avon makyaj ürünleri

Pesimist5

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2009
59
0
arkadaşlar aranızda benim gibi avona karşı dayanamayan zaafı olan kimler var.çoğu kişi memnun olmamasına rağmen ben çok çok memnunum ve aşırı seviyorum yaaaopuyorumnanaktan

lipglosslari ojeleri saç bakım ürünleri tercih edilebilir
ama cilt bakım ürünlerini ben pek önermiyorum...

bende makyaj urunlerını sevmıyorum gorunduklerı gıbı degıl hıc renklerı ve kıvamları, cılt bakım urunlerını kullanıyorum, cevremde kullananlarda var memnunlar ben henuz yenı basladıgım ıcın bu konuda yorum yapamıcam

lipglosslari ojeleri saç bakım ürünleri tercih edilebilir
ama cilt bakım ürünlerini ben pek önermiyorum...

dün bi parfümeriye girdim kadın da aynısını dedi. cilt bakım uzmanıymış.. cilt ürünleri at çöpe dedi. hepsimi dedim hepsi dedi :sinifsinif:

cilt bakım ürünlerini bende pek kullanmıyorum ama diğer ürünlerine bitiyorum resmen kızlaryerimseniben ayy bak yine alışveriş yapasım geldi:kedi:

walla ben avon temsilcisiyim ama bazen hakketten kötü ürünler oluyo hani böyle elimde patlaı dersiniz ya o cinseten bazende az parayla çok kaliteli şeyler geliyo genelinde gerçekten çok memnunum

kullanmayın!!avon sağlık bakanlığından onaylı değilmiş bnde kullanırdım rimeli kirpiklerimi döktü şampuanı saçlarımı annemde bi maskesini almıştı yüzünü yaktı hiç bişeyinden hayır yok vede sağlık bakanlığından onaylıda değilmiş.. yabancı bi arkadaşım avon kullandığımı görünce nee bunlardanmı kullanıosun bizim orda işportada satılır kimse yüzüne bakmaz avonun dedii ona göre yani arkadaşlar ben uyarımı yapimmm

Ben satış temsilcisiyim kendim sürekli kullnıorm ve bugne kadr hiç şikayet almadım bilemiyorum ürünlerin bazıları kötü olablr belki ama Temsilcilerinde hataları çok bnce cilt tipine göre ürün vermeliler ürün hakkında bilgileri olmalı yani bilinçli olmalılar

ben 11 yıldır avon temsilcisiyim.hemen hemen A dan Z ye bütün ürünlerini denedim ,kullandım.o yüzden şunu söyleyebilirimki bu kadar yıl avonla içiçe olmama ragmen benimde müşterilerime bile öneremeyecegim ürünleri var.

supershock ve superfull rimelden
açılıp kapanan göz kaleminden
özellikle pro to go rujlardan
düzleştirici saç balmından
jojobalı dudak parlatıcısından
anew spf 15 göz altı kapatıcısından çok memnunum
avon trde çok kötüleniyor ama abd de çok kullanılan ve bazı ürünleri çok da sevilen bir marka.paula begoun diye ünlü bir bayanın sitesine üyeyim ve bütün ürünlerin içerik maddelerini yazarak yorum yapıyor birçok markada.avonda en çok anew alternative spf 25 gündüz kremini önermiş.bir ürün almadan önce mutlaka onun yorumlarını ve makeupalleydeki kullanıcı yorumlarını okuyorum.yine cilt bakım ürünü olarak yeşil serinin nemlendiricisinin güzel olduğunu içeriğinin söylemiş. ben avondan cilt bakım ürünü olarak şu ana kadar vitaminli maske,liv botanicals spf 15 göz kremi kullandım aklıma gelenler bunlar.liiv botanicals göz kreminden memnunum çünkü kavanozda paketlenmemiş yani hijyenik ve de uva ve uvb koruması içeriyor.

bütün ürünleri kötü değil ki bende seviyorumm

göz kalemleri var bende renk renk çok da güzeller hiç kırılmıyorlar

ama başka ürünlerini kullanmadım o yüzden yorum yapmicamm kaydirigubbakcemile3

dün 2 tane rujunu aldım merak edip yolda satış yapan bi hanımdan.
geçen senelerde oriflame rujlarından çok memnun kalmıştım, avon da aynımı mrk ettim.
color trendlerden aldım. tam benim istediğim gibi, bi sürünce az renk veriyo. çok renk vermesi için üstünden geçmem gerekiyo ve taş gibi. bi de şampuanını aldım o da ucuz die ve şampuanım bittiydi.
cilt bakım ürünlerine hiç bakmıyorum artık, bakalım bunlar iyi çıkcak mı..

ben avonun rimeli parfümü ve fondotenini kullanıyorum cok memnunun cilt kremleri ve saç bakım ürünlerini kullanmadım tavsıye etmediler ama diğrleri güzel

Ben birkaç ürününü kullandım arkadaşım ve kuzenim temsilcisiydi..
Ruj harici ürünlerinin hepsi kandırmacaymış gibi geliyor..Hiç inandırıcı bulmuyorum..
ınandırıcı bulmadığım için cilt bakım ürünleri ve şampuanlarını falan da kati surette kullanmam..

avon'un en cok color trend siyah göz kalemine bayılıormmm...top allığını da almıştım ama ondan memnun kalmadım..hi. renk vermiordu :1closedeyes:sadece simi geliordu fırçaya çünkü...annem boyalı saçlr için olan şampuanını kullanıodu ve gayt de memnun kaldı.arada bir şampuanım bitince bn de kullanıodum saçıma bi zararı olmadı ayrıca çok guzl kokuodu!!!!...cilt bakım ürünlerinden de zaten sadece normal ciltler için olan yüz yıkama jeli, alkolsüz toniği ve nemlendiricisini almıştım ve çok memun kaldım...gerçekten once bn de şaşırdım nası yaaa herkes avona kotu diodu die...hatta nemlendiricm btmek üzere ve tekrar alcam kesinlikle!!!!!hihoyyyt

X