Boyun ağrısı ve tutulması

besteozel5

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2009
72
0
39
Arkadaşlar dünden beri boynumu hareket ettiremiyorum 9 haftalık hamileyim doktoru aradım kapalıu cebi çok şiddetli ağrısı gece uyuyamıyorum artık ilaç da alamıyorum böyle birşeyle karşılaşan var mı ne yapabilirim ilaç olmazsa ne kullanabilirim masaj yapıyorum etki etmiyor çıldırcam yaaa

Ah canımmm hiç çıldırma .... Yüz felci geçiriyorum... Aşırı derecede kulak ağrım var beyin damarlarım ile birlikte başım resmen kopacak gibi... Ben napıyım şimdi.. Çıldırıyorum.... Masaj yaparak ağrını hafifletebilirsin canım....

canımmm geçmiş olsun yaaa insanım ağrısı nerdeyse canı ordaymış derler ya bazen abartıyorum işte

Mesaj yazılalı çok olmuş gerçi ama ben yine de bildiklerimi yazayım başkasına yarayabilir;bu durumdaki biri için yapılabilecek en faydalı şey dayanabileceğiniz kadar sıcak su ile duş alıp duş başlığını uzun süre ağrıyan noktaya tutmak.hem sıcak hem de masaj ağrıyı hafifletecek,daha sonra da saç kurutma makinası ile saçı ve ağrıyan bölgeyi iyice kurutup kesinlikle soğumasına izin vermeyin.

Ben bu ara iş yerimde masamın klimaya yakın oluşu sebebiyle sıkıntılı günler geçiriyorum,ağrıyı hafifletiyorum ama sürekli tekrarlanıyor ve özellikle gece ağrıdan uyuyamıyorum.ortopedik yastık konusunu araştırıyorum;bilgilenince yine yazarım.

evet arkadaşlar;yastığı aldım ve 2 aydır kullanıyorum;ilk hafta zorlandım biraz yadırgadım ama alıştım ve kesinlikle çok fena tavsiye ediyorum.eskiden eşim arabada klima açınca ya da iş yerindeki klima çalışırken direk omuzuma vurur gibi geliyordu özellikle son 1 aydır hiç bir rahatsızlık duymuyorum.

X