluşumda katkısını unutamam opuyorumnanaktan
Ve çok şık sandaletler var yaza uygun scooterde oldukça güzel modelleri yada yine nıke adıdas terlik

En son ise varsa bir hobisi mesela fotoğrafçılık yada balık tutmak gibi olta takımı yada güzel bir makine olabilir..

Şimdiden tebrik ederim canım..Allahım daha uzun uzun nineler dedeler olana kadar huzurlu ,mutlu birliktelikler nasip etsin size a.s. a.s.

Nazlım canım benim,evde shorttan inan geçilmiyo
yazın biz ailecek şortlu gezdiğimiz üçün şortu eliyorum
saatini yılbaşında almıştım
fotograf çekmeye bayılır ama şimdi o tuzlu olur bana
aslına güzel bi makina alsam havalara uçar
yılbaşında olabülürr

https://www.simplycolors.com.tr/ canım bu linke bir göz at diyorum şiddetle ben sana..
toprakcıma burdan bişeler yaptırabilirsin..babasıyla sevgilerini dile getirmek adına..
eşine böyle bir tişört düşünmüyorsan tuttuğu takımın eşofmanını alabilirsin..kıyafet istemiyorum demişsin ama..
kol düğmesi olarak bu ara harfler yapılıyor.birine eşinin adının başharfini,diğerine soyadının başharfini yaptırabilirsin.yada snin adının başharfi olabilir..
ama ben mesela bu sene arabayı satma ihtimalimiz olmasaydı(ki sattık iyiki yapmamışım) plakayı değiştirip onunla benim başharfimizi yaptıracaktım.o biraz masraflı oluyor gerçi..
bunlar olmaz dersen biraz düşüneyim..

bu arada blog sayfası hazırlayabilirsin mesela..hani kalıcı da sürekli güncellersiniz sonrasında da..

X