Kilo Verdikten Sonra Giymek İstediklerimiz :)

dizlere kadar gelen çizmelerden giymeyi çok istiyorum bu sene o kadar içimde kaldı ki.bacaklarım kalın kapanmıyo çizmelerin fermuarları.
dapdar pantolonlar giymek istiyorum popom çıktı mı? belim kalın mı? fln diye düşünmeden.
açık renk kıyafetler giymek istiyorum.bide bıktım pantolonun üstüne uzun bişeyler giymekten popomu fln kapatsın diye.
dar kot ve bi tişört giyip rahatça dışarı çıkmak istiyorum inşaallah olucak

Kilo verdikten sonra giyerim dediğim ama daha üstüne kilo aldığım için hiç giyemediğim 34 beden bi pantolonum var. Eğer istediğim kiloya inersem o pantolonu ayağımdan çıkarmıycam, aynanın önünden başka bi yere de gitmiycem. :)

dizlere kadar gelen çizmelerden giymeyi çok istiyorum bu sene o kadar içimde kaldı ki.bacaklarım kalın kapanmıyo çizmelerin fermuarları.
dapdar pantolonlar giymek istiyorum popom çıktı mı? belim kalın mı? fln diye düşünmeden.
açık renk kıyafetler giymek istiyorum.bide bıktım pantolonun üstüne uzun bişeyler giymekten popomu fln kapatsın diye.
dar kot ve bi tişört giyip rahatça dışarı çıkmak istiyorum inşaallah olucak

bendende aynisi off aynisi seyelri giymekten biktim siyah siyah siyah pantolon giymem bnidhaa atarim herseyi buarada ayni kilodayiz ben 1.65 byundayim kalcam popo gobek ve bacaktan bol bisi yok >)

bendende aynisi off aynisi seyelri giymekten biktim siyah siyah siyah pantolon giymem bnidhaa atarim herseyi buarada ayni kilodayiz ben 1.65 byundayim kalcam popo gobek ve bacaktan bol bisi yok >)

bende aynı şeyleri giymekten bıktım.zayıflim bi daha siyah giymicem.renkli renkli pantolonlar giycem.inşaallah bi dahaki kış kendime çizme alıcam.inşaallah başarırız

Hemmmeenn keyifle hayal kuruyorum ve yazıyorum.:KK12::97:
Deri dar kesim bayan çeketleri,çeşitli desenli taytlar,büstüyer ve büstüyer kesimli badiler,kumaş ve kot şortlar,lady gaga şortları,dar kesim gece elbiseleri,platform topuk ayakkabılar ve daha neler neler (inşallah) :81::81:

dar paça beyaz kot ve beyaz kısacık daracık gömlek.ilk işim bunları giymek olacak 50leri görürsem.:KK16:

mmm..öncelikle mağzaya girdiğimde beğendiğim şeyleri almak isterim bana olan şeyleri değil...bayaz bir kotum var onu giyerdim üstüne de mavi fitilli dekolteli badilerden askılı..bazı hanımlar o kadar zayıf oluyor ki streç olan bodyler onlarda bol bol duruyor bellerinde toplanma yapıyor ya hayranlıkla bakıyorm..aaaah ah...gıdıları da olmuyor tabi çene hatları belirgin oluyor ya ah ah diyorum...karnımın kıçımdan küçük olduğu günleri özlemle bekliyorum..o gün düşük bel kotumu giyicem belimden leğen kemiklerim belli olucak ..diyorum sonra kendime bakıp gülüyorum hayal hayal..

elbiselerimi değiştirmek zorunda kaldım yani zayıflamak masraflı oldu umarım bundan sonra yeni elbiseler değiştirmek zorunda kalmam

kemer takmayi ozledim :KK43:(( suanda 64 kg oldugum icin 1.58 boya.. kemeri taksam ne olacak ki? bel kalin zaten pantolonlarin dusmesi mumkun mu Allah askina :KK43:((

yalnız olmadığımı bilmek sevindirdi beyaz bluz,çizmelerin fermuarını kapatamamalar,sırf göbeğimi biraz küçük göstersin diye düşük belli etek giymeler allahtan şimdi bebeğm varda doğum kilosu izlenimi veriyor,ammma bende zayıflamak istiyorum bügün 6.günüm sağlıklı beslenmeye başladım yolum uzun ,burayı okuunca moral buluyorum iyiki varsınız bu yazdıklarımı hiç kimseye söylemezdim sizinle patlaşmak güzellllEn Büyük KK:KK68::KK56:

sevgilimle ilk tanıştığımda giydiğim mini eteğimi,yeni alıp hiç giyemediğim tulumumu ve kısacık şortlar mini elbiseler etekler giymk istiyorum.tabiki topuklu ayakkabılar..şimdi de giyiyorum ama ayaklarım çok acıyor inşallah yakında istediklerimin hepsini giyeceğim

bacaklarıma yapışan dapdar bi beyaz pantolon,mini etek ve çizmeeee:KK43::KK43::KK43: allah'ım bi gün bacaklarım incelirse hep etek giycem kısacık:KK58:

Yazsam roman, fotoğraf eklesem albüm olur...
O kadar çok oldu ki istediğim gibi kıyafet bulamayalı. Daha doğrusu istediğim gibi sığamayalı... Büyük bedenlerden bıktım. Çok büyük beden giymiyorum ama 5 senedir hasret çekince öyle oluyor işte..

Ben de genelde siyah giyerim. takılırlar o yüzden hatta annem yasaklamıştı bu yaşta siyah mı giyilir diye ama mecbur gibi bir şey oluyor. Bir kere açık renk pantolon giydim herkes çok kilo almışsın dedi halbuki aynı kiloydum ben:KK5: Zayıflarsam beyaz kot alacağım bir de kısa şort

X