Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğüs ucu çıkınca büyüme duruyo mu?

Dimplex

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2009
5
0
Kızlar ben 18 yaşındayım 46 kiloyum. 70 bedeni bile dolduramıyorum düşünün.senağlamaMeme uçlarım baya büyük. arkadaşlarımın hiç ucu yokmuş ama onlarınki büyük baya..
Zayıf olduğumdan mı dolgun değil sadece ucu var ?
Arkadaşlarım baya iri göğüsleri dolgun ama uçları yok gibi...
Acaba şişmanlıktan mı ucunun olmaması ve dolgun olması ?

:çok üzgünüm:

yok tatlım yaaa geneteik beslenme kilo yaşam tarzı vs. vs. herşey etkilio bu memelerin büyümesini yani arkadaşlarınınkiler yok seninki war die büyümeyecek diil tabiki ama büyütmek istiyorsan birsürü başlık war bence onlara bi bak tatlımmm hepimiz zaten büyütmek için buradayız sende kendine en uygun yöntemi seç ve pozitif düşün yoksa inan küçülüyolar tatlım kendimden biliyorum hadi öptüm tatlım moral bozmak yok asla yola dewam :KK66:

canım bence genetık bu mesela benım hıc yokken bıle ucu vardı ama bı arkadasıımın hem kucuk hem ucu yok buyuk olan bı arkadasımın da ucu yokmus yanı bu bunyeyle ılgılı kesınlıkle buyukluguyle kucukluguyle ılgısı yok bence.. bıde gogus ucu hep dısardaysa artık o gogus buyumez dıye bısey de denıyo ama bılemıyorum valla benımkıler normalde hep ıcerde ara ara cıkıyo buna gore daha buyuyecekkaydirigubbakcemile2:lepi:

bencede yani saçma bi tabir gibi geldi bana ki benim kahverengi kısmı hala büyüyo yani uçları çıktığı halde bende 19 yaşındayım tatlım aramızda farkta yok yani :KK66:

X