Saç Uzatma Yöntemleri turplu su..lütfen bi bakın..

ezzoo

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2009
475
2
36
ya kızlar..ben bugün başlıcam da..turp dediğiniz kırmızı turp mu..biraz önce siyah turp die okudum da:çok üzgünüm: bugün turp buldum die sewinmiştim.. ama doğru turp mu:uhm:

ama benm favorımm ısırgan =)) suanda kafamdaa zeytınyaglı sarımsagımm varr =) ısırganlada durularım ohh mıss bıde sac cıksaa on numara olceekk zemuszemus

ama benm favorımm ısırgan =)) suanda kafamdaa zeytınyaglı sarımsagımm varr =) ısırganlada durularım ohh mıss bıde sac cıksaa on numara olceekk zemuszemus

işşallah cnm işşallaaaah kaydirigubbakcemile3,,dün ben de senn durumundaydımkaydirigubbakcemile2

ewdee boş boş duruyom tek basımaa =)) sıkıntıdan napcamı bılemedm :KK70: bıdee suu komsularım her benı bölee gorudugndee yınemı bsy surdun demeseler super olcaakkkötükedihüso sınır oluyorum yaa ben yapıyorum yoruluyorum mıllete nee zevk alıyorum böle seylerlee ugrasmaktaann töbee yaa

amaan insanları anlamak zor cnm..herkesin uğraşları farklıdır,,yap sen boşwer..saçlarına özenerek bakacakları günleri düşün :Saruboceq:

ewt ya kıskanıyolarrımıı nee =))) canm benm saclar zaten guzel uzun falan ama hafıf ıncee bı gurlessn gorecem onlarrıı...

:)benm de ii sayılır cnm,,ben de uçlarını canlandırmak istiorum biraz..uzatmak hep aklımda zaten,,zencefil suyundan uçları çok yıprandı..biraz da turpu deniyimkaydirigubbakcemile3

ayy sen benm ucları gorsenn =)) kestrmeye kıyamıyom yaa bılıomm kuaforlerrr vur dedımı ölduruyoo =(( gtmeye cekınıyomm bıraz daha uzasın gderım artkk

ben birazdan (net başından kalkabilirsem kaydirigubbakcemile3 ) kendim kesicem uçlarını..her gittiğimde kawga ediom yaa.. kötükedihüso kırıkları alıolar da zaten uzattığımı kesiolar yani..

haha bendee o maksatlaa kestrmemeye karar verdımm kırıklarımla yasamayı ogrendım =))

ya benm bı ara salaklıgım yuzunden yanmıstı sacmın bı bolumu .. gecen sene =)) nekadar kestrssmde uclardan az bsyde olsa kaldı yınee.. kendım beceremem kı yaa =(( bı kuafor varmıs brdaa ucunda ucunu alıyomuss artk ona gderım gecen arkdsmkını kestı fazla bellı olmuyodu kestrdıgı

X